Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Skzp-02 - Ustawienia, Porady


energotop
Wiadomość dodana przez marcin,

Tutaj piszemy ogólne pytania i odpowiedzi w temacie sterownika SKZP-02.

Wątek o aplikacji Wojszym | Wątek o sondzie Brager

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ale nie.

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś z tą aktualizacja przy każdej próbie aktualizacji to samo Zawisza się sterownik z wcześniejszymi aktualizacjami nie było problemu

Wysłane z mojego Moto G (5S) przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś z tą aktualizacja przy każdej próbie aktualizacji to samo Zawisza się sterownik z wcześniejszymi aktualizacjami nie było problemu

Wysłane z mojego Moto G (5S) przy użyciu Tapatalka


Spróbuj na wolniejszej prędkości wgrać.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję z tym kablem i wolniejsza prędkością kabel jest orginalny Motoroli i interfejs timela ide kombinowac

Wysłane z mojego Moto G (5S) przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, abcde napisał:

Powinieneś dokupić tzw.elektroniczna zawleczke.

Właśnie nad tym myślałem. Dzięki 

 

22 minuty temu, abcde napisał:

 

 

Edytowane przez Tomeksigma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft nowy wgrany i tak jak Tomasz powiedział nie wracamy do ustawień fabrycznych. Z stroną Wojtka też ok działa bez żadnych zmian jest Ok zobaczymy jeszcze jak z tym zaworem 3d na poprzednim faktycznie co innego pokazywał ster a co innego na  siłowniku {Afrizo}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym posunięciem byłoby założenie w ramach tego forum KLUBU SKZP ( https://forum.info-ogrzewanie.pl/clubs/ ). Myślę (nie jestem pewien) ale moderator tego klubu miałby wpływ na treści tam pisane. Ryszard i Mariusz ma za dużo do ogarnięcia aby nad wszystkimi wątkami zapanować, a moderator jednego wątku bez problemu by zapanował nad tematem. Ostatnie spory o czujnik podajnika to głupiś, głupiś, głupiś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem nowy soft. Jak na razie chodzi wszystko jak należy. Testuję podbicie modulacji. Ciekawym pomysłem jest kontrola zasypu oraz sygnał alarmowy. Mam małą sugestię odnośnie tego tematu. Wyobraźmy sobie sytuację gdy nie ma nas w domu a opal się kończy. Nie ma nikogo kto mógłby dosypać paliwa( w zależności jeszcze kto jak ustawi parametr alarmu w tej zakładce) Mam propozycje, gdy zbiornik osiągnie minimum paliwa sterownik wyłącza wszystkie pompy po to Aby nie doszło do wygaszenia paliwa.

Nic nie sugeruję głośno myślę jak się to mówi. 

Pozdro

Edytowane przez dadex
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg instrukcji sterownik wyłączy pompy poniżej temperatury jakiej są ustawione aby się załączyły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam niektóre posty to dochodzę do wniosku że nie tylko w wigilię barany mówią ludzkim głosem...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zdadam napisał:

YARO bez urazy, ale czy Ty w każdym swoim poście, musisz zaznaczać , że jesteś starym człowiekiem?

Szanowny Kolego.

:))) I to mi się podoba.... już za stary jestem aby się na kogoś obrazić :))) urazić:))) itp.

A to jest takie asekuracyjne gdyż... będąc starym dziadem, różne moje leciwe wydumki mogą być przez zacne szanowne grono młodych, obrotnych, inteligentnych i wszyskowiedzących forumowiczów źle odebrane, i nie chcąc być sponiewierany przez ową szanowną nację, wolę aby od razu w swoich głowach zwalili to na mój obfity wiek, że staremu się coś po**bało we łbie i coś tam pieprzy czy bredzi. A i ja nie muszę wtedy czytać o swoich"urojeniach"..... i postów z epitetami w moim kierunku nie będzie albo będzie mniej, przez to dbam forum które jest mniej zaśmiecane.  :)))

Pozdrawia Was człek z dość małą cyferką na początku numeru PESEL. :))) YARO ..... tak jest lepiej?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abcde nie denerwuj się. Po wigilii kolega zamilknie na kolejny rok i odezwie się znów na Boże Narodzenie :)) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Oldek napisał:

Nie ociągam się,  pierogi musiałem lepić i jestem wielce zasmucony bo dziś w szachy grać nie będę.

.........Ale morduje mnie ciągle myśl, dlaczego muszę być z uprawnieniami admina aby zobaczyć jak długo pracował podajnik, a jak już tam wejdę to nie widzę ile kg. grochu podajnik podał, a jedynie ile sekund podajnik pracował & po wejściu w tryb admina powinienem być przeniesiony do karty menu, tak jak po kliknięciu rozpalony, jestem przenoszony do okna głównego. 

Oldek

I ty...... szachista ...ścisły umysł.... denerwujesz się jak możesz sobie popykać na kolorowym wyświetlaczu.....  :))))

Co do reszty to trzeba piać, a może p.Tomasz przestawi jakieś literki i cyferki w sofcie ...ku radości ogółu użytkowników.

A tym czasem ........

3159.gif.f49bb108798e4d4e0b2030159b7d79a0.gif

A tym czasem w postach poniżej .....koledzy sobie ślą........ życzenia

Panowie wyluzujcie ...idą święta.

Yaro :)))

Edytowane przez YaroXylen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariuszku flustrat jesteś. To fakt.

Abcde ja mam obniżenie temp.kotła w godzinach 22-6 . Wszystko działa jak trzeba. W nocy przyjemnie, rano cieplutko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem nowy soft. Jak na razie chodzi wszystko jak należy. Testuję podbicie modulacji. Ciekawym pomysłem jest kontrola zasypu oraz sygnał alarmowy. Mam małą sugestię odnośnie tego tematu. Wyobraźmy sobie sytuację gdy nie ma nas w domu a opal się kończy. Nie ma nikogo kto mógłby dosypać paliwa( w zależności jeszcze kto jak ustawi parametr alarmu w tej zakładce) Mam propozycje, gdy zbiornik osiągnie minimum paliwa sterownik wyłącza wszystkie pompy po to Aby nie doszło do wygaszenia paliwa.
Nic nie sugeruję głośno myślę jak się to mówi. 
Pozdro
I to jest konstruktywne myślenie. Moim zdaniem dobry pomysł. Ustawione minimum w zasypie po osiągnięciu kocioł przechodzi w czuwanie z wyłączonymi pompami.

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopoki, dejta już spokój....

A wracając do tematu:

Pierwsze Boże Narodzenie. Do stajenki przychodzą trzej królowie. Wchodzi pierwszy z nich, a z powodu niskiego stropu zdrowo wali głową w belkę na suficie.
- O Jezu! - krzyknął z bólu.
Na te słowa odzywa się św. Józef.
- Widzisz, Maryjo, mówiłem że to jest dobre imię dla dziecka, a nie jakiś Stefan!

7 minut temu, abcde napisał:

A wracajac do tematu czy ktos z was stosowal obnizenie temperatury pieca?

Ja też stosuję i jest gitara 13.gif

Edytowane przez Jockey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja u siebie tez testuje....szkoda ze pogoda kiepska...malo stabila zeby wnioski wyciagnac....ale okolo 1kg mniej opalu piec wciaga ...potem ladnie wraca do zadanej temperatury...

a na jakich temperaturach operujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.