Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Renka8006 napisał:

Witam. Miejscowi to biznes robią. PGG ma sprzedaż aukcyjna dla firm czyli hurt, ale oferent firma może mieć wiele kont  a cwaniaki slazaki biorą dane od Kowalskiego i tak kupują hurt na osoby fizyczne. PGG albo daje się w konia robić albo to celowe działanie. A szary człowiek odkupuje od cwaniaka za 1300 1600 za t. A jeszcze musi mu dane podać jak nie swoje to sąsiada bo wystarczy imię nazwisko tel i emeil. Rozmawiałam z takim cwaniakiem. 

Informowałam PGG ale cisza. 

Nie musi kupować od cwaniaka. Może poświęcić czas i kupić w sklepie pgg. Jestem z Śląska i nie kupuje na składzie tylko tutaj. Każdy ma wybór, a z czego skorzysta to już jego indywidualna sprawa.

Ja kupiłam wczoraj bez problem. Nie mając nic w koszyku udało się bez wysiłku. Karlik wczoraj był dostępny po 2-3 minuty.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piechurski napisał:

Witam mi również udało się 10.01.2022 zamówić Karlika, w tym że pieniążki zaksięgowane były na drugi dzień a dostawę miałem przed wczoraj, widocznie na to wychodzi że tydzień czasu od zamówienia trzeba uzbroić się w cierpliwość za dostawą do domu.

U mnie na workach też trudno do odczytania nadruk zapakowania groszka, może przy dwóch lub trzech można było się doczytać że zapakowano 17.01.2022

Również przejrzałem worki i okazało się tym razem że większość worków gdzie było widoczne przez worek że w środku ewidentnie widać mokry groszek a w niektórych na pół mokry, 

Pozdrawiam 

Mój jest suchutki aż się pyli 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich piszących , że się nie da, że nie działa, że ogólnie jest źle - 
przez miesiąc czasu kupiłem w sumie 25 ton ( 5 ton dla siebie - tonę Karolinki , oraz pieklorza i karlika )
pozostałe 20 dla rodziny i 2 tony dla pracownika swojego - oni sobie zakładali konta, sami sobie płacili - do mnie należało wyklinanie groszku i wklepanie peselu osoby na którą miał być groszek . 
odnoszę wrażenie , ze forum nie jest do pomocy tylko do marudzenia  - że się nie da 
zatem Panowie i Panie - da się .
i nie trzeba na to poświęcać urlopu czy brać wolnego w pracy
- mam otwartą zawsze stronę sklepu pgg i zerkam na stronę jednym okiem , 2gim zerkam na robotę którą aktualnie wykonuje 🙂
 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2022 o 15:44, robertokot25 napisał:

Mój pieklorz wygląda podobnie jak ten greenpal wyżej (mokry, sporo drobnicy i pyłu) - może doszło do pomyłki przy pakowaniu....nigdy więcej pieklorza, w spalaniu Karlik też lepszy od tego pieklorza (mniej popiołu).

Też tak sądzę, że Pieklorz jest gorszy od Karlika ma więcej popiołu i chyba karlika mniej spalam na dobę 

Takie moje spostrzeżenie 

Pozdrawiam i życzę udanych łowów na PGG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, Michaukk napisał:

Do wszystkich piszących , że się nie da, że nie działa, że ogólnie jest źle - 
przez miesiąc czasu kupiłem w sumie 25 ton ( 5 ton dla siebie - tonę Karolinki , oraz pieklorza i karlika )
pozostałe 20 dla rodziny i 2 tony dla pracownika swojego - oni sobie zakładali konta, sami sobie płacili - do mnie należało wyklinanie groszku i wklepanie peselu osoby na którą miał być groszek . 
odnoszę wrażenie , ze forum nie jest do pomocy tylko do marudzenia  - że się nie da 
zatem Panowie i Panie - da się .
i nie trzeba na to poświęcać urlopu czy brać wolnego w pracy
- mam otwartą zawsze stronę sklepu pgg i zerkam na stronę jednym okiem , 2gim zerkam na robotę którą aktualnie wykonuje 🙂
 

Nie każdy ma taką możliwość w pracy, rozumiem tych ludzi. W listopadzie kupiłem 2 tony, ale strona PGG chodziła lepiej niż teraz. Chociaż od kiedy jest limit 2t na pewno będzie łatwiej. Ale mimo wszystko limit miesięczny rozwiązałby sprawę.

Edytowane przez marekchelsea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Michaukk napisał:

Do wszystkich piszących , że się nie da, że nie działa, że ogólnie jest źle - 
przez miesiąc czasu kupiłem w sumie 25 ton ( 5 ton dla siebie - tonę Karolinki , oraz pieklorza i karlika )
pozostałe 20 dla rodziny i 2 tony dla pracownika swojego - oni sobie zakładali konta, sami sobie płacili - do mnie należało wyklinanie groszku i wklepanie peselu osoby na którą miał być groszek . 
odnoszę wrażenie , ze forum nie jest do pomocy tylko do marudzenia  - że się nie da 
zatem Panowie i Panie - da się .
i nie trzeba na to poświęcać urlopu czy brać wolnego w pracy
- mam otwartą zawsze stronę sklepu pgg i zerkam na stronę jednym okiem , 2gim zerkam na robotę którą aktualnie wykonuje 🙂
 

Robię tak samo.Dla siebie 3 tony i dla znajomych 6 ton,w sumie zamówiłem przez tydzień 9ton.W tym tygodniu wystarczyło tylko poświęcić swój czas i na spokojnie Karlika można było zamówić od strzała albo na dwa razy

Jeżeli ktoś niema czasu, żeby pilnować dostępności jest na Facebooku grupa na której można zapisać się koedy jest dostępność produktu to dają znać na messengera,ale ja z tej opcji nie korzystałem bo nie wiem czy nie będzie za późno żeby zamówić https://www.facebook.com/groups/236685455225367/?ref=share 

Link do zapisu messengera

https://www.facebook.com/groups/236685455225367/permalink/273171594910086/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na grupę zajrzałem. Popioły jakie ludzie mają nieciekawe. U mnie nieco lepiej, nie mam specjalnie niedopału, ale mimo wszystko mnie ten węgiel irytuje, bo mi kilka razy podajnik na nim stanął. Kolejne zasypy muszę wyrzucić na podłogę i tę większą frakcję młotkiem potraktować. Chrupie podajnik na nim. Dziś 3 razy stanął. Ehh

Poszukiwania czegoś innego zaowocowały znalezieniem ekomiału od ręki za 690 na śląsku 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, digi napisał:

Na grupę zajrzałem. Popioły jakie ludzie mają nieciekawe. U mnie nieco lepiej, nie mam specjalnie niedopału, ale mimo wszystko mnie ten węgiel irytuje, bo mi kilka razy podajnik na nim stanął. Kolejne zasypy muszę wyrzucić na podłogę i tę większą frakcję młotkiem potraktować. Chrupie podajnik na nim. Dziś 3 razy stanął. Ehh

Poszukiwania czegoś innego zaowocowały znalezieniem ekomiału od ręki za 690 na śląsku 🙂

Może po prostu masz czujnik uszkodzony zerwania zawleczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam takich systemów. Gdybym miał taki system, to może są sterowniki, które włączają na chwilę lewe obroty. Wystarczyło lekko pchnąć kluczem w momencie jak się zaczynał cykl podawania, ale jednak.

To jest stary kocioł, a ta frakcja karlika jest na prawdę gruba.Ze składów kupowałem wszystko chrzczone miałem. Naprawdę mocno chrupie. Muszę wyjąć ślimak na wiosnę. Montowany był w lecie 2015. Silnik motoreduktora ma za sobą minimum 70-80 ton. Ja palę 5-6t/sezon z grzaniem wody w lecie. Po Jakbym włożył śrubę M5x45 klasa 8,8 -  taką jak teraz montują, to na 100% jej nie zetnie tylko stanie. Zaraz moderator wywali za offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to napewno wytarte zwoje, u mnie się wycierają 2 lub 3 zwoje zawsze w tym samym miejscu i też się na początku zatrzymywał i lekkim ruszenie szedł dalej aż tak się wytarły że stanął na amen.. u mnie dobry rezultat dawało napawanie nowych zwojów - dosyć trwałe to było.

Edytowane przez robertokot25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Bartez1981 napisał:

Karlika mam z nim problemy kalafiory dużo sadzy strasznie 

  Jaki masz palnik? Mnie się tez nie podoba, ale na bezrybiu za 930zł i rak ryba.

5/45 co daje ok 1,3kg/h dmuchawa w skali 4/25 i klapka w DM 44KPP otwarta w taki sposób że 3 żeberka otwarte, reszta zamknięta. Nie wiem jaki to wydatek powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.