Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest tak źle. Udało się po 12 szarpnąć na raty ale 5t. Dużo cierpliwości i determinacji i się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Olsen napisał:

Tak, trzeba wstawać rano 🙂

Czyli od poniedziałku dzień jak co dzień 😁Trzeba poratować kumpla z ekogroszkiem bo na oparach jedzie.

 

2 minuty temu, Skylux napisał:

Kurczę, czekam kiedy ogłoszą oficjalne Mistrzostwa Polski w kupowaniu węgla w PGG. E-sport normalnie się zrobił 🙂

Ale jakie emocje i nagłe przyspieszenie pulsu jak jest dostępność 😂

1 minutę temu, buska3 napisał:

Nie jest tak źle. Udało się po 12 szarpnąć na raty ale 5t. Dużo cierpliwości i determinacji i się uda.

Super, szczęście dopisało.Ja dzisiaj rano odrazu do kasy się dostałem a za karę cofnęło mnie dwa następne razy do kosza i jak wróciłem do kasy to już za późno.Jakis błąd był chyba.Tak ładnie dzień rano sie zapowiadał a jednak nie udało sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też  łowy się nie udały, utknąłem przy kasie i po wypełnieniu wszystkiego wyskakuje komunikat że towar nie jest dostępny. Na dziś koniec bede próbował jutro przed 7 może się uda mam już przewagę że jest w koszyku. Szkoda że PGG nie może wpaść na pomysł czasowej rezerwacji na czas wpisania peselu i wybrania płatności, no cóż kto pierwszy ten lepszy ale strona pod tak dużym obciążeniem też potrafi wyrzucić mimo szybkiego internetu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 minut temu, Alyaa napisał:

Jak zamknę przeglądarkę a mam przejście do płatności to utraci sesję i od nowa w poniedziałek? Czy jak już jest kasa to zostanie z tym co mam w koszyku? Bo jeszcze nie sprawdzałam.

Wrócisz do koszyka, przerabiałem to;/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamykaj kompa i przeglądarki. Pozostaw do momentu, kiedy chcesz klikać dalej, Nawet jak do jutra będzie chodził komputer/laptop to nie wróci do koszyka.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to forum, ten wątek to skarbnica wiedzy. Proszę przeczytać i wszystko się wyjaśni. Każdy kto kupił to przeszedł:)

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6T razem to co ty opalasz. Ja dla siebie 3T 🙂 na kolejny sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.