Skocz do zawartości

robin60

Stały forumowicz
 • Zawartość

  720
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

Ostatnia wygrana robin60 w dniu 23 Sierpień

Użytkownicy przyznają robin60 punkty reputacji!

Reputacja

54 Doskonały

O robin60

 • Tytuł
  Doświadczony Forumowicz

O sobie

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Hajnówka
 • Zainteresowania
  turystyka rowerowa.
  Walczę ze smogiem realnie , nie poprzez podnoszenie podatków np, w paliwie.

Informacje o ogrzewaniu

 • Co ogrzewam?
  Dom kanadyjka 185 m2 pow. grzewczej
 • Instalacja
  14 grzejników zawór 4 d
 • Kocioł
  Robin60 około 18 KW Palnik KIPI 5-20 KW sonda Lambda

Ostatnie wizyty

1490 wyświetleń profilu
 1. robin60

  KOTŁY I PALNIKI PELLETOWE - Wasze wrażenia i opinie

  Tak ma na klasę 5 z tego co wspominał.
 2. Choć jeden już więcej z zadowolonych. Niech się pali jak najmniej i jak najmniej rozpala.
 3. robin60

  KOTŁY I PALNIKI PELLETOWE - Wasze wrażenia i opinie

  Dyskusja skończy się jak będzie znany kwit.
 4. robin60

  Heiztechnik ecomax850p2-c kipi

  Będzie gadać i z 860 P3 C
 5. robin60

  Heiztechnik ecomax850p2-c kipi

  Włącz/wyłącz kocioł jest w TOUCZ z pozycji ogólnej a nie ustawień serwisowych. Ale jak kupiłeś kompletnego heitz wszystko możliwe, że coś po kodowali. Wiesz to teraz taki trend serwis wie lepiej, niż użytkownik.
 6. A moja jest jest bardzo zła delikatnie mówiąc bo za dużo czasu spędzam przy laptopie.
 7. robin60

  Heiztechnik ecomax850p2-c kipi

  Proszę mnie tu nie tytułować tak wysoko bo czuję się z tym bardzo źle. Twój panel Toucz o nr 1.14.73 jest najświeższym panelem , dlaczego a no dlatego bo taki sam kupiłem dla kolegi i musi gadać z ecoMAX 850 P 2 C . w KIPI. Zapraszam Cię na wątek o KIPI tam zapewne będzie więcej osób które Ci doradzą a właśnie temat wygaszania i rozpalania zamierzamy podjąć. Ponadto by wyeliminował przejście z mocy max z pominięciem średniej na minimalną zajrzyj do instrukcji sterownika tam jest to pięknie i zrozumiale opisane. Pozdrawiam
 8. robin60

  KOTŁY I PALNIKI PELLETOWE - Wasze wrażenia i opinie

  Kolego @eliks moja wiedza w porównaniu do weteranów tego forum to 10 % ich wiedzy. Tak jak mówię dotrę do badań mego śmieciucha na KIPI jak mi to producent udostępni, w tedy będzie merytum naszej dyskusji i Twego szczekania na jedynie słuszne zestawy pelletowe nad składakami. Sam jestem BARDZO MOCNO CIEKAW TYCH WYNIKÓW ale zapewne i wszyscy użytkownicy składaków a jest ich setki tysięcy już. Pozdrawiam
 9. Ja też zaczynam od poniedziałku palenie na ruszcie, i jest to dla mnie trochę problematyczne bo muszę rozpalać i chodzić dokładać. Ale rąk nie załamuję bo lubię bardzo utylizować drewno.
 10. robin60

  Heiztechnik ecomax850p2-c kipi

  Albo brak kompatybilności pomiędzy sterownikiem a panelem -co wydaje mi się mało prawdopodobne ale możesz to sprawdzić wysyłając zdjęcie poglądowe do PLUM jak zrobisz z funkcji informacje. Większe prawdopodobieństwo coś tam jest nie tak w Twych ustawieniach. Takie jest moje zdanie.
 11. robin60

  KOTŁY I PALNIKI PELLETOWE - Wasze wrażenia i opinie

  Niczego nie deprecjonuję . Bądź szczęśliwym posiadaczem swego kotła bo widzę , że jesteś w nim bardzo zakochany i niech tak pozostanie. I niech Ci służy jak najdłużej. Nawet nie popaliłeś nim jednego sezonu a samozachwytu u Ciebie nie ma końca. Trochę zejdź na ziemię. Jak przepalisz sezon z temperaturami -20 i wiatrem dość solidnym przy prawdziwej zimie a nie jak przez 3 lata ostatnie prawie zimnej jesieni to pogadamy. Pozdrawiam
 12. robin60

  Heiztechnik ecomax850p2-c kipi

  To zrób ON
 13. A czym ogrzewają swój dom , że rąk nie załamują.
 14. robin60

  Heiztechnik ecomax850p2-c kipi

  Tak jak pisałem @olo231 zrób porządek w sterowniku ecoMAX 850. Podpowiem Ci bliżej. Sterowanie kotłem ecoSTER TOUCZ Sterowanie mieszaczem ecoSTER TOUCZ. I po problemie.
 15. robin60

  KOTŁY I PALNIKI PELLETOWE - Wasze wrażenia i opinie

  To jest fragment maila: Termin przeglądów od 14 maja do 31 sierpnia 2018. Koszt przeglądu: - przegląd roczny piecyka/kominka/pieca na pelet – 350 zł netto / 300 zł netto dla urządzeń na gwarancji (czyszczenie: komory paleniska oraz wewnętrznych kanałów spalinowych, zasobnika na pelet, podzespołów elektronicznych, kanału dymowego/wsadu kwasowego – do wysokości 10 mb od strony urządzenia, fi 80 - 100 mm, wykonanie próbnego rozpalenia, zmiana parametrów pracy urządzenia – jeśli konieczna) - koszt dojazdu – indywidualna wycena* (dołożymy wszelkich starań, aby zminimalizować nasze koszty dojazdu, dzięki łączeniu usług u klientów w trakcie jednego dnia) Także jak chcesz zachować pełną gwarancję to ciułaj kasę.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.