Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sklep PGG - jak kupić opał?


marcin
Wiadomość dodana przez marcin,

O sposobie zakupu i dostępności opału proszę dyskutować w klubie Zakupy opału (PGG, Tauron i inne).

Temat jest zamknięty i nie będzie już aktualizowany. Dyskusja jest przeniesiona do klubu, do którego link znajdziesz powyżej.

Jeżeli nie jesteś w stanie zakupić opału na 99% wynika to z dwóch powodów: sklep nie wytrzymuje obciążenia lub towar został wcześniej wyprzedany. Jednym słowem zakup wymaga przysłowiowego łutu szczęścia.

Proszę o nie zakładanie na głównym forum nowych tematów o zakupie opału w PGG. Zostaje temat o jakości opału z PGG. Informacji proszę szukać w podanych poniżej linkach. 

---------------------------------

Wszelkie aktualne informacje znajdują się w sklepie pod adresami: 

https://sklep.pgg.pl/najczesciej-zadawane-pytania

https://sklep.pgg.pl/regulamin-sklepu

https://sklep.pgg.pl/kontakt

Oraz na forum:

A także jak ktoś ma więcej cierpliwości tematy z kosza:

O jakości opału:

Rekomendowane odpowiedzi

Też chciałem sobie kupić węgiel, jak już kliknąłem złóż zamówienie i zapłać to mieliło i mieliło, aż w końcu poinformowało mnie, że nie ma towaru.

Ogólnie to każde odświeżenie teraz trwa minimum 10 sekund.

 

Jestem teraz w kasie, ciekawe czy rzucą jeszcze Karlika dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, lriuqs napisał:

 

Biorąc po uwagę zestawienie dostępności opału autorstwa coobah jeszcze raz powinni wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez juz bylem przy platnosci i lipa... 2 dni i chyba mi się odechciało... Trzeba szukać alternatywy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie greena cena pójdzie do góry, luzem prosto z kopalni cena wzrosła z 470zł do 630zł wiec w big bagu może do 680żł podskoczyć.Mam w koszyku 2t po 530zł i pewnie też mi go wyrzucą bo w tej cenie go nie będzie dostępnego,

Edytowane przez reeich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, techniczne zapytanie : czy jak np. zamówię ekogroszek z płatnością Dotpay z telefonu będąc w pracy - tak żeby na e-maila przyszło potwiedzenie, a nie opłacę go, bo nie używam telefonu do płatności, to mogę później w domu zapłacić wchodząc poprzez linka z e-maila od PGG i czy też to będzie szybka płatność Dotpay czy tylko zwykły przelew?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie proszę uczestników tematu o porady/pytania na temat zakupu w sklepie PGG.

Streszczając ostatnich kilka postów, które zostały tutaj zamieszczone: sklep "muli". Nie ma sensu pisać o tym 7 postów pod rząd.

Sklep "muli" bo dużo użytkowników próbuje zakupić opał. Jeżeli  "muli" u Ciebie na 99% muli też u innych. Dyskutowanie o tym codziennie w tym wątku nie poprawi tej sytuacji a sprawi, że wątek stanie się nieczytelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z distil.

Właśnie sklep wprowadził jakieś kolejne zabezpieczenie, szkoda że nie zrobiłem screna.

Po odświeżeniu strony musiałem wybrać odpowiednią cyfrę na kilku kostkach do gry. Ciekawe jak często się to będzie pojawiać.

 

11 kliknięć:

image.png.bb8b3d2bff532648afaa295224697538.png

Edytowane przez lriuqs
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinka była dwa razy. Pierwszy raz była o 7:00 potem o 9:52.

Patent jest tylko jeden i to najlepszy, czyli być uważnym i szybkie rączki 😜

Edytowane przez lolek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.