Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze pisze, jeszcze powinni dać limit 2 tony miesiecznie na jeden pesel.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie stacjonarny net 500Mb w "krytycznych chwilach" nie dostaje się do strony PGG, mobilny Play również. Dobrze że sprawdzałem to tylko dla sportu . Ciekaw jestem jak by wygladał rynek węglowy gdyby KTK puściło CzP np. za 1000 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnonim ma skład i potrzebuje więcej. Ile osób na forum spala więcej niż dwie tony na miesiąc? Po dwie tony to jest 24 tony rocznie na osobę, a praktycznie każdy ma kogoś bliskiego co użyczy numeru PESEL. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, pawelll napisał:

Arnonim ma skład i potrzebuje więcej. Ile osób na forum spala więcej niż dwie tony na miesiąc? Po dwie tony to jest 24 tony rocznie na osobę, a praktycznie każdy ma kogoś bliskiego co użyczy numeru PESEL. 

Za chwilę Janusze będą pisać że mieszkają w 500m2 domach, i potrzebują 4-6 ton na miesiąc, i jeszcze mieszkają sami więc nie mogą użyć numeru PESEL żony, matki, ojca, dziadka, babki, córki, syna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłużej. miałem na poziomie płatności - zdążyłem odświeżyć, zaznaczyć dowód, wkleić pesel, zaznaczyć rodzaj płatności i zgody i zamówiona tona 😄

tak dla zobrazowania wysyłek - pieklorz zamówiony i opłacony 17go dziś rano nadany a o 13 wyruszył w drogę a karlik zamówiny i opłacony 14go jeszcze nie wysłany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, hajtaler428 napisał:

Dłużej. miałem na poziomie płatności - zdążyłem odświeżyć, zaznaczyć dowód, wkleić pesel, zaznaczyć rodzaj płatności i zgody i zamówiona tona 😄

tak dla zobrazowania wysyłek - pieklorz zamówiony i opłacony 17go dziś rano nadany a o 13 wyruszył w drogę a karlik zamówiny i opłacony 14go jeszcze nie wysłany

Ja zamówiłam karlika 14 i dostałam dziś wiadomość że został wysłany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hajtaler428 napisał:

Dłużej. miałem na poziomie płatności - zdążyłem odświeżyć, zaznaczyć dowód, wkleić pesel, zaznaczyć rodzaj płatności i zgody i zamówiona tona 😄

tak dla zobrazowania wysyłek - pieklorz zamówiony i opłacony 17go dziś rano nadany a o 13 wyruszył w drogę a karlik zamówiny i opłacony 14go jeszcze nie wysłany

A ile trzeba zapłacić za kuriera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.