Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Kotla Skzp-02 - Aplikacja Mobilna, Konwertery


wojszym2244
Wiadomość dodana przez marcin

Tutaj piszemy tylko o aplikacji mobilnej dla SKZP autorstwa @wojszym2244.

Główną dyskusję o SKZP 02 znajdziesz klikając tutaj.

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, rizar napisał:

witam 🙂

wojszym2244, odczytanie danych z pieca działa mi na stronie http://wojszym2244.usermd.net/ Niestety zapisywanie ustawień już nie chce działać. Mam oryginalny moduł od timel-a, ale w instrukcji na Twojej stronie podajesz:
"Adres serwera Timela 46.41.149.215 i port 88" ale zgodnie z informacją na stronie costerowniki, działający serwer to: Adres IP: 46.242.128.17, port 88. Zastanawiam się, czy Twoja strona nie stara się wysyłać danych do zapisu na błędny serwer timela i dlatego nie chce mi zatwierdzić ustawień?

Podaj na PM id lub nick to sprawdzę.

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zauważyłem dzisiaj taki problem, że nie mam wartości średnich jakie się zawsze pojawiały przy rysowaniu wykresu. Zmiana daty nic nie daje. Zmniejszenie/zwiększenie wykresu też nie aktualizuje wartości średnich. Mam same zera.

Też tak macie?

image.thumb.png.78f464a1fbc28b4cfa2be65409ec799c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam takie nie typowe pytanie odpaliłem piec połączyłem się z telefonu wszystko ok , ale po iluś tam minutach chciałem wejść i nic z tego trzeba było od nowa wpisywać id ze sterownika login z forum i pin jak wpisałem to przez jakąś chwile połączenie było ale po kolejnych nie wiem może 30 minutach znowu lipa trzeba wpisywać wszystkie dane logowania od nowa czy ktoś spodkał się z czyms takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, agamajkel napisał(a):

Mam takie nie typowe pytanie odpaliłem piec połączyłem się z telefonu wszystko ok , ale po iluś tam minutach chciałem wejść i nic z tego trzeba było od nowa wpisywać id ze sterownika login z forum i pin jak wpisałem to przez jakąś chwile połączenie było ale po kolejnych nie wiem może 30 minutach znowu lipa trzeba wpisywać wszystkie dane logowania od nowa czy ktoś spodkał się z czyms takim?

Samo zaczeło działać nie wiedzieć dla czego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2022 o 09:40, Krzysztofcwik napisał(a):

Czyli że już nie będzie podgląduScreenshot_20221113-093335_Chrome.jpg

@wojszym2244 da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

mam problem z modulem internetowym timela. 

 

Z serwerem timela laczy sie bezproblemowo i przez aplikację Timela mozna bez problemu wchodzic na piec. 

 

W momencie, gdy zmienie serwer na wojszyma port 8802 , 8803, 8804 nie laczy sie. kropka kolo statusu pozostaje czerwona a na piec nie mozna wejsc ani przez apke ani przez strone. 

 

Problem pojawil sie po letniej przerwie jak sterownik byl wylaczony. Wszystko 1000 razy od nowa programowane i resetowane.... 

 

Czy ktos moze cos pomoc w tej materii? NA stronie jak zmieniam port na piecu to zmienia sie liczba uzytkownikow na portach podanych na zasobniku cwu na stronie wojszyma, ale podajac DevID i pin nie da sie zalogowac. 

 

Prosze o pomoc, bo juz mi brakuje pomyslow. 

 

Pozdrawiam

 

Jakub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas pracy pomp. Parametr dla pracy jest równy 3, dla postoju 0
Tu widać, że pompa Co1 pracowała non stop w ciągu ostatnich 24h, a CO2 jakieś 60% czasu w ciągu doby.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa wam strona ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wam tez nie działa pobieranie wykresu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z finansowaniem Panie Wojszym ? Coś ogarniamy czy nadal non profit ? 🙂

P.S Robisz Pan super robotę 🙂

Edytowane przez giecik
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam jestem nowy i potrzebuję pomocy.W jaki sposób zalogować się na stronę na aplikację wojszym.Posiadam orginalny moduł internetowy Timela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.