Skocz do zawartości

Andrzej_M_

Stały forumowicz
 • Liczba zawartości

  2386
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  43

Ostatnia wygrana Andrzej_M_ w dniu 28 Marzec

Użytkownicy przyznają Andrzej_M_ punkty reputacji!

Reputacja

186 Doskonały

O Andrzej_M_

 • Tytuł
  Doświadczony Forumowicz

Ostatnie wizyty

13771 wyświetleń profilu
 1. Drogi kolego, mam do Ciebie żal, że dałem się tak łatwo wkręcić w ten temat. Lubie słuchać i odkrywać "nowe drogi" muzyczne, ale dla mnie muzyka to przede wszystkim "cisza", w której to ciszy mogę się wsłuchiwać w subtelne dźwięki. Jestem tu tylko dlatego, że Ty tutaj jesteś. Więc, żeby nie było zbyt poważnie, specjalnie dla Ciebie (oczywiście inni także mogą posłuchać).
 2. Chciałem zdać krótki meldunek, z powtórnej wizyty w markecie w mojej miejscowości. Co zmieniło się w okresie dwóch dni, od mojej ostatniej wizyty, którą słowami upamiętniłem tutaj : Co prawda dostałem burę od kolegi, że niby zrobiłem "dym i pokazałem swoje humorki". Ale, "mój dym i moje humorki" są moim zdaniem niczym, w porównaniu do pokazania na forum, przez niego pewnego "Pajaca" z YouTube. Otóż, absolutnie nie przypisuje sobie żadnych zasług, do zmian jakie zaszły przez te dwa dni. 1 - mogłem wejść na teren obiektu i bez obligatoryjnego zabrania z sobą wózka sklepowego, zakupić na stoisku z pieczywem jedną bułkę. 2 - mogłem wejść na teren obiektu i bez obligatoryjnego zabrania z sobą wózka sklepowego, zakupić na stoisku z mięsem i wędlinami, plasterka szynki do tej bułki (chociaż prawdę mówiąc nigdy w tym stoisku nic nie zakupiłem). 3 - mogłem wejść na teren obiektu i bez obligatoryjnego zabrania z sobą wózka sklepowego, zakupić prasę z najnowszymi wiadomościami dotyczącymi "Covid-19". 4 - mogłem wejść na teren obiektu i bez obligatoryjnego zabrania z sobą wózka sklepowego, wymienić 1 EUR na PL. 5 - mogłem wejść na teren obiektu i bez obligatoryjnego zabrania z sobą wózka sklepowego, zakupić coś dla odprężenia, czyli nikotynę pod różnymi stanami skupienia. Wózki sklepowe nadal były wydzielone ilościowo do użytku klientów, ale pracownik ochrony (ten sam co dwa dni temu) dezynfekował jakimś płynem i przecierał czyściwem, uchwyty każdego wózka sklepowego. Oczywiście w przedsionku obiektu były do dyspozycji klientów jednorazowe rękawiczki. Kończę meldunek.
 3. Problem w tym, że nie rozumiem tego co napisałeś, a ja na czerwono zaznaczyłem. Automatycznie, to automatycznie.
 4. Nie wiem jak za pomocą tych znaczków okazać swoje zdziwienie, więc zrobię to metodą tradycyjną za pomocą Print Screen.
 5. Odważny jesteś. U nas w kraju, opisywane są ostatnio liczne przypadki zaniedbań procedur bezpieczeństwa w związku z pandemią wirusa "Cowid-19". Skoro masz takie poglądy i jesteś odważny, to zapraszam w moje okolice, by wspomóc dwie osoby personelu DPS w Koszęcinie. źródło: http://lubliniecki.pl/powazna-sytuacja-w-koszecinie-pracownicy-i-podopieczni-odizolowani-w-budynku-dps-potrzebni-wolontariusze/
 6. Gwoli przypomnienia dziś o godzinie 18:00 pan prof. dr hab. n. med. Leszek Szenborn z Katedry i Kliniki Pediatrii i Chorób Infekcyjnych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, zaprasza na drugą część webinarium. Temat przewodni: "Zakażenia SARS-CoV-2 – pytania do eksperta cz. 2". źródło: https://www.mp.pl/webinarium/covid19 ps. Przy okazji sprawdzę automatyczny system scalania postów.
 7. Frank Sinatra - utwór My Way przekład Wojciech Młynarski Co dzień, gdy przejdziesz próg, Jest tyle dróg, co w świat prowadzą I znasz sto mądrych rad, Co drogę w świat wybierać radzą… I wciąż ktoś mówi Ci, Że właśnie w tym tkwi sprawy sedno, Byś mógł z tysiąca dróg Wybrać tę jedną. Dla tych co muszą wybrać spośród tysiąca dróg, tę właściwą w czasie.
 8. Widzę, że niektórym się nudzi, zapraszam więc do zapoznania się z poniższym materiałem. "Wskazówki Światowej Organizacji Zdrowia dotyczące stosowania masek w opiece domowej, w placówkach opieki zdrowotnej i poza nimi podczas epidemii COVID-19" źródło: https://www.mp.pl/covid19/zalecenia/231381,wskazowki-swiatowej-organizacji-zdrowia-dotyczace-stosowania-masek-w-opiece-domowej-w-placowkach-opieki-zdrowotnej-i-poza-nimi-podczas-epidemii-covid-19
 9. To ja jeszcze dorzucę materiał "Prawdy i mity o COVID-19". https://www.mp.pl/covid19/covid19-aktualnosci/231435,prawdy-i-mity-o-covid-19-cz-1
 10. @szari mam rozumieć, że o sytuacji w naszym kraju zawsze informacje czerpiesz z tabloidów typu Fakt i Super Ekspres.
 11. Dziś przed snem proponuje wszystkim szczerą rozmowę z samym sobą.
 12. Następny paradoks związany z zagrożeniem wirusowym. Do sklepu zaglądam dosyć regularnie, z prozaicznego powodu. Można tam zawsze zakupić środki odkażające w promocyjnej cenie 10 + 1 gratis. Właśnie dziś dokonywałem tam kolejnych zakupów. Po odstawieniu skrzynki z pustymi pojemnikami po środkach odkażających, musiałem obligatoryjnie na swe dłonie założyć rękawiczki, by przemieścić się 5 metrów w głąb sklepu i przenieść plastikową skrzynkę z środkami odkażającymi w okolice kasy.
 13. Tak jestem dumny z tego, że zauważyłem problem dotyczący przestrzegania bezpieczeństwa i higieny pracy związanego z zagrożeniem wirusowym. Ja także wykonywałem swój obywatelski obowiązek, związany z zagrożeniem wirusowym. Zrobiłem to dla siebie, mojej rodziny a także mieszkańców miasta oraz mieszkańców pobliskich okolic. Kierownika zmiany powiadomiłem o moich zastrzeżeniach dotyczących procedury obligatoryjnego obowiązku użycia wózka sklepowego w celu dokonania zakupów. Kierownik (kierowniczka) zmiany sama poprosiła mnie o interwencje telefoniczną w tej sprawie na Infolinie Centrali. Tak w skrócie wygląda to zdarzenie z perspektywy mej osoby.
 14. Pójść do sklepu. Udałem się dziś do jednego z marketów w mojej miejscowości, należącego do niemieckiej grupy Schwarz. Kontrowersje moje wzbudził, pracownik ochrony, który nie zezwolił mi na wejście do obiektu bez wózka sklepowego. Deklarowałem, że moje zakupy nie będą duże i okazałem swoją płócienną torbę na zakupy. Niestety moje tłumaczenia nie wywarły na nim żadnego wrażenia. Wyciągnąłem wózek z stojaka (wszystkie wózki nie były ze sobą zespolone), demonstracyjnie kopając wózek przed pracownikiem ochrony udałem się bezpośrednio do kierownika zmiany. Nie wiem kto odstawił wózek do stojaka, bo na pewno nie byłem to ja. Po powrocie z zakupów złożyłem odpowiedni meldunek pod numerem infolinii 800 300 062 o godzinie 9:52.
 15. @Ryni mam nadzieję, że po każdorazowym wyjściu z sklepu, stacji benzynowej, lub innego obiektu dopuszczonego do ruchu, te założone na twarz maseczki wyrzucasz.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.