jakub1650 Opublikowano 14 Stycznia 2022 #1676 Opublikowano 14 Stycznia 2022 Przy limicie 1 tony dziennie też większości z nich by się odechciało pilnowania
BrodatySQ Opublikowano 14 Stycznia 2022 #1677 Opublikowano 14 Stycznia 2022 Utrudnić zakup powinni, zrobić zabezpieczenie przed nadmiernym odpytywaniem z danego ip, zrobić limit na transakcje i limit na konto. Normalnym użytkownikom by to nie przeszkodziło w zakupie, a handlarzom utrudniło życie.
Arnonim Opublikowano 14 Stycznia 2022 Autor #1678 Opublikowano 14 Stycznia 2022 Gdyby zrobili limit 1T to w ogóle byście się nie dopchali, ponieważ ten co kupił dzisiaj tonę kolejną kupowałby jutro i pojutrze a tak kupi 5T i już nie "muli" sklepu.
jaro222 Opublikowano 14 Stycznia 2022 #1679 Opublikowano 14 Stycznia 2022 (edytowane) Teraz to chyba mulą te programy co tu pisaliście bo dużo jest co se tylko klikają dla sportu hehehhe Można by chociaż pisać godziny w jednym miejscu to by jakiś pożytek z tego był... Edytowane 14 Stycznia 2022 przez jaro222 1
FAFAŁ Opublikowano 14 Stycznia 2022 #1680 Opublikowano 14 Stycznia 2022 Ludzie a co wy nie widzicie ile wam opalu zostalo . Budzi się ktos przy ostatnim wsypanym worku . Chcesz już to kup od janusza trudno . Tam na stronie jest mlyn i trzeba poświęcić troche czasu by sobie kupic i mieć . Ja wystartowałem dobry miesiac przed skończeniem opalu . Na spokojnie poczytalem poznij troche roboty i mam . To nie lidl i walka o karpia . To że Janusz i mirek chce zarobic właśnie jest spowodowane tym że Andrzej chce na juz . Są Andrzeje są i Janusze , proste proste .
jakub1650 Opublikowano 14 Stycznia 2022 #1681 Opublikowano 14 Stycznia 2022 4 minuty temu, Arnonim napisał: Gdyby zrobili limit 1T to w ogóle byście się nie dopchali, ponieważ ten co kupił dzisiaj tonę kolejną kupowałby jutro i pojutrze a tak kupi 5T i już nie "muli" sklepu. Normalni użytkownicy po kupieniu 5 ton odpuszczają, Janusze następnego dnia polują na kolejnych 5 dla "wujków, braci i sąsiadów" 1
Bonifacy321 Opublikowano 14 Stycznia 2022 #1682 Opublikowano 14 Stycznia 2022 W dniu 14.01.2022 o 08:12, Arnonim napisał: Bonifacy321 podejście typowego Polaka, ja nie kupiłem to zablokować innych. Ręce opadają Pewnie w tobie drzemie odrobina handlarza jak tak odpisałeś 🤣 mówię tylko jak sytuacja wygląda bo jestem klientem na stronie od dobrych 4 lat to mogę coś powiedzieć na ten temat... Gdyby było takie zainteresowanie od dawna jak przez to pół roku to na pewno by coś zrobili w tym kierunku jakąś modernizację czy coś.. nikt nie jest w stanie w takiej firmie podnieś z dnia na dzień produkcji o 200 czy 300%. I akurat masz błędne stwierdzenie bo ja akurat mam od pewnego czasu większy zapas zrobiony kupuję prędzej i na bieżaco jak się uda😉
Scary1234 Opublikowano 14 Stycznia 2022 #1683 Opublikowano 14 Stycznia 2022 Na Tauron dostępny jest eko 😉 1
jaro222 Opublikowano 14 Stycznia 2022 #1684 Opublikowano 14 Stycznia 2022 2 minuty temu, jakub1650 napisał: Normalni użytkownicy po kupieniu 5 ton odpuszczają, Janusze następnego dnia polują na kolejnych 5 dla "wujków, braci i sąsiadów" To też nie jest złe bo sąsiad czy wujek już nie klika tylko dalej ten jeden Janusz
Arnonim Opublikowano 14 Stycznia 2022 Autor #1685 Opublikowano 14 Stycznia 2022 Szczerze, nie mam żadnego problemu z zakupem. Tak, kupiłem już dla wujka, cioci i innych, jak się jeszcze sąsiad zgłosi to też mu zamówię, dlaczego nie. 1
Dz16 Opublikowano 14 Stycznia 2022 #1686 Opublikowano 14 Stycznia 2022 (edytowane) Masz rację ja też pomagam kumplowi w zakupie który potrzebuję na już ekogroszku, zresztą trzeba sobie pomagać w tych trudnych czasach Edytowane 14 Stycznia 2022 przez Ryszard Proszę nie cytować ostatniego postu 1 1
Grzesznik Opublikowano 14 Stycznia 2022 #1687 Opublikowano 14 Stycznia 2022 A co w tym złego żeby komuś kupić?
MaciejWIT Opublikowano 14 Stycznia 2022 #1688 Opublikowano 14 Stycznia 2022 Gdyby dostęp do sklepu pgg mieli tylko Ci, którzy się tu wypowiadają to myślę, że spokojnie każdy z nas kupiłby do siebie, wujka, ciotki i sąsiada. Myślicie, że Janusze biznesu siedzą tak jak my i polują? Któryś może spojrzy na to forum i z szyderczym uśmiechem stwierdza, że swoimi botami blokuje nam możliwość kupna. Myślę, że limit miesięczny 5t uspokoiłby trochę sprawę i umożliwiłby zakup przeciętnemu Kowalskiemu. Nie chce mi się wierzyć, że ktoś spala 5t w miesiącu... Ja potrzebuję 5t na sezon (pełen rok ogrzewania: zima + lato c.w.u), dokupię tylko na przyszły sezon i koniec z "blokowaniem" przeze mnie sklepu. Zrobię to bo wiem ile trzeba się natrudzić, ile czasu poświęcić. Nie chce mi się wierzy, że cena na rynku lokalnym spadnie do poziomu sklepu PGG, sprzed tych dziwnych podwyżek. Teraz wołają 1500-1600zł i tak będzie no chyba, że te cwaniaczki zostaną z kupą węgla i będą zmuszeni odpuścić. Pracując na produkcji, w zamkniętym zakładzie nigdy nie miałbym szans na zakup (no chyba, że specjalny urlop po to żeby polować). Mam możliwość to oszczędzam, oglądam każdą złotówkę zanim wydam więc to chyba zrozumiałe:) 2
YaroXylen Opublikowano 14 Stycznia 2022 #1689 Opublikowano 14 Stycznia 2022 Ha Ha... Zaraz się okaże że większość tutaj to Caritas.... YARO 1
Mirek1973 Opublikowano 14 Stycznia 2022 #1690 Opublikowano 14 Stycznia 2022 a co powiecie o Husky za 1199 25MJ dostepny od reki z dostawą miał ktoś go?
Grzesznik Opublikowano 14 Stycznia 2022 #1691 Opublikowano 14 Stycznia 2022 To jak łowienie ryb na spinning, jest adrenalina, jest wyścig z czasem, jest i zawód po nieudanym połowie o 14-tej. i nadzieja , że jutro będzie lepiej - wciąga niesamowicie. 4
YaroXylen Opublikowano 14 Stycznia 2022 #1692 Opublikowano 14 Stycznia 2022 Fakt są wędkarze , są kłusownicy .... i oczywiście lanserzy... 🙂 YARO
Grzesznik Opublikowano 14 Stycznia 2022 #1693 Opublikowano 14 Stycznia 2022 Każdy to robi dla kasy. Jedni chcą zarobić, inni oszczędzić. Nikt za friko nie wysiaduje całymi dniami żeby go darmo rozdawać. 1
o6483256 Opublikowano 14 Stycznia 2022 #1694 Opublikowano 14 Stycznia 2022 Co Wy z tymi BOTAM ?! Myślicie, że strona pada od automatycznych zapytań ? NIE! W większości robią to ludzie "klikacze". Zresztą każdy może zainstalować sobie automatycznego "klikacza", to proste! Przestańcie jęczeć i zwalać wszystko na automatykę, której sami nie umiecie zastosować!
hajtaler428 Opublikowano 14 Stycznia 2022 #1696 Opublikowano 14 Stycznia 2022 (edytowane) tylko karlik worki odb osobisty Edytowane 14 Stycznia 2022 przez hajtaler428
BrodatySQ Opublikowano 14 Stycznia 2022 #1698 Opublikowano 14 Stycznia 2022 34 minuty temu, o6483256 napisał: Co Wy z tymi BOTAM ?! Myślicie, że strona pada od automatycznych zapytań ? NIE! W większości robią to ludzie "klikacze". Zresztą każdy może zainstalować sobie automatycznego "klikacza", to proste! Przestańcie jęczeć i zwalać wszystko na automatykę, której sami nie umiecie zastosować! Nie wydaje mi się żeby klikacze rozwalili stronkę. Problem jest ze stroną ponieważ sporo osób odpaliło wtyczki/skrypty i odpytują stronę co 5 sec, powodując tym samym coś na wzór ataku DDOS. Serwer nie nadąża z odpowiedziami na wszystkie zapytania. Dlatego strona muli lub momentami nie ładuje się wcale. Zauważ że strona pada zazwyczaj jak pojawia się węgiel, to jest ten moment kiedy wszyscy dostają sygnał, i do skryptów/botów, dochodzą jeszcze operacje robione przez normalnych użytkowników.
o6483256 Opublikowano 14 Stycznia 2022 #1699 Opublikowano 14 Stycznia 2022 (edytowane) No i co z tego ? Klikasz kilka razy więcej i w końcu się wczyta. PS Technika automatyzacji dostępna dla każdego, nikt nie jest poszkodowany. No chyba, że nie ogarnia technologii, wtedy niech kupuje gdzie indziej. Edytowane 14 Stycznia 2022 przez o6483256
Grzesznik Opublikowano 14 Stycznia 2022 #1700 Opublikowano 14 Stycznia 2022 (edytowane) Racja, kupowanie w Sklepie PGG jest dla bystrych, kto jest bystry ten kupuje bez problemu, jak nie dzisiaj to jutro, jak czytam o tych co już dwa tygodnie próbują i nic to żal mi ich po prostu , lepiej niech odpuszczą i strony nie blokują. Notabene właśnie Karlik był. Edytowane 14 Stycznia 2022 przez Ryszard Proszę nie cytować ostatniego postu
Rekomendowane odpowiedzi