Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Squrcz napisał:

Do Chwałowic mam 15 minut jazdy autem około 13 km. A takie ceny mam od kierowców z kopalni, poświęciłem jeden dzień i pojechałem tam i pytałem bezpośrednio kierowców

My też mieszkamy w sąsiedztwie kwk chwałowice. 150 zł za transport a w grudniu zapis to termin na połowę lutego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lukipietruch napisał:

Ale ten czas i nerwy... Ahhh

Siedzisz przed kompem z kawą w ręku, a kierowcy stoją na kopalni i jak żyję kilkadziesiąt lat to takie opowieści znam od samego początku mojego istnienia.

Poszukaj sobie opinii w google pod Polska Grupa Górnicza S.A. Oddział KWK ROW Ruch Chwałowice

Tak stoją:
https://www.google.com/maps/contrib/106292380971701216297/photos/@50.0702354,18.549925,3a,75y,90t/data=!3m7!1e2!3m5!1sAF1QipOmeNQv-2dRPO00eOl9tuCT5ZdMcGB3avYbvqbA!2e10!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipOmeNQv-2dRPO00eOl9tuCT5ZdMcGB3avYbvqbA%3Dw365-h273-k-no!7i2048!8i1536!4m3!8m2!3m1!1e1?hl=pl-PL

Zdjęcie z czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam to - do 2018 jeździłem wanną na kopalnie po odbiory z tym że dilerskie i swoje nieraz też trzeba było odstać Nieraz po kilka dni. Najdłużej trzeba było stać na Piekarach, Bobrku(zanim przejął Węglokoks), Ziemowit, Piast, Wesoła. Zależy też za jakim asortymentem oczywiście. Nieraz udało się praktycznie z lotu ale wtedy to uczucie takie jak tutaj gdy uda się zamówić 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda szanująca się firma dba o swoich stałych klientów, czy PGG nie może zrobić ukłonu w stronę osób, którzy już robili wcześniej zakupy na PGG i ułatwić im zakup np. z limitem X t na cały sezon  Nie mam pojęcia czy takie ułatwienie jest technicznie możliwe. Jeżeli chodzi o limity to nie wiem dlaczego niektórzy je tak krytykują, oczywiste jest, że zwiekszy się dostępność. Dla mnie może być nawet limit roczny np 3 tony na sezon Jak jest wątek o spalaniu ekogroszku to piszecie o 2 ton na sezon, a jak o limitach to nagle 20 ton potrzeba ? Ja sobie spokojnie czekam i jak to wariactwo się nie skończy, to już znalazłem ekomiał za 800, a Husky jest z transportem za 1199.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miejscowi to biznes robią. PGG ma sprzedaż aukcyjna dla firm czyli hurt, ale oferent firma może mieć wiele kont  a cwaniaki slazaki biorą dane od Kowalskiego i tak kupują hurt na osoby fizyczne. PGG albo daje się w konia robić albo to celowe działanie. A szary człowiek odkupuje od cwaniaka za 1300 1600 za t. A jeszcze musi mu dane podać jak nie swoje to sąsiada bo wystarczy imię nazwisko tel i emeil. Rozmawiałam z takim cwaniakiem. 

Informowałam PGG ale cisza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był raczej 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, oxalis3 napisał:

Każda szanująca się firma dba o swoich stałych klientów, czy PGG nie może zrobić ukłonu w stronę osób, którzy już robili wcześniej zakupy na PGG i ułatwić im zakup np. z limitem X t na cały sezon  Nie mam pojęcia czy takie ułatwienie jest technicznie możliwe. Jeżeli chodzi o limity to nie wiem dlaczego niektórzy je tak krytykują, oczywiste jest, że zwiekszy się dostępność. Dla mnie może być nawet limit roczny np 3 tony na sezon Jak jest wątek o spalaniu ekogroszku to piszecie o 2 ton na sezon, a jak o limitach to nagle 20 ton potrzeba ? Ja sobie spokojnie czekam i jak to wariactwo się nie skończy, to już znalazłem ekomiał za 800, a Husky jest z transportem za 1199.

Trochę źle zostałem zrozumiany. Ja nie krytykuję limitów, tylko sposób w jaki traktuje się nabywców. Kpina. Niech wprowadzą limit na osobę Pesel,adres konto- zwał jak zwał. Np 4-5 ton na rok, ale niech nie będzie cyrku z zamawianiem!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlika teraz to można na strzał zamówić więc problemu większego nie ma 

Do mnie też towar dotarł. Wczoraj wiadomość że wysłane, po paru godzinach dostępny link do śledzenia. Dziś rano sms że będzie dostawa oraz tel od kierowcy 15 min wcześniej. Podjazd elektrycznym paleciakiem we wskazane miejsce.

Poczta Polska, rejon kuj-pom(WER Lisi Ogon)

 

271885985_1828364520685623_2849801909573969800_n.jpg

Edytowane przez hajtaler428
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

38 minut temu, lukipietruch napisał:

Ja nie krytykuję limitów, tylko sposób w jaki traktuje się nabywców.

  A kiedy było inaczej? Na wiosnę tylko. W czerwcu już nie. Ogarnij asygnatę i transport na wiosnę. Ktoś tu kupił 2 tony i chce jakiegoś przywileju. Ludzie bez jaj. Nie znacie realiów zakupu na kopalni. Gdybyście mieli punkt odniesienia i znali realia to ta poranna kawa w ręce nawet przez kilka dni byłaby niczym.

38 minut temu, lukipietruch napisał:

ale niech nie będzie cyrku z zamawianiem!!!!

🙂

Ja piszę do ukraińców i białorusinów za ile mi tira pelletu ogarną. Na razie znalazłem 105€/tona za workowany z certyfikatem. Przy tych cenach to na dwa domy po dwa sezony i akurat wyjdzie +/- załadunek na tira. Za trociny w Polsce A.D 2022 1600zł na śląsku mi śpiewają

 

Edytowane przez digi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to jest promocja w Bartexie na ekogroszek gold z kodem rabatowym NORYROK30 aż 30 zł taniej na tonie.

KArlik dostępny - 13:50.

KArlik ekogroszeg big bag 13:51

13:52 już po akcji 😛

13:55 sklep zaczął normalnie działać, wszystkie boty się dezaktywowały. ^_^

Edytowane przez lriuqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 13.50 pojawił się Pieklorz, wrzuciłem do koszyka, wpisałem i zaznaczyłem co trzeba, wcisnąłem końcowy przycisk, przeglądarka "mieliła", aż w końcu odświeżyłem stronę po 4 minutach i zobaczyłem napis: "Brak wystarczającej ilości towaru na wybranym składzie"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.