Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

i Greenpal również (jakieś 30 sek:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzisiaj dali dwa razy Karlika to trzeci rzut w jakich mniej więcej godzinach można się spodziewać?Rano zdarzylem dodać do koszyka potem do kasy ale zamknąłem kartę z kasą przez przypadek i teraz zaczynałem od kosza.

1 minutę temu, Darek2020 napisał:

Trzy podejścia teraz miałem. Formularz zajmuje mi 15s i nie ma szansy kupić. Masakra

Próbuj jeszcze raz jak jesteś na etapie już kasy może Ci się uda dzisiaj jeszcze.Powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się 2 t karlika wyszarpać - wczoraj do koszyka, dziś przed 7 kasa i teraz płatność. Okazuje się że można. Tyle że na raty....

Powodzenia

7 minut temu, Dz16 napisał:

Jak dzisiaj dali dwa razy Karlika to trzeci rzut w jakich mniej więcej godzinach można się spodziewać?

wczoraj był chyba coś koło 12:20, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej węgla będzie brakować, to ten wątek lekką ręką przebije ten o SKZP02.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, hajtaler428 napisał:

Udało się 2 t karlika wyszarpać - wczoraj do koszyka, dziś przed 7 kasa i teraz płatność. Okazuje się że można

wczoraj był chyba coś koło 12:20, 

Kurczę też już pewnie bym kupił bo rano udało się przejść przez kosz i do kasy ale zamknąłem stronę z kasa😔

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie. po pojawieniu się asortymentu odswież kasę, zaznacz dowód, pesel, zgody i rodzaj płatności bo to się kasuje i zapłać

EDIT i tak by nie przeszo bo nie zaznaczyłeś wszystkiego co trzeba - na czerwono masz

Edytowane przez hajtaler428
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, danielpce napisał:

Pytanie techniczne. 

Czy mając groszek w kasie i "kręci się - ładowanie" to przy kolejnym pojawieniu się groszku na stronie z automatu przerzuci do płatności?? 

Screenshot_20220114_105530_com.android.chrome.jpg

Nie.Otworz drugą stronę ze sklepem pgg i tam sprawdzaj dostępność i jeżeli wskoczy dostępność na to co zamówiłeś to szybko przejdź na stronę z kasą i wtedy wypełnij szybko pesel i zaznacz to co trzeba i zamawiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, danielpce napisał:

to chyba pokazuje się z automatu

jak nie ma asortymentu to u góry sie w ramce wyświetla

a płatność - jak zaznaczysz jakąś to się podświetla na czerwono(przynajmniej na stronie, nie wiem jak z tel) więc żadnej z 3 opcji widocznych na screenie nie zaznaczyłeś

Edytowane przez hajtaler428
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był Karlik o 12:18 i niestety jak wszedłem na kasę cofnęło mnie do koszyka już tak dwa razy miałem i jak z koszyka przeniosło mnie do kasy to było za późno.Wiec łowy dzisiaj niestety nie udane.Moze ktoś wie czy w weekendy dodają coś czy teraz czekać spokojnie z koszykiem do poniedziałku,bo dzisiaj to już pewnie Karlika nie dadzą!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.