Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ferroli Biopellet Premium


pospisz

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra przestajemy żartować podaj kolory tych przewodów od pompy prawdopodobnie ten środkowy trzeba przepiąć za niebieski po prawej stronie i wszystko wróci do normy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niby dobrze, z tego zdjęcia wygląda inaczej myślałem że mnie podpuszczasz. Zrób jeszcze raz wyraźniejsze zdjęcie ewentualnie obróć brązowy z niebieskim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocioł chodzi już idealnie.przydałoby mi sie jakieś zdalne sterowanie z mieszkanie z poziomu regulatora lub smartfona i podgląd ustawień na kotle lub ich zdalna zmiana.co polecacie za rozsądne pieniądze i żeby dzialało jak należy?czy regulator ROMEO W od ferroli jest dobrym wyborem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacje u Włochów są zazwyczaj skąpe. Nie wiem jak to wygląda w tym kotle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ciężko. Dlatego takie decyzję musimy uwzględnić już na etapie zakupu. Spytaj na pw. kol. @besix może coś wymyśli ale z tego co wiem to raczej tylko start / stop ewentualnie podgląd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, pospisz napisał:

Będzie ciężko. Dlatego takie decyzję musimy uwzględnić już na etapie zakupu. Spytaj na pw. kol. @besix może coś wymyśli ale z tego co wiem to raczej tylko start / stop ewentualnie podgląd. 

Dobre i to czasem zerknąć co się dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mati5867  szczerze mówiąc też nie widzę sensu widzenia czegokolwiek na telefonie. W zeszłym sezonie były takie plany, ale z roku na rok staje się to coraz bardziej normalne i oczywiste, że kocioł jest w kotłowni i grzeje :)

Schodzę tam jeszcze zaglądać co jakiś czas, ale już coraz rzadziej, także poczekaj kilka miesięcy przejdzie Ci i trochę kaski zaoszczędzisz :)

 

 

Edytowane przez RadoRado
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam ,do tej pory wzorowałem się na innych sterownikach z dostępem do internetu .Patrząc jednak na konstrukcje włoskie i ich prowadzenie procesu spalania to co mielibyśmy tam zmieniać skoro pracuje to praktycznie jak kocioł gazowy , ma zagrzać dom, cwu i koniec. Efekty spalania będziesz widział po ilości wsypanych worków i jeżeli zauważysz większe zużycie to będzie to raczej wina instalacji niż kotła.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2020 o 13:53, Mati5867 napisał:

A jak macie ustawione w termostatach th01,th02,th06,th09,th28?według instrukcji domyślnie jest kolejno 40,50,40,50,40,a u mnie jest 65,45,20,300,80,dziwnie duży rozrzut z instrukcją.

No racja w sumie.powiedzcie mi jeszcze czy wiecie za co te ustawienia odpowiadają???serwisanta pytać nie będę bo do dziś nie mam odp.dlaczego pompa cwu sie nie wyłącza,także o to go pytać nie będę bo też wyłoży pęto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo w instrukcji coś o tych spalinach pisze,że jak spadną poniżej jakiejś tam wartości kocioł może mieć  problem z uruchomieniem się.wczoraj ustawiłem krono na rano i wieczór bo nie było nas w domu i wieczorem nasypał startówkę,ale nie zapalil,oczywiście bezpiecznik jak wcześniej wywaliło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.