Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aliexpress


FAFAŁ

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości .:) 

Kupujecie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś opłacało się kupować np. tekefony,teraz prawie to samo masz na Allegro.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z telefonami to bym nie zaryzykował , zbyt duże obawy mam . Bardziej takie pierdoly typu swiecaca końcówka do kranu . Aparacik dla dziecka . To kupuje ?

no i mierniczek z którego jestem zadowolony aż bardzo . Dla mnie amatora jest wystarczajacy 

-1350050051357565923.jpg

Edytowane przez FAFAŁ
Foto nie moje tylko z ali :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są dobre kupony to czemu nie? Trzeba tylko być czujnym przy wyborze przesyłki. Teraz koszerne są ASS aliexpress standard shopping z innymi bywa różnie.

Przy promocjach i dobrych kuponach ceny potrafią być o 1/3 lub 1/3 niższe niż na allegro ale mówię tu o grach za kilkaset złotych. Drobnica często jest w podobnej cenie,/taniej na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Na Allegro są rzeczy kupowane w promocji albo za kupony na Aliexpress, tak to wygląda... 

Kupuję sporo u Chińczyków, parę porządnych i przydatnych  gadżetów udało mi się wyhaczyc w dobrych pieniądzach, nawet parę stówek zarobić, chociaż na Allegro nie sprzedaję

 

Edytowane przez Benton661
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często porównuje ceny pomiędzy  allegro czy olx bo tam też maja graty z chin. Zależy co potrzebuje i na kiedy . Jak coś potrzebne już no to trudno trzeba brać od naszych . Jak może poczekac to ta dyszka czy dwie idzie na coś innego . Aparacik wyszedł coś kolo 15 złotych taniej  z chin . Tylko wiem że on za jakiś czas sie znudzi / zepsuje/ wyląduje w koszu , tak 15 zeta zostaje i można coś kupic sobie .

Moja żona kupuje ciuszki nie no te ceny co oferuja u nas na fejsie tam ma kilka "sklepow" to koszmar . To samo a raz minimum raz drożej . I też ma farta bo większość leci samolotem okolo dwa tygodnie i jest w domu . Moje coś zakupy jakoś tak trafiam ze dłużej idą hihi . Ale idzie ja czekam dalej. Trzeba zwracać uwagę na dostawe . Przynajmniej ja się nauczyłem ze darmowa dostawa ze sledzeniem jest pewniejsza . Jak by nawet nie dotarło to zwracaja kase za towar a za wysyłkę nie.

Edytowane przez FAFAŁ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ciuchy to teraz najlepiej je kupować..... W Turcji osobiście :). Z uwagi na stosunek liry do PLN ceny są co najmniej 2x niższe niż w Pl,.jakość materiałów powyżej dobrej. Oczywiście mówię o ich sklepach w sieciowkach a nie bazarach, na których jest sama chińszczyzna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję tylko telefony na aliexpress. Nie ma problemu, tylko jeżeli wybieramy przesyłkę z chin musimy spodziewać się vatu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilku sprzedawców telefonów,którzy oferują wysyłkę z Niemiec, Hiszpanii,a nawet Polski. Wtedy nie ma ryzyka haraczu w postaci VAT-u.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet już nie chodzi o kasę. Wiele rzeczy nawet u nas nie ma ,  a tam wszystkiego od groma ? Ja 2 razy zamawiałem radyjka do aut toyota. Wcześniej do C-HR, a teraz do rav4.

Edytowane przez gilal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast często oglądam z zaciekawieniem ten portal sprzedaży wysyłkowej.

Najbardziej zastanawia mnie, kto wymyśla (niekiedy bardzo proste) narzędzia ułatwiające wykonanie przeróżnych prac.
Ba niekiedy pomimo opisu, długo zastanawiam się do czego to służy i jak się to coś używa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem zegarki, gadżety erotyczne, radia 2din z Androidem, akcesoria samochodowe typu ładowarki, uchwyty, przetwornice i trochę ciuchów. Generalnie najmniej zadowolony jestem z ciuchów, ale pod towarami są opisy ludzi z całego świata wraz ze zdjęciami i tak naprawdę większość rzeczy jest zweryfikowana.

Biore z Wisha i Aliexpres ale głównie z Wisha bo jak by nie było, to portal rodaka, Piotra Szulczewskiego. 

 

Edit: i brałem 2 baty (wędki), również super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie z majreiendami trzeba uważać ale jak ktoś kupuje sprawdzone oferty to ryzyko jest zerowe. Ja ostatnio kupiłem oczyszcza z powietrza, depilator laserowy, telefony, polecam włączniki sieciowe 230v z pomiarem mocy/napięcia to wszystko oczywiście można automatyzować, ostatnio wyrwałem fajnego Leda sterowanego po wifi, 10w białego i możliwość zmiany kolorów po RGB to też super działa no i termometry z pomiarem wilgotności po BT. Do auta też kupowałem elektrozawór do kzfr,.to we Francuzach się często sypie. Oryginał 350-400 zł a ostatnio pojawiły się u Chińczyków po 70zl i co ciekawe śmigam na tym już 1,5r a przyszło do mnie to w tydzień z chin. Generalnie sporo popularnych rzeczy się opłaca kupować ale.... Czasem warto zerknąć lokalnie bo można się zdziwić jak chinole lecą w kulki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kolega polecil aplikację na telefon alihelper . W głównej aplikacji daje się udostepnij potem wybiera alihelper i tam pokazuje czy ludzie są zadowoleni czy szybko wysyla . Coś tam to pomaga przy wyborze sklepu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eliks napisał:

Brałem zegarki, gadżety erotyczne, radia 2din z Androidem, akcesoria samochodowe typu ładowarki, uchwyty, przetwornice i trochę ciuchów. Generalnie najmniej zadowolony jestem z ciuchów, ale pod towarami są opisy ludzi z całego świata wraz ze zdjęciami i tak naprawdę większość rzeczy jest zweryfikowana.

Biore z Wisha i Aliexpres ale głównie z Wisha bo jak by nie było, to portal rodaka, Piotra Szulczewskiego. 

 

Edit: i brałem 2 baty (wędki), również super.

Już myślałem, że "baty", ale te erotyczne ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, gilal napisał:

Już myślałem, że "baty", ale te erotyczne ???

Dlatego dopisałem "wędki" żeby nie było ?

Kupiłem bacika 8m na nocne zasiadki na leszcza i lina. Co prawda nie ciągnąłem nic większego niż 4kg ale kij ma duży zapas mocy. Dałem za niego bodajże 120zl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używacie wyciskarek wolnoobrotowych? Mnie żona namówiła ostatnio na coś takiego:

https://a.aliexpress.com/_vU8gsd

Można wyrwać na promocjach i z kuponami za mniej niż 3 stówki. Znajomy, co ma Kuvingsa za 2,4 tysia stwierdził, że działa tak samo. Jedno jest pewne - smaku świeżo wyciskanego soku, czy to z owoców, czy warzyw nie da się z niczym porównać, a już na pewno nie ze specyfikami w kartonach z dopiskiem "100% sok"

Ponoć detoks organizmu z soku z selera naciowego czyni cuda, ale jeszcze nie odważyłem się na to, by wypijać go przez 2 tygodnie po pół litra na pusty żołądek ?

Generalnie super gadżet, polecam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon a ali kupiłem jeden oukitel, fakt, że był tani ale wykonanie straszne. Aparat fejkowy, aktualizacja oprogramowania nie działała a po kilku miesiącach zaczął odłazić ekran. Na plus to ładne kolory ekranu i szybkość działania. I był to wtedy świeży topowy model.

Co do pozostałych rzeczy to różne, od ciuchów dla dzieci/siebie/żonie, kamerek do auta i motocykla, śrubek, konektorów, uchwytów na telefon i ładowarek, skończywszy na kompletnym wydechu do motocykla.

Jestem zadowolony. Najważniejsze to nie celować w najtańsze przedmioty bo to w 90% rozpadnie się w ręku.

I zastanawia mnie jak będzie z vatem od 1 lipca, kiedy to do celników ma dołączyć poczta polska i kasować vat za wszystkie przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Benton661 napisał:

Używacie wyciskarek wolnoobrotowych?,,,

Używałem, teraz używam sporadycznie.
 

18 godzin temu, Benton661 napisał:

,,,https://a.aliexpress.com/_vU8gsd 

Można wyrwać na promocjach i z kuponami za mniej niż 3 stówki. Znajomy, co ma Kuvingsa za 2,4 tysia stwierdził, że działa tak samo.

Wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings EVO820 o mocy 240 W, bez problemu można nabyć także, za kwotę 1 500 zł (tej samej mocy).
Natomiast, to co podlinkowałeś jest o mocy 150 W. Ta sama jednostka o większej mocy wyciskania, kosztuje już dwa razy więcej.


Mam dwie wyciskarki wolnoobrotowe, stoją niewykorzystane i pokrywają się kurzem.

Natomiast blender kielichowy, jeżeli nie codziennie, to co drugi dzień jest wykorzystywany maksymalnie.
 

Edytowane przez Witek-z-Ulicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2021 o 18:20, Witek-z-Ulicy napisał:

Mam dwie wyciskarki wolnoobrotowe, stoją niewykorzystane i pokrywają się kurzem.

Natomiast blender kielichowy, jeżeli nie codziennie, to co drugi dzień jest wykorzystywany maksymalnie.

U mnie akurat blender poszedł w odstawkę po wypróbowaniu tej wyciskarki, ale każdy niech robi to co lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.