Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprawdzony Eko-Groszek.


pablos83

Rekomendowane odpowiedzi

Panowi/Panie ja polecam kupić na okolicznym składzie. W moim przypadku jest dużo taniej i rewelacyjny groch którym palę 3 sezon w cenie 720 zł ( czerwiec). Obecnie chyba 800 luz i 860 workowany. Ekoret 28-32 MJ/kg popiol 3-8%

Dla mnie rewelacja i przystępna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popiół może się zgadza , ale ten Ekoret nie ma więcej niż 26mj/kg, taki można kupić u mnie na składzie , gdzie pakują w worki firmowe, pozdrawiam, reklama na składach dźwignią handlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sterze mam ustawione 28,1 chyba. Palilem retopalem i nie ma co porównywać. Szukając eko nie brałem pod uwagę górnej granicy kaloryczności bo ątpie aby taka miał. Ale podłóg innych eko jest rewelacyjny. Dla mnie może mieć i 21mj/kg byle mało go szło i popiół w normie. W tym przypadku udało się to osiągnąć. Paliłem tez skarbkiem i w moim odczuciu jest przereklamowany. Trzymam sie lokalnego dostawcy i jestem zadowolony.

P.S Jaka cena tego Ekoretu u Ciebie??
Obserwuje ceny eko w necie np na cokama lub innych i czy 24 czy 26mj to ciezko cos poniżej 800zł wybrac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jest ponad 900 stówek pakowany na składzie w worki firmowe , luz też można kupić, nie wiem po ile , koleżanka z pracy go kupuje w workach , ja palę tańszym opałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aikon91 napisał:

Ekoret 28-32 MJ/kg popiol 3-8%

To u Ciebie na tym składzie jest prawie w cenie jak u producenta a jeszcze kalorycznie wzbogacony  ,bo oryginalny ma 26- 28 MJ/kg 

https://wegiel.katowice.pl/oferta/cennik/zaklad-przerobczy-juliusz.html

i Twój popiołu ma tylko 3-8% ,mniej niz oryginalny (4-10%)

https://wegiel.katowice.pl/materialy/_upload/Oferta_produktowa_-_KW_-_2020.pdf

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wnikam dokładnie w te %, u mnie sie sprawdza. Te ceny co przesłałeś to chyba przy ilościach cało samochodowych?
Szukałem dobrego eko i ten wypadł najlepiej. 720 zł to znośna cena nawet jezeli ma 27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym linku ma góra 26mg/kg, to chyba daje coś do zrozumienia ,dlatego ja palę tańszym i z importu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem mój ma zdecydowanie więcej niż 26 bo tyle ma retopal i nim paliłem. I jest szalona różnica. A jakim palisz ?? Bo próbowałem też z importu (Bialchem) ale  ma max 24 i cena 680 więc niewiele różnicy. fakt ładniej sie spala bo w kotle siwo ale też popiołu sporo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aikon91I Retopal, i Ekoret bez problemu znajdziesz na stronach www producentów i żaden niestety nie sprosta Twoim wyobrażeniom o ich kaloryczności. A 32MJ/kg to nie ma żaden ekogroszek na świecie, nawet mało które antracyty osiągają tyle i to w stanie analitycznym. Tyle, że antracyt praktycznie w kotle ekogroszkowym sie nie pali.

Edytowane przez HarryH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KKTS napisał:

Jak ja kupowałem ostatnio to nie byli w ogóle chętni do dyskusji, zero odzewu. Może coś zmieniło się na lepsze, miejmy nadzieję...

ja w październiku wysłałem zdjęcia razem z formularzem reklamacyjnym i odezwali się za kilka dni. Uznali reklamację dołożyli 150kg do 3T. Ale kilka  dni  palę tym węglem i tak sobie pomyślałem, że będę ważył worki i troszkę mi się waga nie zgadzała. Więc zadzwoniłem tam mnie kobita wysłała do reklamacji na e-maila. Napisałem i w ciągu godziny oddzwonili i chyba dla św. spokoju przyznali mi 100kg,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, aikon91 napisał:

Panowi/Panie ja polecam kupić na okolicznym składzie. W moim przypadku jest dużo taniej i rewelacyjny groch którym palę 3 sezon w cenie 720 zł ( czerwiec). Obecnie chyba 800 luz i 860 workowany. Ekoret 28-32 MJ/kg popiol 3-8%

Dla mnie rewelacja i przystępna cena.

u nas na składzie Orzech I  1010zł luzem. Łoją aż się rzygać chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.