Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, milomilo napisał:

Już nie wiem czy to coś nie tak po mojej stronie? Podziwiam ludzi, którym się udaje kupić.

Podaj dane do swojego konta w PPG na priv, dane teleadresowe i numer dowodu (o ile jeszcze potrzeba), to ci kupię. Poza tym na olx masz asygnaty. Urwiesz z ceny ze 40-50zł w stosunku do ceny w PGG w tej chwili. Może więcej jak będziesz negocjował. Najwyżej sobie zmienisz hasło do konta potem.

25 minut temu, trasek napisał:

Oni dodają 1 tonę?

10 sekund to masa czasu na kliknięcie przy równoległe w zasadzie ∞ ilości połączeń do serwera. Wielu się łączy i wielu dodaje do koszyka.

Edytowane przez digi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jutro dostawa (jak realizowane przez Pocztę Polską). Sms rano, że dziś dostarczą- ja tak miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dz16 napisał:

Witam.Mam pytanie jeżeli dzisiaj dostałem e-maila, że ekogroszek został wysłany to czy kuriera mogę się jutro spodziewać,czy dzwonił do Was dzień wcześniej,jak to wygląda?Nie wiem czy mam jutro wziąć wolne w pracy bo nie będzie miał kto odebrać.

Mam pytanie, kiedy zamawiany był? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się ! miałem węgiel w koszyku i odświeżałem, odświeżałem aż 12:52 popchnęło mnie dalej do płatności ! Jestem bohaterem domu !

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bart27 napisał:

Mam w koszyku karlik 12:51

 Dlaczego nie moge przejsc do kasy??

Bo już nie ma towaru- był, ale się zmył:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz, że jest info w koszyku że brak wystarczającej ilości towaru na wybranym składzie. Info że to, że masz towar w koszyku nie gwarantuje, że go kupisz. odświeżaj koszyk aż cie przepuści do płatności. Szybko wpisuj wszystkie dane, zaznacz wszystkie zgody i formę płatności, naciśnij płacę i zamawiam i módl się o cud.

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze coś wrzucą dziś, tak dla wytrwałych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To słaby łowca z Ciebie - bł właśnie ok 12:55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.