Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Heiztechnik Hit Pellet


jarsi102

Rekomendowane odpowiedzi

Wzrokowo sprawdź....to widać gołym okiem bo popiół jest zsuwany z paleniska na około 10-15cm od miejsca gdzie spada peleet do paleniska po lub przed rozpaleniem na

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko,że przy tej operacji zasuwa wentylator na max i będzie pylić na kotłownię a chciałbym tego uniknąć. Chodzi mi o fizyczny

test pracy pazura zgarniającego bez pracy pozostałego osprzętu jak zapalarka i wentylator. Podobnie jak test wyjść np. pompy co, włączamy test i widzimy czy pompa podejmuje pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka macie ustalona dawke podawani paliwa ? Tzn czas, jest to w serwisowych w ustawieniach rozpalania bodajze.

 

Pytanie z innej beczki troche-  wentylacja, ZETKA.

 

Chce zarzucic anemostat na rure i pytanie - dac anemostat wywiewny czy nawiewny ?  Oczywiscie na zewnatrz.
Wiem, ze pytanie moze byc troche glupie ale z drugiej strony anemostaty montuje sie przewaznie w suficie i w innych warunkach.

Edytowane przez lelusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zwiększyłem sobie temp. na zaworze, bo coś zimno nad ranem. Jednak wcześniej jak obsługiwałem bezpośrednio przez stronę, to problem był w momencie gdy piec był w fazie postoju. Wtedy nie miałem możliwości zmiany temperatury, ani też wyłączenia kotła...

Piszcie wszelkie uwagi i sugestie bezpośrednio do nich na stronie po zalogowaniu w zakładce - ogólne - zgłoś uwagę!

Uwaga.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Helmut300 napisał:

W teście wyjść zgarniacz jest opisany jako siłownik podajnika

Zgadza się, tylko nie wiem czy u mnie działa prawidłowo bo pazur wysuwa się na jakieś 5-6cm. Na palenisku mam niekiedy placek ze spieku, jest to luźny spiek tak więc zgarniacz bez problemu powinien go zgarnąc z paleniska. Może ktoś z kolegów sprawdzić jak to u Was działa tzn. na jaką długość wyjeżdża ten pazur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie obecnie testuje sterowanie pogodowe i nie wiem jak to sensownie ustawić; sterownik HT900 i mamy tutaj; temp zaworu 1 gdy na zewnątrz -10stopni- ile tutaj ustawić?

temp zaworu 1 gdy na zewnątrz +10 stopni- ile tutaj ustawic?

Przypuszczam, że dla kazdego budynku bedzie to troche inaczej.

Inna sprawa to to, że mam zapięty termostat pokojowy zaworu 1 i po osiągnięciu zadanej temperatury-histereza 0,4 stopni następuje wyłączenie pompy zaworu co jest jak najbardziej prawidłowe, natomiast chciałbym wypróbować obniżenie temperatury zaworu od termostatu i za cholere mi to nie działa, nadal wyłącza pompę. Co robię nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK nikt nie odpowiedział, ze sterowaniem-obnizeniem temp zaworu juz sobie poradziłem, natomiast nie wiem jakie temp ustawic dla regulatora pogodowego, inne sterowniki mają cos takiego jak wybór odpowiedniej krzywej grzewczej natomiast tutaj nic takiego nie ma. Może istnieje jakas tabela obrazująca krzywe grzewcze dla tego sterownika, jesli nie to sterowanie pogodowe bedzie raczej iluzoryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie mieliście żadnych problemów żeby połączyc z modułem wifi? po wpisaniu adresu w przeglądarce nie przekierowywuje mnie jak to opisane w instrukcji na konfiguracje urzadzenia, wybieram pierwszą stronę cleancss.com są tam adresy IP ale z żadnym się nie łącze, nie ma sieci do wybrania i połączenia się. Jeśli ktoś może cos doradzic zanim na tygodniu będę się dobijał do serwisantów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zatem nie robisz wg instrukcji.....wciśnij przycisk setup na module ,zacznie mrugać dioda ....następnie w kompie lub tel znajdź sieć wifi o nazwie modułu np htconect i połącz się z tą siecią ...potem wpisz adres w przeglądarce który znasz 192.168 itd... następnie znajdz i wybierz w panelu konfiguracji modułu swoją sieć wifi i zaloguj do niej wpisując hasło swojej sieci wifi(jeśli łączysz się z wifi ) następnie zakończ konfigurację nacisnij setup na module ...jeśli jest ok obie diody na module powinny świecić ciągle...reszta to aplikacja lub strona do zarządzania...pozdro....

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,na smartfony z androidem wiadomo jest aplikacja ,bo korzystacie ...pytanie  czy jest jakaś aplikacja  na komputer  ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie sprawdzałem tego...a ile powinno być ktoś wie? Jakieś różnice przy większym dopływie powietrza zauważyłeś?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.