Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Palnik Kipi W Naszych Piecach Wymiana Doświadczeń Użytkowników


Gość robin60

Rekomendowane odpowiedzi

A jaka cena tego pelletu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tedi90 napisał:

Moja propozycja max  12kw 27-28% reszta ok

Tedi90 mialem już ustawione na 28% było troszkę lepiej ale też było sporo niedopalkow, dzisiaj może coś potestuje bo wczoraj późno wróciłem z pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, laszud napisał:

U handlarza 910 PLN/ tona

Dziękuję za informację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

910 za tonę czy paletę  tak czy siak drogo trochę .No chyba że jakość wysoka .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek witam wszystkich, chciałem się dowiedzieć czy ktoś może udostępnić soft ecoUpdater i jakiś firmaware z rozszerzeniem pfc najlepiej do ecoMAX850, próbujemy rozgryźć protokół co jest wysyłane do ecoNeta300 na elektrodzie i chciałem wiedzieć czy jest szansa dekompilować wsad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam program się nazywa ecomaxconfigurator dostęp do niego mają tylko nieliczni serwisanci w Polsce i nie sądzę by taki serwisant był by zainteresowany ci to udostępnić. Sam soft jak najbardziej tak możesz sobie uaktualnić , ale to też za pośrednictwem serwisanta który ma dostęp, do tego i  uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś udostępnić ustawienia (czas przedmuchu przerwa i moc nadmuchu) podczas palenia tylko na ruszcie. Mam trochę drewna ze starej więźby i myślę nim na razie opaalać cwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pdf od ecoLinka2 jest mowa o programie ecoUpdater, czy on jest załączany standardowo z tym interfejsem i czy jest z nim jakieś oprogramowanie do wgrywania? Szukam jak najwięcej informacji żeby można było podłączyć sterownik do domoticza. Odczyt większości informacji z sterownika już mamy przydałoby się jeszcze sterowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,  planuje zamontować palnik kipi do śmieciucha 15 kw ,  nowy dom z poddaszem 150 m2 dobrze ocieplony podłogowa 50 m2 w pokojach grzejniki dodam że ostatnio spalalem 10-12 m3 drwna mieszanego . Czy warto taki palnik zamontować w moim piecu czy nie będą duże straty wiadomo że kocioł nie przystosowany do spalanie paletu , wchodzić w to czy lepiej dać sobie spokój ?

Edytowane przez Radoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że warto. Nawet jak stary smieciuch wyzionie ducha, przelozysz palnik do nowego kotła. Warto teraz poprawić sprawność obecnego montując na półkach wymiennika zawirowywacze spalin. Po montażu tego palnika będziesz żałował, że nie zrobiłeś tego wcześniej, oczywiście jeśli jest możliwość montażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można spytać o aktualny koszt sondy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1230 +przesyłka w fokus -kotły, tam gdzie kupowaliscie 2 lata temu. Aukcja na all... .

 

Ogólnie wahają się od tej kwoty do prawie 2k , zależy do jakiego kotła. Najwięcej kosztują te które pasują tylko do jednego producenta.

Edytowane przez Gonzo19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii sądy Lambda. Teraz dokładnie Ci nie odpowiem co i jak.

Z tego co pamiętam to 3.2.1 tak jak u Ciebie pozostałych parametrów nie pamiętam bo kocioł wyłączony  na lato.

Ale kolega @Darek21 grzeje wodę też latem więc u niego jest komplet informacji na ten temat i taki sam soft jak u mnie. Na pewno Ci odpowie.

Tak to prawda u Tego sprzedającego z tego co wiem wszyscy się zaopatrują w sądy bo ma najtaniej w tym i ja 2 lata temu kupiłem. Sam go polecam dla znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak w ecosterze 860 uruchomić przedłużenie działania pompy cwu. Włączam tą opcję ale pompa po nagrzaniu zasobnika i wygaśnięciu palnika się wyłącza zamiast pracować w zadanym czasie. Jak to ma działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko u mnie w 860 P3 pompa cwu pracuje tylko do naładowania zasobnika do zadanej temperatury i zaraz się wyłącza. Nie pracuje ani minuty dłużej pomimo ustawionego czasu np 60 minut po wygaszeniu kotła. (chciałem wykorzystać ciepło pozostałe w kotle do dogrzania zasobnika o te parę stopni.) ale coś chyba jest w sofcie nie teges.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.