Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Skzp-02 - Ustawienia, Porady


energotop
Wiadomość dodana przez marcin,

Tutaj piszemy ogólne pytania i odpowiedzi w temacie sterownika SKZP-02.

Wątek o aplikacji Wojszym | Wątek o sondzie Brager

Rekomendowane odpowiedzi

@TomekBrz dlaczego skoro jestem w panelu w trybie Instalatora schodząc do sterownika już tego trybu nie mam, muszę w sterowniku zrobić to samo?

Wydawało mi się że poprzednio było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywrócone ustawienia fabryczne?
Jeśli nie to trzeba to zrobić. Oczywiście wcześniej należy sobie spisać bieżące ustawienia, bo wszystko będzie na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, manx napisał:

@TomekBrz dlaczego skoro jestem w panelu w trybie Instalatora schodząc do sterownika już tego trybu nie mam, muszę w sterowniku zrobić to samo?

Wydawało mi się że poprzednio było ok

Tryb admina jest trybem lokalnym. Zawsze tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do JOCKEYA.Czy można spodziewać się w najbliższym czasie filmiku na YT na temat ustawień w nowym sofcie 2.35A.Np. jak się ma dmuchawa 40W a 80W w ustawieniach wiatru -skala,a paliwo itd.Pewnie nie jedne osoby tutaj byłyby zadowolona z dobrego materiału na YT jak zwykle przez Ciebie dobrze wyjaśnionego.Oczywiście to jest tylko pytanie .Wiem że czasu zawsze brak,ale może w najbliższym czasie coś by się udało zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film, jeśli się pojawi, to dopiero wtedy, gdy będę gotowy, aby go zrobić - nie wcześniej. Do tego potrzeba czasu i szeregu testów, popartych dość wnikliwą obserwacją i analizą wielu różnych ustawień.

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zabudowanych nie da sa wgrac iny soft? Lub idzie tylko o ochrone gwarancji producenta?

P.s.Pochwala za opožnienie nadmuchu.Przy obserwacii spadku mocy z 100% na opožnieniu 60s jest o wiele czysczejszie spalanie.Batory 25 jest dužy i czeskiego jest w tej chvili kopa rozpalonego.

Edytowane przez bercus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powietrze to genialny pomysł . Zarówno opóźnienie jak i ustawienie w WENTYLATOR .jedyne co to tam nie można dac max mniej niż 20. Ogólnie to to raczej nikomu nie potrzebne , jednak nie mogę zejść niżej . Czyszczenie działa pełną mocą :) .

Czas etapu jak dla mnie to takie sobie . Wolalbym komunikaty typu . Uzupełnij opal za

Lub coś ala . Kolejne podanie za . Nastapilo wzmocnienie modulacji o tyle %. Jak by ktoś miał włączoną taka opcje . 

Już nie marudzę ogólnie soft na plus WIELKIE DZIĘKUJĘ się należy .

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by to było minimum i nie schodzi niżej :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FAFAŁ napisał:

Jak by to było minimum i nie schodzi niżej :)

 

Ale te 20%  jest dla Skali nie dla wentylatora. A w palniku te 20% to już 100%. A moim zdaniem ustawianie powietrza wg. skali to już aptekarstwo. Ja wróciłem do starych "wiatrów" icon_lol.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie w skali mam 24 :) mi toto nie przeszkadza bo niżej nie mam potrzeby schodzic tylko sprawdziłem  .

Skala 1 do 24

palnik powietrze

10 do 100 

Edytowane przez FAFAŁ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.