Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sklep PGG


daromega

Sklep PGG - dostępność opału  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wszelkie tematy odnośnie opału w PGG mają być moderowane ?.



Rekomendowane odpowiedzi

Dodam tutaj pytanie bo dodałe też do jednego z moderowanych tematu ale niestety przez 6h nie został zaakceptowany

Udało mi się wczoraj kupić 2 tony Karolinki.  Co prawda na mój dom niestety potrzebuje kolo 7 ton / 8 ton na sezon

Ale po zakupie zaczęło mnie interesować jakim autami kurierzy to wożą. Najczęściej jak zamawiałem to na ulicy mieścił się HDS 6 lub 10 ton z większymi może być problem.

Dlatego mam pytanie jakimi autami wożą ten wegiel czy mam się czym przejmować czy to już w interesie kuriera żeby mi go dostarczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki solo z 10 ton z windą i palety postawi gdzie tam chcesz na twardym. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że się nie da tematu rozwiązać także moderacją. Użytkownika dopytującego o kuriera informuję, że odpowiedź na to pytanie jest już 4 razy w samym wątku w którym zostało zadane i jeszcze kilka razy w wątkach archiwalnych. Link do wyszukiwarki w temacie jest zamieszczony w pierwszym wątku.

Jako właściciel forum nie odpowiadam za nieprawidłowe działanie sklepu. Osoby uczestniczące w tematach o zakupach w PGG odświeżają forum bardzo często w oczekiwaniu na nowe wpisy. Jest to zachowanie nietypowe i powoduje, że forum już teraz znajduje się na granicy wydolności technicznej, a z dnia na dzień jest pod tym względem gorzej.

Fakty są takie:

  • sklep pod obciążeniem praktycznie nie działa;
  • powyższe powoduje bezzasadność 95% pytań "co zrobić gdy" - odpowiedź jest jedna - próbować i liczyć na szczęście
  • powoduje także, że pisanie "online" o dostępności opału także nie ma sensu - wszystko zależy od szczęścia
  • wielokrotne pisanie że sklep nie działa nie spowoduje, że sklep zacznie działać
  • w tematach o zakupach w sklepie PGG zostały zadane już praktycznie wszystkie możliwe pytania, z czego większość wielokrotnie

W związku z powyższym tematy o zakupach w sklepie PGG zostają zamknięte. Proszę o nie zakładanie nowych. Zostaje temat o jakości opału z PGG.

Wszelkie aktualne informacje znajdują się w sklepie pod adresami: 

https://sklep.pgg.pl/najczesciej-zadawane-pytania

https://sklep.pgg.pl/regulamin-sklepu

https://sklep.pgg.pl/kontakt

Oraz na forum:

A także jak ktoś ma więcej cierpliwości tematy z kosza:

O jakości opału:

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
  • Nie zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • marcin zablokował(a) ten temat
  • 2 tygodnie później...

W związku z tym, że nie jesteśmy w stanie uniknąć dyskusji na temat zakupu opału, proponuję rozwiązanie kompromisowe.

Założyłem na forum klub Zakupy opału (PGG, Tauron i inne) - w tym klubie można dowolnie dyskutować na temat zakupu i dostępności opału w tych sklepach. Klub nie będzie moderowany pod kątem zgodności z pierwszym postem/pytaniem.

Aby osoby, które nie są tym zainteresowane nie otrzymywały niepotrzebnych powiadomień klub jest "zamknięty". Aby w nim uczestniczyć należy zarejestrować się na forum i dołączyć do klubu. Moderatorzy będą akceptować każde zgłoszenie.

Po zatwierdzonym dołączeniu do klubu dostępne będzie forum dotyczące zakupów i dostępności w sklepie PGG (a także sklepu Tauron oraz innych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.