Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Utrudnić zakup powinni, zrobić zabezpieczenie przed nadmiernym odpytywaniem z danego ip, zrobić limit na transakcje i limit na konto. Normalnym użytkownikom by to nie przeszkodziło w zakupie, a handlarzom utrudniło życie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie a co wy nie widzicie ile wam opalu zostalo . Budzi się ktos przy ostatnim wsypanym worku . Chcesz już to kup od janusza trudno . Tam na stronie jest mlyn i trzeba poświęcić troche czasu by sobie kupic i mieć . Ja wystartowałem dobry miesiac przed skończeniem opalu . Na spokojnie poczytalem poznij troche roboty i mam . To nie lidl i walka o karpia . To że Janusz i mirek chce zarobic właśnie jest spowodowane tym że Andrzej chce na juz . Są Andrzeje są i Janusze , proste proste .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Arnonim napisał:

Gdyby zrobili limit 1T to w ogóle byście się nie dopchali, ponieważ ten co kupił dzisiaj tonę kolejną kupowałby jutro i pojutrze a tak kupi 5T i już nie "muli" sklepu.

Normalni użytkownicy po kupieniu 5 ton odpuszczają, Janusze następnego dnia polują na kolejnych 5 dla "wujków, braci i sąsiadów"

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2022 o 08:12, Arnonim napisał:

Bonifacy321 podejście typowego Polaka, ja nie kupiłem to zablokować innych. Ręce opadają

Pewnie w tobie drzemie odrobina handlarza jak tak odpisałeś 🤣 mówię tylko jak sytuacja wygląda bo jestem klientem na stronie od dobrych 4 lat to mogę coś powiedzieć na ten temat...  Gdyby było takie zainteresowanie od dawna jak przez to pół roku to na pewno by coś zrobili w tym kierunku jakąś modernizację czy coś.. nikt nie jest w stanie w takiej firmie podnieś z dnia na dzień produkcji o 200 czy 300%.

I akurat masz błędne stwierdzenie bo ja akurat mam od pewnego czasu większy zapas zrobiony kupuję prędzej i na bieżaco jak się uda😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dostęp do sklepu pgg mieli tylko Ci, którzy się tu wypowiadają to myślę, że spokojnie każdy z nas kupiłby do siebie, wujka, ciotki i sąsiada. Myślicie, że Janusze biznesu siedzą tak jak my i polują? Któryś może spojrzy na to forum i z szyderczym uśmiechem stwierdza, że swoimi botami blokuje nam możliwość kupna. Myślę, że limit miesięczny 5t uspokoiłby trochę sprawę i umożliwiłby zakup przeciętnemu Kowalskiemu. Nie chce mi się wierzyć, że ktoś spala 5t w miesiącu... Ja potrzebuję 5t na sezon (pełen rok ogrzewania: zima + lato c.w.u), dokupię tylko na przyszły sezon i koniec z "blokowaniem" przeze mnie sklepu. Zrobię to bo wiem ile trzeba się natrudzić, ile czasu poświęcić. Nie chce mi się wierzy, że cena na rynku lokalnym spadnie do poziomu sklepu PGG, sprzed tych dziwnych podwyżek. Teraz wołają 1500-1600zł i tak będzie no chyba, że te cwaniaczki zostaną z kupą węgla i będą zmuszeni odpuścić.  Pracując na produkcji, w zamkniętym zakładzie nigdy nie miałbym szans na zakup (no chyba, że specjalny urlop po to żeby polować). Mam możliwość to oszczędzam, oglądam każdą złotówkę zanim wydam więc to chyba zrozumiałe:)

  • Nie zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha Ha...

Zaraz się okaże że większość tutaj to Caritas....

YARO

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak łowienie ryb na spinning, jest adrenalina, jest wyścig z czasem, jest i zawód po nieudanym połowie o 14-tej. i nadzieja , że jutro będzie lepiej - wciąga niesamowicie.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt

są wędkarze , są kłusownicy .... i oczywiście lanserzy... 🙂

YARO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy z tymi BOTAM ?!  

Myślicie, że strona pada od automatycznych zapytań ? NIE! W większości robią to ludzie "klikacze". Zresztą każdy może zainstalować sobie automatycznego "klikacza", to proste!

Przestańcie jęczeć i zwalać wszystko na automatykę, której sami nie umiecie zastosować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko karlik worki odb osobisty

Edytowane przez hajtaler428
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, o6483256 napisał:

Co Wy z tymi BOTAM ?!  

Myślicie, że strona pada od automatycznych zapytań ? NIE! W większości robią to ludzie "klikacze". Zresztą każdy może zainstalować sobie automatycznego "klikacza", to proste!

Przestańcie jęczeć i zwalać wszystko na automatykę, której sami nie umiecie zastosować!

Nie wydaje mi się  żeby klikacze rozwalili stronkę.

Problem jest ze stroną ponieważ sporo osób odpaliło wtyczki/skrypty i odpytują stronę co 5 sec, powodując tym samym coś na wzór ataku DDOS. Serwer nie nadąża z odpowiedziami na wszystkie zapytania. Dlatego strona muli lub momentami nie ładuje się wcale. Zauważ że strona pada zazwyczaj jak pojawia się węgiel, to jest ten moment kiedy wszyscy dostają sygnał, i do skryptów/botów, dochodzą jeszcze operacje robione przez normalnych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego ? Klikasz kilka razy więcej i w końcu się wczyta.

 

PS Technika automatyzacji dostępna dla każdego, nikt nie jest poszkodowany. No chyba, że nie ogarnia technologii, wtedy niech kupuje gdzie indziej.

Edytowane przez o6483256
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, kupowanie w Sklepie PGG jest dla bystrych, kto jest bystry ten kupuje bez problemu, jak nie dzisiaj to jutro, jak czytam o tych co już dwa tygodnie próbują i nic to żal mi ich po prostu , lepiej niech odpuszczą i strony nie blokują.

Notabene właśnie Karlik był.

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.