Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Zurek30 napisał:

A ktoś wie dlaczego Karolinki nie ma

Dlatego że ja kupiłem... tak dla sportu  🙂 bo mi nie potrzebny ... ale jak wszyscy to i ja.... ¯\_(ヅ)_/¯

A dzisiaj jeszcze tona Karlika dla sąsiada..... też zapłacona...

YARO

20220117_104813.thumb.jpg.c219ef645a5a00154ae1843e724adcaf.jpg

Edytowane przez YaroXylen
dopisek
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, YaroXylen napisał:

Dlatego że ja kupiłem... tak dla sportu  🙂 bo mi nie potrzebny ... ale jak wszyscy to i ja.... ¯\_(ヅ)_/¯

A dzisiaj jeszcze tona Karlika dla sąsiada..... też zapłacona...

YARO

20220117_104813.thumb.jpg.c219ef645a5a00154ae1843e724adcaf.jpg

witam, widzę że jest pompa ciepła i ekogroszek chętnie bym posłuchał jak to chodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam już tego.....miałem 2 Tony i juz na ostatniej prostej w kasie.....jak teraz się pojawił i chciałem iść dalej.....to wyrzuciło mnie i hasło.....twój koszyk jest pusty. Szacunek tym co się udało....bo łatwe to niestety nie jest. Z drugiej strony musiałbym nie pracować żeby czekać aż się pojawi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dz16 napisał:

Niestety na dzisiaj koniec nawet nie udało się z poziomu kasy dwa razy kupić Karlika.

 

8 minut temu, grzegorz665 napisał:

Nie ogarniam już tego.....miałem 2 Tony i juz na ostatniej prostej w kasie.....jak teraz się pojawił i chciałem iść dalej.....to wyrzuciło mnie i hasło.....twój koszyk jest pusty. Szacunek tym co się udało....bo łatwe to niestety nie jest. Z drugiej strony musiałbym nie pracować żeby czekać aż się pojawi.....

Dziwne - znaczy chyba zależy wszystko od łącza - ja np(nie żebym się chwalił) dziś sfinalizowałem 3 zamówienia od zera(tzna nie miałem nic w koszyku) Raz 2 tony karlik i 2x po 2 tony pieklorz. Myślałem że mi się nie uda pieklorza zamówić i najpierw zamówiłem karlika na przelew ale się udało więc karlika nie opłacę i mi się anuluje. Ktoś wie - anulowanie po nieopłaceniu niesie jakieś konsekwencje?

Ale też internet nie jakiś huragan - używam laptopa połączonego przez wifi z hotspota z telefonu. Download 50GB, Upload 8-10 GB, Ping 20-30

Edytowane przez hajtaler428
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, grzegorz665 napisał:

Nie ogarniam już tego.....miałem 2 Tony i juz na ostatniej prostej w kasie.....jak teraz się pojawił i chciałem iść dalej.....to wyrzuciło mnie i hasło.....twój koszyk jest pusty. Szacunek tym co się udało....bo łatwe to niestety nie jest. Z drugiej strony musiałbym nie pracować żeby czekać aż się pojawi.....

Jak się zalogujesz to w koszyku powinno Ci zostać bo ja rano tak miałem że dodało mi do koszyka,ale nie mogłem danych wczytać bo jakimś cudem wylogowalo mnie a sprawdzałem wcześniej czy wszytsko jest ok.Tak samo wywala z kasy do loszyka ale jak zamkniesz stronę i wkleisz skrót kasy to po paru próbach znów do lasy Cię wrzuci.Jutro czas zaczynać polowanie od kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dz16 napisał:

Trzy razy dziennie z tego co zaobserwowałem.Rano miedzy 6:20-7:30 później 9:00-10:30 a trzeci raz to widziałem w przedziale od 12:00 do 13:30 ale może ktoś wie lepiej w jakich godzinach pojawia się ostatni raz

 

Dzięki za odpowiedź  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SZPAWEŁ napisał:

witam, widzę że jest pompa ciepła i ekogroszek chętnie bym posłuchał jak to chodzi 

Witam.

Chodzi chodzi....ᕦ(ツ)ᕤ  . Popatrz, poczytaj, zapraszam ==>

https://forum.info-ogrzewanie.pl/topic/34024-pompa-ciepła-haier-8kw/?do=findComment&comment=603601 taki fragment

oraz tu ==> https://forum.info-ogrzewanie.pl/topic/31240-projekt-kosztorys-ocena-propozycji/?do=findComment&comment=530556 i dalsze posty, wkrótce będzie uzupełnienie, gdyż przyjdzie f-ra za prąd ...oj będzie się działo 🙂

A groszek dla sąsiada (karlik) i dla szwagra(Karolinka)... parę worków kusi mnie wziąć i rozpalić mojego GAGARINA bo raz na rok trzeba przepalić ten złom... trochę pordzewiał w środku i nawet łapką musiałem drzwiczki otwierać bo jakoś się "zassały"....... ale trochę się nie chce..... (ツ゚)Pompa straaaaasznie rozleniwia 🙂

YARO

 

 

Edytowane przez YaroXylen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, grzegorz665 napisał:

Nie ogarniam już tego.....miałem 2 Tony i juz na ostatniej prostej w kasie.....jak teraz się pojawił i chciałem iść dalej.....to wyrzuciło mnie i hasło.....twój koszyk jest pusty. Szacunek tym co się udało....bo łatwe to niestety nie jest. Z drugiej strony musiałbym nie pracować żeby czekać aż się pojawi.....

Jesli strona nie zamula to łatwe,dziś zamówiłem bez problemu. W pierwszym etapie dajesz do koszyka i wpisujesz wszystkie dane(adres do wysyłki,mail, tel. nr dowodu,pesel, sposób płatności).Drugi etap, otwierasz nowa kartę i sprawdzasz czy towar jest dostępny jeśli tak przechodzisz do karty z zamówieniem i klikasz złóż zamówienie i zapłać 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.