Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak Kupujecie Dobry Pellet?


sambor

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, ArturS74 napisał:

Ja na ten rok zamówiłem energy golda po 850 zł z przywozem.

Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka
 

A u mnie za ten sam grubo ponad 900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety naprawdę dobry pellet kosztuje już prawie zawsze powyżej 1000zł za  paletę , kupiłem na razie 4 palety pelletu z  Suchej Beskidzkiej po  820zł za paletę w cenie  3300zł z dostawą do garażu. Pellet ten nie jest zły ale się  chowie do tego który miałem rok temu , czuć go  jakimś kwasem z  minimalnym zapachem  świeżego drewna .  Do tego  pozostawia ciut więcej popiołu  i zakładam ze  kaloryczność też będzie miał niższą.   Co  ? jaki pellet proponujecie w okolicach  Żywca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Marek33K napisał:

Niestety naprawdę dobry pellet kosztuje już prawie zawsze powyżej 1000zł za  paletę

Piszesz głupoty ja kupuje nie najtaniej ale lokalnie po 800 a z certyfikatem po 900 , za ten po 800 ma 1,5 km a ten po 900 3km.

Jeden i drugi bez zastrzeżeń ten po 800 był zeszłym roku 8mm teraz po mojej namowie zmianie matryc  jest 6mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ArturS74 napisał:

 

 Piszcie o producentach dobrego sprawdzonego pelletu w cenie max 700 - 800 zł .  O tych po1000 zł zadbali wcześniej .Może komuś podpasuje lokalizacja. Reklama dźwignią handlu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co niszczy Fora takie jak To ?   30%  firmowych przedstawicieli  trolli co chwalą co swoje i często fałszywie zniechęcają  do konkurencji . Oni są  zazwyczaj są najbardziej aktywni w godzinach   pracy bo im firma chyba dopłaca do trollowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, już Ci pisałem ostatnio, trochę źle postrzegasz to wszystko. Reklama na forum jest niedozwolona, codziennie użytkownicy i posty są z tego powodu blokowani. Musisz zrozumieć że w temacie pelletu nie każdy ma problem jak ty. Jak kupuje pellet z dużej fabryki po 700zl bo mieszkam 15km od nich, ten sam pellet ma @radik81 tyle że on dodatkowo płaci za dowóz. W promieniu 30km mam 3 fabryki pelletu, do wyboru do koloru. Są firmy jak pellecik.pl gdzie pellet kosztuje 715zl i wysyłają po całej Polsce. Musisz szukać i się orientować, ale ty masz złe podejście, wszystko co jest inaczej niż ty uważasz to reklama i trolle,.od pelletu po kotły.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że 860 zł z dostawą do domu za Olczyka A1 to chyba dobra cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra. Ten z Libero z dostawą pewnie wychodzi Ci podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku za Libero z dostawą wychodziło niecałe 770 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to dobrze Ci wyszło. Teraz do czerwca się wstrzymam bo mają worki same po 20kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda pellet ze Śniadowa:

 

IMG_20200527_130149.jpg

IMG_20200527_130558.jpg

Edytowane przez palacz66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem pellet Robin, u mnie w okolicy cenny generalnie są wysokie, więc płaciłem 14.50 za worek 15 kg. Pellet fajny, zero spieków. Jakiś nowy producent ponoć. Cenę 14.50 była u mnie dwa lata temu za Lave.

20200527_092558.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Libero Smile Pellet 700-750 w zależności od rabatów.

 

IMG_20200218_104557.jpgżeIMG_20200218_104553.jpgIMG_20200218_104547.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, aaad napisał:

Ja ostatnio kupiłem pellet Robin, u mnie w okolicy cenny generalnie są wysokie, więc płaciłem 14.50 za worek 15 kg. Pellet fajny, zero spieków. Jakiś nowy producent ponoć. Cenę 14.50 była u mnie dwa lata temu za Lave.

20200527_092558.jpg

Robert , co Ty na to ??? Lepszej reklamy nie ma . Dobrze że nie dopisali    (  60  )  bo mógłbyś wołać, %  . Pozdrawiam 

Ja zakupiłem na nowy sezon  - ANPOL . Po wcześniejszym zakupie kontrolnym. Po sezonie wydam obiektywną opinię .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tom378 napisał:

Robert , co Ty na to ??? Lepszej reklamy nie ma . Dobrze że nie dopisali    (  60  )  bo mógłbyś wołać, %  . Pozdrawiam 

Ja zakupiłem na nowy sezon  - ANPOL . Po wcześniejszym zakupie kontrolnym. Po sezonie wydam obiektywną opinię .

Ale kolego z czym masz problem.

Nie jestem żadnym producentem/sprzedawcą, więc najpierw się zorientuj potem komentuj.

Też kupiłem kontrolnie 10 worków i sobie chwale, tym bardziej, że jak zimą kupowałem i słyszałem "Panie, żadnych spieków, pięknie się pali", to musiałem codziennie skorupę z palnika wyrzucać.

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego problemu . No co Ty. Po prostu  czytaj posty . Jest na forum konkretny fachowiec w temacie palników Kipi . Robin60 . Ktoś z innego końca Polski .I tylko ta zbieżność  mnie rozbawiła . Żadnego  problemu. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tom378 napisał:

Żadnego problemu . No co Ty. Po prostu  czytaj posty . Jest na forum konkretny fachowiec w temacie palników Kipi . Robin60 . Ktoś z innego końca Polski .I tylko ta zbieżność  mnie rozbawiła . Żadnego  problemu. Pozdrawiam 

Ok, wybacz, teraz złapałem :-)

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, eliks napisał:

Libero Smile Pellet 700-750 w zależności od rabatów.

 

IMG_20200218_104557.jpgżeIMG_20200218_104553.jpgIMG_20200218_104547.jpg

Słyszałem o nim wiele dobrego . Tylko że u mnie w centrum  cena też nie halo. Ale chodzi o to że komuś na pewno takie posty pomogą w zakupie. Ma być Dobry pellet i cena nie z kosmosu jak by był robiony nie z trocin 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największą firmą z tanim pelletem jest chyba pellecik.pl. Nawet z kurierem w całej Polsce źle to nie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trener40
W dniu 25.05.2020 o 12:23, radik81 napisał:

Myślę, że 860 zł z dostawą do domu za Olczyka A1 to chyba dobra cena.

Ja załapałem się na 830 z dostawą. 1050 kg na palecie.

https://www.olx.pl/oferta/pellet-tartak-olczyk-promocja-lodz-CID628-IDF9c9q.html

Małe sprostowanie, bo teraz dopytałem. 830 zł to jest za tonę, a za paletę wychodzi 871 zł. 

Edytowane przez Trener40
Dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to od samego króla kupujesz :D

Też fajna cena. Tyle kosztowała Lava 12 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.