Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Skzp-02 - Ustawienia, Porady


energotop
Wiadomość dodana przez marcin,

Tutaj piszemy ogólne pytania i odpowiedzi w temacie sterownika SKZP-02.

Wątek o aplikacji Wojszym | Wątek o sondzie Brager

Rekomendowane odpowiedzi

No zobaczę co rano będzie.

W sobotę przelicze z twojego wzoru potencjał. Ale o 1 dziesiąta tylko zmieniłem i tak opadł no ale kaloryczność mam bez zmian jeszcze 29.5 i korektę na - 28.

Zmniejszyć korektę?? Bo dosyć opadł juz

post-70959-0-98216400-1520458274_thumb.jpg

Edytowane przez Robert86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomekBrz

W danych wysyłanych na porcie rs232 jest mały błąd.

Czasami pokazuje, że pompa CO2 pracuje a faktycznie stoi i na sterowniku też stoi. Sytuacja ta występuje jak temperatura kotła jest poniżej temperatury załączenia pompy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała być w lutym, ale trochę muszę przeciągnąć. Mam nadzieję że w marcu zamkniemy temat iOS.

Czyli kicha. Będzie już po sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tych anomaliach pogodowych ten sezon może potrwać do maja

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej tu juz nie dużo się zmieni do właśnie u nich ten potencjial jest koło 16 ale mam jeszcze jednego pacjenta co na tym zeliwnym wychodzi mu 19 to może cos się zmieni jeszcze zobaczymy

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

U mnie jak sprawdzałem to było 17 ale to wszystko zależy od opału.

 

PS

Ja już nie chcę mieć okazji testowania nowego softu w tym sezonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej tu juz nie dużo się zmieni do właśnie u nich ten potencjial jest koło 16 ale mam jeszcze jednego pacjenta co na tym zeliwnym wychodzi mu 19 to może cos się zmieni jeszcze zobaczymy

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

witam Kamil no przeliczyłem potencjał i wyszło 16,4 a miałem ustawione na 16,2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej dużej różnicy nie będzie wprowadz zamiany i trzeba zaczekać

To w teoria bedxie miej podawał

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez KamilCK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomekBrz & Timel s-ka. Nie korzystam często z funkcji Instalator ale po ostatniej zmianie pogody

musiałem tam wejść. Widzę tam pewną nie dolegliwość. Po 5 sek. sterownik przechodzi w stan z uprawnieniami

instalatora, przycisk zmienia kolor, ale zostaje w tym samym oknie i trzeba kliknąć Wyjdź. Moim zdaniem

po wejściu sterownika w stan z uprawnieniami instlatora, sterownik powinien wyjść z tego okna (jak w przypadku Rozpalony)

do okna głównego, lub do okna Menu, ale przycisk Instalator mógłby mieć zmieniony kolor i opis.

A właściwie przycisk Instalator w trybie instalatora powinien być jakoś wyróżniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem szczerze ze nawet mnie nie jest potrzebny tryb instalatora mógł by być cały czas aktywny ale jak jest teraz to tez może być juz się przyzwyczaiłem

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właściwie przycisk Instalator w trybie instalatora powinien być jakoś wyróżniony

 

No przecież jest wyróżniony zmienia kolor z niebieskiego na zielony i pojawia się literka A z prawej strony w menu głównym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też dodatkowy tryb z uprawnieniami instalatora jest zbędny, wnuków i żony do kotła nie przyuczam.

@dżokey, miałem na myśli przycisk Instalator w oknie Menu, nie w oknie instalator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olduś, nikt przecież nie wie, co Ty tam masz na myśli, a szczególnie, co Ci w weekendy przychodzi na myśl... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.