Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Skzp-02 - Ustawienia, Porady


energotop
Wiadomość dodana przez marcin,

Tutaj piszemy ogólne pytania i odpowiedzi w temacie sterownika SKZP-02.

Wątek o aplikacji Wojszym | Wątek o sondzie Brager

Rekomendowane odpowiedzi

U mnia goraca z kotla do wentylu z lawej,z prawej powrot z domu,do gory ciepla na dom,w dole powrot kotla.

U ciebie goraca z prawej i do domu tež do gory?

Edytowane przez bercus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Deafnezz napisał:

Oldziu śpij spokojnie. (:

Jeśli za jakiś czas, np. pokaże 45% otwarcia, a wizualnie widać 6 z ogonkiem, lub np. 1 z ogonkiem :) - to jest właśnie "rozjeżdżanie"

Przed snem 10 mg zolpic i sen spokojny :) Mam zainstalowany siłownik Afriso ARM 343 proClick i nie mam żadnych przygód z tzw rozjeżdżaniem. Z dodatkowych funkcji dla mieszacza które wprowadził producent nie korzystam, nie mam takiej potrzeby i nawet nie zastanawiałem się co do czego. Siłownik pozycjonowałem dwa razy. Raz po instalacji, a drugi raz po aktualizacji na ver. 2.20 i przywróceniu ustawień fabrycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na www.costerowniki.pl udostępnione są wersje oficjalne V2.24 dla wszystkich sterowników SKZP-02 (tłok, ślimak, zabudowa, wolnostojący).

Pliki w zasadzie nie różnią się od tych ostatnio publikowanych na forum (v.2.23). Drobna zmiana jest tylko w wersji tłokowej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, domelo27 napisał:

Ustawiam na sterowniku żeby mieszacz na c.o. puszczał temperaturę. np 40 stopni a i tak idzie np. 50.

Może masz włączoną ochronę powrotu i sterownik pilnuje tego parametru, a nie temperatury CO.

Obu parametrów naraz nie upilnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Može sa žle (odwrotnie)podlaczone przewody silownika wentylu-zamknji odemknji.Jesli jest wentyl zamontowany odwrotnie,przewody musi byč rowniež.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik spalania dobowego zawsze obejmuje ostatnie 24 godziny. Czyli jeśli np. patrzysz na niego o godzinie 15 tej, to masz spalanie od 15 tej wczoraj do 15 tej dziś. itd.

Czyli jest to ruchome okno z 24 ostatnich godzin. Uaktualniany jest co kilkanaście minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem konwerter ale nie mogę zaktualizować sterownika. Gdy wsciskam aktualizację zaczyna coś pstrykac w sterowniku zaczyna się włączać podajnik i wyrzuca błąd na laptopie. A sterownik się zawiesza. Trzeba go wyłaczyc z prądu. Jakieś porady??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, TomekBrz napisał:

Licznik spalania dobowego zawsze obejmuje ostatnie 24 godziny. Czyli jeśli np. patrzysz na niego o godzinie 15 tej, to masz spalanie od 15 tej wczoraj do 15 tej dziś. itd.

Czyli jest to ruchome okno z 24 ostatnich godzin. Uaktualniany jest co kilkanaście minut.

Dzięki, tak myślałem ale nie byłem pewny.

A wypowiesz się ba temat zdjęć, jak te wykresy. Co z nich można wyczytać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj zdjęcie jaki kabelek kupiłeś do aktualizacji bo nie wszystkie działają na oryginalnym z timelu nie ma żadnych problemow

Wysłane z mojego Moto G (5S) przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem konwerter ale nie mogę zaktualizować sterownika. Gdy wsciskam aktualizację zaczyna coś pstrykac w sterowniku zaczyna się włączać podajnik i wyrzuca błąd na laptopie. A sterownik się zawiesza. Trzeba go wyłaczyc z prądu. Jakieś porady??

Wgrałeś sterowniki dla kabla?

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sterownik zainstalowany

20190402_194726.jpg

20190402_194908.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Koledzy czy u Was tez po aktualizacji nie można zmienić czasu podawania w auto? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta opcja jest dostępna po wejściu w tryb Instalatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem. Tylko ze po aktualizacji przywróciłem ustawienia fabryczne to ustawiło na 5 sekund i gdy zmieniam na 4 i zapisuje to po kilku sekundach wraca na 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Idę wgrać.

Wszystko już działa jak należy. :) 

Edytowane przez Mapik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość żeby ten sterowniki sterował dwoma zawodami 3d?

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.