Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Skzp-02 - Ustawienia, Porady


energotop
Wiadomość dodana przez marcin,

Tutaj piszemy ogólne pytania i odpowiedzi w temacie sterownika SKZP-02.

Wątek o aplikacji Wojszym | Wątek o sondzie Brager

Rekomendowane odpowiedzi

Bulik, to możesz do mnie podjechać. kontakt na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żyje ,czy padła zabudowa ?

ZABUDOWA nie można zaktualizować ciągle error exe a nie mam takich zdolności

Edytowane przez Ryszard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymontuj zabudowę i podjedź do mnie, do Timela. Masz godzinę drogi. Zrobimy na miejscu w parę minut. Adres masz na stronie timel.pl

od 7.00 jestem w firmie do wieczora.

będę na PEWNO DZIĘKI ZA TAKIE PODEJŚCIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę na PEWNO DZIĘKI ZA TAKIE PODEJŚCIE

nie myślałem że można tak to wmontować muszę na coś uważać przy wymontowywaniu

Edytowane przez Ryszard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można łatwo wymontować. Opisz sobie wszystkie kabelki żeby później łatwo podłączyć z powrotem.

Odłącz wszystkie przewody. Odkręć wkręty montujące. Wewnątrz masz 1 czujnik, który łatwo odłączysz, oraz przewód z czujnikiem STB. Ten musisz wyjąć w całości. Będzie włożony pod ocieplenie kotła. Weź do mnie też panele, to zaktualizujemy całość do 2.10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko weź razem oba panele.

 

 

Na pewno odłączyć od napięcia. W środku jest podłączony czujnik kotła

dzięki ZA pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To KTM: Po przerobke sprawdza bardzo liepiej i spalam miniej.Ok 0° zewn.33Kg na dobie,przed tym 40 i wiecej.Dom nieocieplony.Palim groszek bradzowy 17Mj.To jednorazowa inwestycja,ktora powroci.skzp sterowac 4d,niech dzialaja maszyny. ;)

Dzięki bercus!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie ma co kruszyć kopi skoro softy różnią się tylko w zasadzie wizualnie i niewielkimi różnicami w opcjach nie mającymi dużego wpływu na działanie i obsługę stera. 

 

Jak dla mnie to jest duża różnica, ktoś mnie oszukał na dzień dobry,

czy na grosz czy na dwa ale oszukał

Jeśli to nie problem, więc czemu nie dostałem sterownika z 

"Zainstalowana najnowsza wersja oprogramowania"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest duża różnica, ktoś mnie oszukał na dzień dobry,

czy na grosz czy na dwa ale oszukał

Jeśli to nie problem, więc czemu nie dostałem sterownika z 

"Zainstalowana najnowsza wersja oprogramowania"

Na miejscu producenta to nie wypuszczałbym aktualizacji częściej niż raz na 2 lata bo wtedy nie byłoby takich własnie pretensji że soft nie ostatni z dzisiaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o aktualizację to naprawdę nie ma co narzekać. Są bardzo często i producent jest elastyczny słuchając uwag użytkowników. Wielki plus. Ale zawsze znajdzie osoba której się nie dogodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o takiej opcji:

Po przekroczeniu temperatury max (ta ustawiana na kotle) włącza się pompka i chodzi aż do wychłodzenia poniżej max.

W naszym sterowniku działa to powyżej 85* (a raczej 86) i do STB zostaje tylko 4*C. Dzisiaj przy paleniu drewnem sterownik przekroczył 90* i stop. Wiem, że kocioł nie powinien przekraczać temp max i ma chodzić non stop, ale jak już tak się zdarzy to mógłby rozgonić trochę to ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest duża różnica, ktoś mnie oszukał na dzień dobry,

czy na grosz czy na dwa ale oszukał

Jeśli to nie problem, więc czemu nie dostałem sterownika z

"Zainstalowana najnowsza wersja oprogramowania"

Uważam że z lekka przesadzasz, zacytowałeś tylko fragment mojego posta, nie wydaje nie się że Tomek z Timela wypuścił ster od siebie ze starszym softem, zbiegło się to w tym samym czasie: zakup przez Ciebie stera a ukazanie się nowego softu, a pamiętajmy że w nowym sofcie mogą znajdować się jakieś błędy choć nie muszą a 2.08 jest już stabilny, jak sam Tomek zaznaczył gdy pojawił się 2.10 o zgłaszaniu ewentualnych problemów, tak więc wgraj sobie nowy soft i nie "marudź". A gdy będzie następny nowszy to zgłoś reklamację że masz stary.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Oldek, zwrócić towar jako niezgodny z zawartą umową i.... zapomnij o nim i tym wątku. Zaoszczędzisz sobie i nam sporo zdrowia. Tomek zapewne się nie pogniewa.

Druga opcja - zacznij go używać, przeczytaj wątek od początku i jak będziesz miał realny problem to napisz.

Miłego dnia. Pozdrawiam

Edytowane przez Amanda
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest duża różnica, ktoś mnie oszukał na dzień dobry,

czy na grosz czy na dwa ale oszukał

Jeśli to nie problem, więc czemu nie dostałem sterownika z 

"Zainstalowana najnowsza wersja oprogramowania"

może jak zamawiałeś to najnowsza była 2,08.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o aktualizację to naprawdę nie ma co narzekać. Są bardzo często i producent jest elastyczny słuchając uwag użytkowników. Wielki plus. Ale zawsze znajdzie osoba której się nie dogodzi.

popieram. osoba wyjątkowo upierdliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Oldek, zwrócić towar jako niezgodny z zawartą umową i.... zapomnij o nim i tym wątku. Zaoszczędzisz sobie i nam sporo zdrowia. Tomek zapewne się nie pogniewa.

Druga opcja - zacznij go używać, przeczytaj wątek od początku i jak będziesz miał realny problem to napisz.

Miłego dnia. Pozdrawiam

 

Ja bym jeszcze dodał: przeczytaj wątek od początku ze zrozumieniem, a zacznij od instrukcji obsługi, też ze zrozumieniem.

Bo jak zechciałeś zauważyć, nikt Ci tutaj kopiował instrukcji nie będzie w odpowiedzi na Twoje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, ja o tym wiem, więc zapewne ani Ty, ani ja, drugi raz nie damy odpowiedzi, która jest zawarta w Instrukcji obsługi sterownika.

Niech zainteresowany sam sobie poszuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale koleżeństwo dostało focha, jeszcze ze dwa moje posty i mnie ukrzyżujecie.

Może najlepsze wyjście z sytuacji to, "Panie Tomaszu weź ofercie delete

wzmiankę o najnowszym sofcie." I nie wieszajcie na mnie psów. A swoje uwagi,

zapytania, spostrzeżenia i pomysły będę tu opisywał. Niem mam zamiaru odsyłać sterownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.