Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Pieklorz był 2 sek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś szybszy, do tego zmieniła się ilość do zamówienia na dzień maksymalnie 2t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w kasie, coś mnie jakąś godzinę temu wyje...o i zaczynam od zera... 🤬 Teraz nawet nie zdążyłem dodać do ksozyka. Czekam za Karlikiem, dłużej jest. może się uda w końcu zamówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzesznik napisał:

to lepiej już się opłaci na OLX kupić za 1250 niż marnować dzień czy dwa i swoje nerwy.

20 minut temu, kamis14 napisał:

Mnie tam olx nie interesuje, ja patrzę że muszę zapłacić 1020zł.

  Pisałem do Grzesznika, bo sugerował 1250 zapłacić spekulantowi. To już lepiej asygnatę kupić i transport ogarnąć. Problem jest taki, że sklep PGG nie honoruje asygnat i trzeba się pojawić na kopalni z asygnatą. Pisałem do dwóch firm. Krzyknęli mi około 250zł za 70km w jedną stronę od tony 🙂 Ktoś zna stawki za transport może?

Usługę przewozu węgla można normalnie kupić w PP w zależności od odległości stawki są różne, ale zaczynają się powyżej 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy mam do was dwa pytania. Czy wszyscy polujecie tylko na 1 tonę, czy jest ktoś kto chce kupić na sztuki? Bo zauważyłem dziś drobną nieścisłość po wprowadzeniu limitów 2t/dzień.  Na stronie głównej wspaniałego PGG przy karliku na sztuki dostaję limit 10 worków, ale jak wejdę w przycisk więcej o produkcie to dostaje info że mogę kupić tylko 2 worki? To jak to jest w końcu? 10 worków czy 2 worki? 

pgg_sklep.png

pgg_sklep2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się zamówić 2t Karlika nie mając w koszyku. Poszło w miarę sprawnie. Dziękuję Wszystkim za dziś. Powodzenia!

P.S. dla niedowiarków, po raz kolejny powtórzę- przeczytać cały wątek, mieć szybką rękę i trochę szczęścia:)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie, trzeba cierpliwie czekać i obserwować, ja kupiłem 2 razy po 1t przed nowym rokiem i teraz, siedząc i klikając F5, więc da się. Mam nawet wrażenie że teraz karlik jest nawet dłużej dostępny.

Kupując od Januszy z olx sami nakręcacie im interes, który swoją drogą nie wiadomo ile jeszcze potrwa bo na FB jest już sporo postów że ludzie donoszą do US za nielegalny handel. Wystarczy że kilku przykładnie ukarzą 20tys i zrobi się popłoch. Jak bym miał komuś na olx placić 1250 + transport to wolał bym kupić Husky za 1200 + transport gratis. Kaloryczność w zasadzie taka sama.

Edytowane przez blantek212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszła mi piękna Karolinka, byłaby o wiele piękniejszą jakby nie była całkowicie mokra. Dam znać jak się spala, z tym że musi troszkę się wysuszyć. 

received_738525577503249.jpeg

  • Przydało się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamis14 napisał:

w pewnym momencie też zostaną z dużym zapasem bo rynek się nasyci

Nic się nie nasyci bo zapotrzebowanie będzie rosło na ekogroszek i na pellet bo ludzie kotły wymieniają.

Ceny mogą tylko rosnąc, obniżki będą symboliczne, inflacja zrobi swoje. 

Oczywiście nikt nikomu nie każe robić zapasów kto chce niech czeka i kupuję jak będzie "taniej" na wiosnę.

Fajnie że PGG zmieniło limit macie większą szansę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, snuff15 napisał:

Dziś przyszła mi piękna Karolinka

I kolejny sukces. Cena za paletę do 1000kg jest ~216 netto, dla osób bez umowy. Ktoś wie jakie są stawki na rynku za transport. Pisałem tylko do dwóch i mi powiedzieli ~250pln tona.

www.poczta-polska.pl/hermes/uploads/2013/10/Cennik-opłat-za-świadczenie-usługi-Krajowa-Przesyłka-Paletowa-1.pdf

8 minut temu, blantek212 napisał:

chyba powoli ci, co wiedzieli o PGG to już zrobili zapasy.

Limity.

Edytowane przez digi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.