Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sas Bio Efekt 23 Kw Tech St 550 Z Pid Pellet


Pawel24ng

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam termostaty na grzejnikach i ostatnio jak kończył mi się pellet w zasobniku to na próbę zasypałem 1 worek o godz 16 żeby sprawdzić czy wytrzyma dobę. Następnego dnia o 14 juz się nie paliło. Lipa straszna. 

W każdym razie Wesołych Świąt dla wszystkich. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobę na worku... To chyba się teraz nie da, mi worek starcza zaledwie na 11godzin,to dopiero moim zdaniem jest lipa, jedyny plus jak Narazie to taki ze czysto w kotłowni, pozdrawia i Wesołych Świat wszystkim życzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również wszystkiego dobrego dla forumowiczów dzięki za dobre porady :)

Wysłane z mojego IRON_2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez wszystkiego dobrego a moj pelleciak zrobil mi prezent, lub jak sadze po prostu dorwalem pare workow gdzie bylo mniej kory a wiecej drzewa i znowu wytrzymuje w podtrzymaniu 11min ;) (pellet lokalnego dostawcy,bez certow itp ale 600zl tona) od rana spalil 4kg wiec jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo tak. Przecież powinienem wrzucić 2 worki i zobaczyć czy na 30 kg wytrzyma dobę.

Czyli od nowego roku nowe pomiary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio też byłem w menu serwisowym 5162 ale nie miałem chyba opcji wybrania modelu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg producenta masz wybrac piec jesli jest na liscie to ten z listy. Ja tak zrobilem ale o dziwo mi lepiej pali jak mam Pellet ustawione, czyli pewnie jakies ogolne ustawienia pod pellet. Zreszta bylo juz pare postow ze ktos przestawil na inny piec i nagle mu lepiej zaczelo chodzic itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.ed694c9f9fd256cab362927cb228059b.png

Oto taki komunikat mam od pary godzin :( Pojechałem na budowę, ale internet jest całkiem OK. Nie mają połączenia obydwa moduły kotła oraz podłogówki L-7. Przy tym kocioł przez kabel a ten drugi po wi-fi. Chyba coś z emodul.pl nie halo... czy koś ma to samo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.ed694c9f9fd256cab362927cb228059b.png
Oto taki komunikat mam od pary godzin :( Pojechałem na budowę, ale internet jest całkiem OK. Nie mają połączenia obydwa moduły kotła oraz podłogówki L-7. Przy tym kocioł przez kabel a ten drugi po wi-fi. Chyba coś z emodul.pl nie halo... czy koś ma to samo? 
Ja tak miałem jak rozłaczyli u mnie prąd niestety na wsi to u nas częste. Polecam wykonać następujące operacje:
1. Wyłączyć kocioł przyciskiem i potem z sieci wcześniej rozłączyć router lub wifi lub kabel, popodłączać .
2. Jeżeli to nie pomoże to włączyć i wyłączyć na sucho kocioł z sieci parę razy.
3. Jeżeli to nie pomoże można zresetować wifi a w ostateczności usunąć moduł ze strony i ponownie go zarejestrować. Jest to najbardziej czasochłonne rozwiązanie sam przechodziłem to 2 razy:)

Wysłane z mojego IRON_2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A temu że teraz coś piec zaczął szwankować, pokojówkę st-280 widzi ale nie działa chyba że coś nie tak robie. Mam teraz wgrany ST-550zPID (pelety: SAS MultiFlame+turbina AirFlowControl+Fotokomórka PhotoCell) v.1.0.26 

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.