Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę tutaj o dostępności opału. Pytanie o reklamację wydzieliłem:

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś oczekiwał że kurier dostarczy mu opał busem z elektrycznym paleciakiem, tu info od PGG w temacie dostawy.

Uwaga!
Do miejsca wyładunku musi prowadzić droga twarda, wolna od zakazów czy ograniczeń ruchu, umożliwiająca swobodny wjazd i rozładunek pojazdu dostawczego o DMC powyżej 3,5 tony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie przyjechało auto 16 t z windą i takimi raczej wożą, kierowca z pp miał 12 palet węgla i 4 palety innego towaru. Mówi że oni praktycznie to tylko węgiel wożą 🙂

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od poniedziałku w każdy dzień do piątku włącznie  od godziny około 6.30 poluje na sklepie PGG bez sensu co tam się dzieje chętnie zapisał bym się w kolejce jaka by nie była byle mieć możliwość zakupu  

 

u mnie na miejscu najtańszy miał 1100

 

eko groszek luzem mokry z boxu 1430 

 

Polsko jak Cię nie kochać ? 

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mieszkając na Śląsku pierwszy raz paliłam ruskim ekogroszkiem... Zwykle kupowałam na składzie, ale jesienią nei było żadnego węgla. Przywieźli ruski. Pojawiły się ponownie polskie ekogroszki i czeskie, ale ceny od 1300zł+ Zarejestrowałam się tutaj, zakupiłam przed świętami 1t karlika. Teraz 10-go 1t pieklorza. Powinno starczyć, ale chcę zamówić kuzynce 1t karlika, ona se zamówienie opłaci, ja odbiorę, bo i tak na jeden podjazd to ładują (mamy wspólny). Ona kupowała zawsze na kopalni. W tym roku też, czekali ponad miesiąc. Ale im się kończy a teraz kierowca zaśpiewał, że dopiero w marcu, muszą 3t od razu po 900zł. Oni niekomputerowi to może mi się uda go dorwać. Jak nei to będą markety, a tam w workach się ładnie przepłaca, o ile jest... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Alyaa napisał:

Jak nei to będą markety, a tam w workach się ładnie przepłaca, o ile jest... 

Czasy trudne. Popiół, pył, brud i smród, do tego świadomość stosunkowo kiepskiej sprawności.

21 godzin temu, konyszef napisał:

Polsko jak Cię nie kochać ? 

Ludzie umierają i co?

21 godzin temu, konyszef napisał:

by nie była byle mieć możliwość zakupu  

Jest w workach zawsze kilka minut z odbiorem osobistym. Przecież możesz złożyć kilka zamówień i ogarnąć transport samemu. Tych worków maksymalnie chyba można dodać 10 do koszyka. Asygnaty są na olx w styczniu za 900zł możesz przebierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karlik 6:40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam -  2 tony zakupione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dz16 napisał:

Mi z koszyka nie chciało wczytać danych osobowych i dalej trzeba walczyć

Mi też, ale opdświeżenie i weszło.

 

5 minut temu, milomilo napisał:

Czas dostawy do 14 dni. Zawsze była taka informacja, czy wydłużył się czas oczekiwania? 

Ile obecnie czekaliście na dostawę?

 

Tak 14 dni, przed świętami jak kupowałam też tak było i przysłali jakoś 13 dzień, nie licząc świąt.

 

4 minuty temu, Dz16 napisał:

Piszą, że ze względu na dużą ilość zamówień czas dostawy do 14dni ale ktoś pisał że w poniedziałek zamawiał i dostał już w środę

Też wtedy kupiłam w poniedziałek i był w czwartek, bo opłaciłam w nocy z poniedziałku na wtorek. Ale czas oczekiwania był 5 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.