Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sas Bio Efekt 23 Kw Tech St 550 Z Pid Pellet


Pawel24ng

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, pawel28g napisał:

Jak zwiększyć temperature spalin?

W pidzie Menu serwisowe wchodzisz za pomocą kodu 5162

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pawel28g napisał:

Jak zwiększyć temperature 

Kod serwisowy chyba 5162 i ustawienie kotla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pawel28g napisał:

Jak zwiększyć temperature spalin?

Przeszukaj ten post gdzieś był kod serwisowy. W a jaka masz że chcesz zmienić? Pamiętaj że temp spalin zależy od temp zadanej kotła i mocy kotla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pawel28g napisał:

Mam tylko maksymalna temperature spalin. Jak ustalic minimalną?

Masz plus i minus i ustawiasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, pawel28g napisał:

Mam tylko maksymalna temperature spalin. Jak ustalic minimalną?

Nie stoję teraz przed kotlem ale może to chodzi o max tem spalin. Podnieś ja do 200. Mi tak poradził serwis jak mi kocioł w pidzie nie chciał osiągnąć tem zadanej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie jeszcze myślę o tych ustawieniach. I zastanawiam się na jakich ustawieniach kocioł wychodzi z fabryki. Chodzi mi o te ustawienia w menu serwis Ustawienia kotła gdzie można zaznaczyć czy to jest bio efekt czy pellet czy też inny. Wydaje mi się że na tych, nazwijmy to ustawieniach zerowych, kocioł mniej spalal. Dopiero jak zacząłem grzebać i ustawiłem że to bio efekt to zaczęło spalać więcej. Co o tym sądzicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Lachowicz napisał:

Temperatura 60 mam ale nie może osiągnąć 54 maxx  teraz mam na grzejniki 35 stopni i co złapie ta temperaturę to zaraz zbija  podlogowka tak samo  też na pidzie tylko spaliny podniosła na 135

Myślę że powinienes poczekać to kwestia czasu jak w końcu wygrzeje i złapie temp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kriters napisał:

Tak sobie jeszcze myślę o tych ustawieniach. I zastanawiam się na jakich ustawieniach kocioł wychodzi z fabryki. Chodzi mi o te ustawienia w menu serwis Ustawienia kotła gdzie można zaznaczyć czy to jest bio efekt czy pellet czy też inny. Wydaje mi się że na tych, nazwijmy to ustawieniach zerowych, kocioł mniej spalal. Dopiero jak zacząłem grzebać i ustawiłem że to bio efekt to zaczęło spalać więcej. Co o tym sądzicie? 

Ja nie grzebalem w ustawieniach ale w serwisie mam chyba 200 st spaliny. Nigdy nie doszedł do takich wartości przY mocy kotła 100% i temp zadanej 60 st. łapie max 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lisek311 napisał:

I jak sprawdziłeś te temp. załączenia pomp i na powrocie jaka masz?

30 st załącza pompe

Ochrona powrotu włączona. Minimalna 40 st c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszędzie podlogowke więc 30 jest ok jak wiekszy minus to 34 ustawia. U mnie ochrona poogowki ma 55 st. Nie zauważyłem. Wszystko jest ok mógłby być tylko trochę czysciejszy. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz 5 ton spalilem od pazdziernika musze jeszcze pokominowac cos zeby zmniejszyc zuzycie

Wysłane z mojego IRON_2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelet z gnojna niby bukowy ale troche spiekow sie na nim robile teraz koncze lave z zielonej gory ten czerwony palilem wczesniej olczykiem byl calkiem niezly

Wysłane z mojego IRON_2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie pelet rafit

Wysłane z mojego IRON_2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 ton od października? To są realne wyniki? Planowałem ze przez cały okres grzewczy uda mi się zamknąćw 3 tonach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.