Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie bo pod spodem jest podana cena za tonę więc wszystko jasne. Max na jeden zakup można wziąć 4 palety, cena z transportem to 1100zl/t

Edytowane przez hajtaler428
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawo napisał:

Czy posiada ktos wiedze dlaczego Tauron sprzedaje 800kg a nie tone? Chodzi tylko o chwyt marketingowy zeby oszukac nieczytajacych opisow czy moze o cos wiecej ?

  Pewnie część osób się nabierze. Ostatnio sprzedawcy podają ceny za worek po 35-38zł. Chodzi o to, że węgiel jest po 1300-1600 na śląsku.

Na sprzedajemy.pl  szukam pelletu i znajduję... 462zł, ale chodzi o 495kg i 799 za 975kg. Z drugiej strony są oferty z Białorusi, Ukrainy za 100-115€/ 1000kg tyle, że 22t. Na połowę z kimś bym wziął. Karlik d... nie urywa, dużo popiołu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, login7 napisał:

Dałem do koszyka wypełniło i pokazywało mi że jest błąd w PESELu  q#$@^#$ a był poprawny ... paranoja

Też tak miałem na początku swojej kariery na PGG, brak doświadczenia. Wpisując PESEL musisz mieć 11 znaków. Po numerze PESEL nie możesz zostawić spacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawo , a co znaczy słowo respekt ? Po co się odzywasz, jak Twoja wypowiedź , nie wnosi nic do tematu 🙁 Nie wszyscy na tym Forum , to takie bystrzachy jak Ty 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest też tak że jak się już przeszło do kasy a nie zdażyło kupić to cały czas można pozostać na stronie Kasy.

Niestety często sesja z podstroną Kasy wygasa. Nie wiem czy zależy to od ustawień czasowych, ciasteczek czy aktywności użytkownika. Wtedy wraca się do koszyka i nie ma możliwości powrotu - tak aby być w Kasie.

 

Link z Kasą często tu nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.