Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak Kupujecie Dobry Pellet?


sambor

Rekomendowane odpowiedzi

Raz do roku, daleko masz kolego ten pelet? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby się opłacało cena musi być niska, a ile za 24t?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIŁA 64-920, pewnie nie będzie się kalkulowało, ale może ktoś będzie miał bliżej i będzie to dla niego opłacalne. 

Edytowane przez reded
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sambor napisał:

Ja też poszukuję - z powiatu warszawskiego zachodniego  i okolic - rocznie ok 4 -12t zależnie od jakości, najlepiej z dostawą ( oczywiście płatną)

Jestem w stanie ogarnąć Libero Smile Pellet za dobre 700zł a wiem że paliles i chwaliles. Nadal dobry, niespiekajacy, czysty towar.  Ze Straszew biorą po 1,50 za kilometr ale wiem,  że puszczają to na Warszawskie Bricomany i może tu była by szansa się z nimi dogadać. Ja mogę dać Ci kontakt do osoby decyzyjnej w Straszewach a z Twojej strony było by fajnie gdybyś znał kogoś na stanowisku w Bricomanie żeby dostawę może jakoś połączyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Worki 15 lub 20 kg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Teraz już wiem dlaczego producenci są bezkarni, wiedzą o tym że nie ma regulacji i *** jak mogą.

20190329_100539.png

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie używać wulgaryzmów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2019 o 19:50, ace2 napisał:

Teraz już wiem dlaczego producenci są bezkarni, wiedzą o tym że nie ma regulacji i ciulają jak mogą.

20190329_100539.png

To jest jakaś tragedia.  Od razu widać że nie chcą btudzić rąk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kto miał styczność z tym pelletem proszę się wypowiedzieć na jego temat producent Łomża cena atrakcyjna z ich transportem. 750 zł brutto.

Tylko rzetelne info na temat tego produktu.

572904590_OperaZdjcie_2019-04-03_141019_www_olx_pl.png.f60d782a8509fbd9dc3a511df14976e1.png

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sezon się nie skończył no cóż ale trzeba już rozglądać się za dobrym pelletem. Mi zostało jeszcze ze 3 t pomimo że mam pellet "no name" nie było żadnych problemów o których tu na forum się spotykam u szanownych kolegów. Jeżeli cena będzie zadowalająca nadal będę brał ten z Ełku bo to tylko 25 km - Łomża 3x dalej, ale cóż znaczy odległość jeśli jakość i cena są satysfakcjonujące.

@robin60 A ten pellet to ten?: WoodPellet bo widzę Lublin jeśli to ten.

EDIT: A nie to Bio Technik fakt w Śniadowie koło Łomży BioTechnik.

Pozdrawiam.

Edytowane przez slawul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nowa odsłona pelletu z raczek

IMG_20190315_172419.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gilal znam ten produkt doskonale  towar " number one"  ale cena producenta zwala z nóg , niech krąży wokół siebie jak twierdzi bo ma klientów , i niech się cieszą nasi bracia Włosi. Oni mogą sobie pozwolić na takie ceny, ale my musimy patrzeć realnie. Nie da się w żaden sposób ukryć , że zachód psuje cenę i to mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz szwagier paletę kupił tego pelletu i trochę nerw mnie szarpnął - 860zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robin60 coś się ruszyło ale nadal mało wiem.  Podobno ten z obrazka jest w porządku ale są wątpliwości czy ten pellet za 750 to właśnie to bo robią 2 rodzaje.  Czekam na dalsze opinie. 

Edit: Jeśli producentem jest Adam Łada to dobry pellet, ale masz spytać się czy nie ma 2 rodzajów 

Edytowane przez eliks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Adam Łada . Powiedział mi , że robią nie ze swej trociny tylko mają gdzieś dostęp do niej. 

I tak sosny jest około 65 % zawsze. Pozostała to trochę brzozy i olchy i teraz raz więcej brzozy raz więcej olchy.

Niepokoi mnie tylko , że jej nie suszą tylko rozdrabniają. I tu mój ból głowy. Twierdzi , że jest sucha. A pellet po produkcji ma już nie więcej jak 8 % wilgotności.

Ma mi wrzucić za tydzień 20 worów to zobaczę jak kocioł dochodzi do zadanej w ile minut przy pełnym grzaniu.

Dalsze info mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.