Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Skzp-02 - Ustawienia, Porady


energotop
Wiadomość dodana przez marcin,

Tutaj piszemy ogólne pytania i odpowiedzi w temacie sterownika SKZP-02.

Wątek o aplikacji Wojszym | Wątek o sondzie Brager

Rekomendowane odpowiedzi

Sterownik mi się wyłączył przed chwilą także wykresy padły ale zobaczę na stronie czy coś jest

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 21 temp w dół i tak do teraz jest żadnej reakcji czasowej 23c8b0b515de22f40a8bf510d9ea20bf.jpg

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywróciłeś ustawienia fabryczne po aktualizacji?

Widać, że zadaną masz 60. I masz cały czas obniżenie, bo wyświetla 55.

Edytowane przez Jockey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą sprawdzałem. U mnie jest ok.

O 10 wszedł w obniżenie, a o 10:30 podniósł do normalnej zadanej, a modulacja poszła w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje później jeszcze raz zaktualizować. Można od razu najnowsza wersję czy trzeba starsza najpierw?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą sprawdzałem. U mnie jest ok.
O 10 wszedł w obniżenie, a o 10:30 podniósł do normalnej zadanej, a modulacja poszła w górę.
Ja właśnie sprawdziłem u siebie funkcja działa jak najbardziej prawidłowo

Wysłane z mojego Moto G (5S) przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odziwo o ok 11.30 sama o 5° się podniosła dziwne

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak jest coś nie tak p2p3p4 wyglądają tak samo jak była zaprogramowana obniżona temperatura to w nią wszedł i wyszedł i było ok po upływie godziny znowu wszedł w obniżona temperatura chociaż nie był zaprogramowanyad7fde6d67a65b05a2aca6aa10a4e261.jpga5ac373854822a94c078334490e1b10d.jpg

Wysłane z mojego Moto G (5S) przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś na sucho jest mi trudno ogarnąć pt. 4 aktualizacji.

4. W menu palnika doszło okno ZASYP.

Pojemność podajnika OK, Pozostały opał w podajniku OK (rozumiem to jako raz użyty parametr potrzebny przy 1 uruchomieniu 'wagi' sterownika), alarm OK.

Pełen zasyp, nie klikałem tego przycisku, ale wg. opisu doda pozostały do pełnego zbiornika. U mnie pełen zasyp to 170kg. zadeklarowałem 90kg wsypane na pusty zbiornik w dniu dzisiejszym. Jak mogę dodać 25kg. które wsypię np. w poniedziałek?

Pozycjonowanie temperatury powrotu w oknie głównym w poprzedniej wersji jakoś bardziej mi 'leżało'

Wielkie podziękowania za aktualizacje, dziś ze szwagrem gram w szachy, ale od poniedziałku popatrzę co tam nowego p. Tomasz w sterowniku nawyprawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej zasypujemy zasobnik "do pełna". Wówczas wystarczy nacisnąć przycisk "PEŁEN ZASYP".

Jako pozostałe paliwo przyjmie pojemność zasobnika, nie patrząc ile było przed zasypem.

Czyli np. wiem, że mieści mi się 160 kg i taką mam wpisaną POJEMNOŚĆ ZASOBNIKA".

Zasypuję do pełna i naciskam "PEŁEN ZASYP". Wszystko.

 

Jeśli chcemy dodać tylko np 25 kg, bo tyle wsypaliśmy, to o tyle zwiększamy parametr  POZOSTAŁE PALIWO.

Edytowane przez TomekBrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli teraz w zasobniku mam 90kg. i dosypię go na full, kliknę pełen zasyp, to waga sterownika wyliczy mi 260kg, a nie jak jest faktycznie 170kg. Ja z uwagi na zrywające zawleczki nigdy na full nie zasypuję. Chyba bym widział tam jakiś przycisku "Dodane do zasobnia", gdzie bym zadeklarował ile grochu wsypałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, freedi napisał:

Ja potestuję jutro(czyli za niecałą godzinę :)...

Na razie ogarniam moduł internetowy,zamówiłem wczoraj przed południem a dzisiaj juz o 8-ej rano był u mnie!    Takie zakupy rozumiem,szacun dla ekipy Timela !!! Wszystko poszło gładko i sprawnie,tym bardziej że trafiłem na niezłą promocję na extender wi fi:zamiast ponad 400pln zapłaciłem całe 99 i już nie zaglądam do kotła co godzinę.   Aktualizacja wygląda obiecująco i robi się z skzp naprawdę premium brand.

 

Witam.

Gdzie trafiłeś na takie promocje?  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli teraz w zasobniku mam 90kg. i dosypię go na full, kliknę pełen zasyp, to waga sterownika wyliczy mi 260kg, a nie jak jest faktycznie 170kg. Ja z uwagi na zrywające zawleczki nigdy na full nie zasypuję. Chyba bym widział tam jakiś przycisku "Dodane do zasobnia", gdzie bym zadeklarował ile grochu wsypałem
Opcję zasyp pozostałe paliwo i ręcznie dodaj to co wsypales

Wysłane z mojego Moto G (5S) przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.