Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Skzp-02 - Ustawienia, Porady


energotop
Wiadomość dodana przez marcin,

Tutaj piszemy ogólne pytania i odpowiedzi w temacie sterownika SKZP-02.

Wątek o aplikacji Wojszym | Wątek o sondzie Brager

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego Dobrego Święta i Nowy Rok dla Skzpowcow , bez problemów kotlowych , ale zawsze coś wyjdzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione obrazy dla zapytania choinka

 

Dziś Wigilia, dzień wspaniały, niech wesoły będzie cały. Już choinka w domu świeci, piękny prezent gdzieś tam leci. Jeszcze Święta, Nowy Rok, Sylwestrowej nocy moc. 2019 rok zawita, miłość w domu niech rozkwita. Niech się spełnią Wam marzenia - właśnie takie ślę życzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, djlasior napisał:

Ma ktoś z forumowiczow kocioł może galmet z PPS obrotówka i może się podzielić ustawieniami potencjału podajnika itp.

Na obrotówce 17kW potencjał w granicach 16.2 - najwyżej dokorygujesz w czasie. Resztę musisz już dograć do paliwa, dmuchawy itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Albertmlynkowiak napisał:

Mi też złe pokazuje procent otwarcia do rzeczywistości dodam że siłownik afriso. Zauważyłem że nie zamyka się mieszacz gdy wyłączy się pompa mimo iż jest zaznaczona opcja zamknij gdy pompa nie aktywna . Ma ktoś też tak?

jeśli nie masz podłączonego czujnika pokojowego, to ta funkcja nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę Wam wszystkim wesołych świąt Bożego Narodzenia, spotkań przy wigilijnym stole, pod choinką wiele prezentów...od TIMELA również :) głośnego śpiewania kolęd oraz spełnienia marzeń.

YARO

Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi:
Wstańcie, pasterze, Bóg się wam rodzi!
Czym prędzej się wybierajcie,
Do Betlejem pospieszajcie
Przywitać Pana..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomocy!

Postanowiłem uaktualnić oprogramowanie, jak to w życiu bywa napotkałem na problem, według mnie dość poważny ;/;/. Mianowicie w czasie aktualizacji sterownik skzp-02 kilkukrotnie się włączył i wyłączył, następnie zaczął działać sam podajnik oraz pompka co, wyświetlacz zgasł. Sprawdzałem bezpieczniki, są ok. Po ponownym wpięciu sterownika do prądu nic się nie dzieje, oprócz odgłosów z środka jak coś się włącza. 

pozdrawiam,
Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jujek3 napisał:

 Po ponownym wpięciu sterownika do prądu nic się nie dzieje, oprócz odgłosów z środka jak coś się włącza.

Odłącz kabel USB. Z wpiętym kablem też mam dyskotekę i perkusję. Po odłączeniu kabla sprawdź wersję zainstalowaną.. nie trzeba ustawień fabrycznych przywracać , wszystko zostaje oprócz wykresów(u mnie się wyzerowały). Ja też musiałem wtyczki wentylatora i dmuchawy wyjąć na czas instalacji, bo kocioł tańczył disco polo.. :))

YARO

Edytowane przez YaroXylen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz procedura instalacji w/g instrukcji... oczywiście posiadasz takową razem z instalatorem....

Yaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam dla mnie podstawowe zasady podczas update..

1. Podłącz sterownik do komputera by USB.

2. Jak już przewód USB jest podłączony do sterownika, włącz zasilanie sterownika

3. Aktualizuj

4. Aktualizacją sterownika nie można GO zmajstrować

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.