Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Palnik Viper


mkaczko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

Czy ktos z kolegow uzywa tego Palnika ???

 

https://sprzedajemy.pl/palnik-na-pellet-bezobslugowy-15kw-viper15-brodnica-2-a1d299-nr57745870

 

Zastanawiam sie nad montazem tego zamiast ekogroszku

 

A nie moge nigdzie znalzec opinii

 

 

Pozdrawiama59fefe2b342a7b6786e8cbc755afe32.jpg

 

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest człowiek który testował ten palnik, cena na początku była z kosmosu, teraz jest do przyjęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość który to wymyślił mieszka 300m ode mnie.  Baaaardzo długo siedzi w pellecie od produkcji pelletu po palniki.  Co chcesz wiedzieć to się dowiem?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://abcpelletu.pl

 

Zakładka modernizacja kotłów.

 

@robin60 rozumiem że widziałeś i wiesz jak to działa że z góry krytykujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolego [mention=79056]mkaczko[/mention] masz fantazję z jednego problemu ekogroszku wejdziesz w drugi problem znacznie poważniejszy. 
To czym mam dom ogrzewac

Na srodku chaty ognisko rozpalic i chrustu naciepac

Kolego robin60 mala prosba niech kolega pisze o co chodzi bo nie rozumie



Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlituj się kolego @eliks nie widziałem jak to działa na własne oczy ale jak patrzę na niego a ślepy nie jestem to widać jak to działa nie trzeba wielkiego znawcy. 

A jeszcze pisanie , że wszystko trawi to już nonsens . Tylko jestem ciekaw kto te gluty będzie usuwał  z tej miski jak nowy pellet wpadnie. otwarta rynna sobie słabo radzi z jakimś tam pseudo rusztem a co dopiero miska z samymi otworami napowietrzającymi palenisko.  Powagi Panowie.

 I mylisz się , że uznaje tylko jeden rodzaj palnika jesteś w dużym błędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie krytykuję, bo nie widziałem tego w akcji, więc się nie wypowiadam. Mam nadzieję niedługo będę miał okazję to zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wiesz jaki Laguna syf mi potrafiła strawić, gdzie inne kotły nawet nie potrafiły tego dobrze rozpalić, ale nie ma co dyskutować z ludźmi zamkniętymi na coś innego niż obrotowy palnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę z rozmowy z kolegą który ten palnik testował to jest tam "sprytny" mechanizm czyszczący, praca bez problemu nawet z małą mocą, było to w czasie kiedy tworca szukał sterowania do tego palnika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladalem wiele palnikow

Ale wszystkie to rynnowe albo rurowe

Potem widzialem windhagera i stwierdzilem ze taki palnik bylby najlepszy


Szkoda ze maja tak ubogo na stronie www

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Puławiak napisał:

He he he eliks w lagunie też ma miskę. Silimpel to też miska, windhager to samo, red compact, miska tyle że prostokątna. 

He he he u mnie też miska we włoskim kominku , i niestety nie radzi sobie z gorszym pelletem i też posiada systemy podciśnienia , wentylator wyciągowy i co tam jeszcze ale mizerota. Na super pellecie pięknie się pali. 

Ale co ja tam będę dyskutować z ludźmi zamkniętymi tylko na jeden  słuszny rodzaj kotłów którzy piszą wszem i wobec , że tylko należy włączyć i wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego robin60 to co kolega proponuje rozwazyc ???





Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do producenta i zapytaj o najbliższy palnik gdzie można zobaczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze przypomina retorte

W tym palniku plomien idzie prosto do gory

W innych po skosie no bo praw fizyki nie da sie oszukac

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, robin60 napisał:

He he he u mnie też miska we włoskim kominku , i niestety nie radzi sobie z gorszym pelletem i też posiada systemy podciśnienia , wentylator wyciągowy i co tam jeszcze ale mizerota. Na super pellecie pięknie się pali. 

Ale co ja tam będę dyskutować z ludźmi zamkniętymi tylko na jeden  słuszny rodzaj kotłów którzy piszą wszem i wobec , że tylko należy włączyć i wyłączyć.

Słuchaj człowieku małej wiary, porownujesz kocioł do piecyka, to jak byś porównał snopowiazalke do belownicy, to i to do słomy co nie?  Ja za pelet nie dałem więcej niż 700zł za tonę i opisuję moje odczucia w tym temacie i skoro mówię że palnik sobie radzi,  to tak jest.  

I nie próbuj wmawiać rzeczy których nie napisałem bo jak widzisz, ja jestem otwarty i ciekawy różnych nowości,  Ty za to nie widzisz nic oprócz obrotowek,  zaślepiony tak bardzo, że krytykujesz z góry rzeczy których na oczy nie widziałeś. 

Zresztą,  nie będę dyskutować z kimś kto poleca kocioł z leżącymi płomieniówkami jako ten najmniej obsługowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie irytuj się człowieku bo złość piękności szkodzi. Wrzuć na luz. Jesteś tak żałosny  w swych postach a zarazem najmądrzejszy ale cóż taka Twa natura, i już tego nikt nie zmieni. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kolega mogl grzecznosciowo rzucic na niego okiem bylbym zobowiazany

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.