Skocz do zawartości

jacekmury1

Stały forumowicz
  • Postów

    379
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Ostatnia wygrana jacekmury1 w dniu 6 Czerwca 2025

Użytkownicy przyznają jacekmury1 punkty reputacji!

Informacje o ogrzewaniu

  • Co ogrzewam?
    Dom 140m
  • Źródło ciepła
    z podajnikiem

O sobie

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Katowice

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia jacekmury1

Wschodząca gwiazda

Wschodząca gwiazda (9/14)

  • Oddany Unikat
  • Reacting Well Unikat
  • Pierwszy post
  • Współtwórca
  • Tydzień pierwszy zaliczony

Najnowsze odznaki

53

Reputacja

  1. Mówią też chytry dwa razy traći. A tak na serio Ekosun jest sprawdzony . Usa -Iran juz prawie dogadane więc wegle pójdą w dół tak przypuszczam.
  2. Oszuści sprzedający węgiel dzwigają ceny opału pod niebiosa,cena workowanego+250 a niedawmo 150zł
  3. Za 1700zł niech się wypcha. Chyba trzeba będzie gaz założyc.
  4. Wszędzie groszek podrożał. @dorko8814Ja nie mam dużo popiołu z Jowisza ,fakt1600zł nie warto.
  5. @Pjottterdokladnie to co u Nas pakowane mozna uważać że to Nasze. Takie oszustwo.
  6. Bo workowany jest w Polsce a kraj pochodzenia Kazchstan. Miód Ukr w lidlu jest napisany że PL a tak naprawdę jest Ukr. I tak masz z wieloma sprawami. Pozdrawiam
  7. Taniej będzie gazem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.