Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Skzp-02 - Ustawienia, Porady


energotop
Wiadomość dodana przez marcin,

Tutaj piszemy ogólne pytania i odpowiedzi w temacie sterownika SKZP-02.

Wątek o aplikacji Wojszym | Wątek o sondzie Brager

Rekomendowane odpowiedzi

To trochę dziwne owszem przy tym eko ja nie mogę całkowicie wyeliminować spieków ale są minimalne cały problem polega na tym żeby go za mocno nie dmuchać nawet podniesienie dmuchawy o 1lub2 procent w górę powodowało u mnie masakryczne spieki .najlepszy efekt u nie to pomieszanie 50/50 Bóbrka z ruskim eko brak spieków i przyzwoite spalanie na dobe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulik powiedz jaką wersję oprogramowania nie mogłeś zaktualizować 2.10 ?

ja nie potrafiłem ani nowej ani starej wersji wgrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przez noc spieki sie nie zmienily po zmianie ustawien, a spalanie wzroslo.f7087c26dcbc43c0e2b3b9b1580dce35.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż obserwuje te pomocne wypowiedzi ale widać ze idzie w zła stronę ..

Kolego podaj wszystkie parametry co masz ustawione . Zdjęcia kotłowni pokażesz?

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może w moim przypadku jest to samo,nie wiem ponieważ nie jestem elektronikiem,czekam na odpowiedz Tomka Brz.

Wymontować sterownik żaden problem,lecz ja nie pojadę ponieważ bardzo daleko,a po drugie nie jestem w stanie

bo jestem inwalidą,po bardzo poważnym wypadku .

Jeżeli jeszcze nie udało ci się zaktualizować próbuj do skutku,też miałem coś takiego na początku uzytkowania ale za którymś razem poszło.Chyba że rzeczywiście coś się uszkodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż obserwuje te pomocne wypowiedzi ale widać ze idzie w zła stronę ..

Kolego podaj wszystkie parametry co masz ustawione . Zdjęcia kotłowni pokażesz?

Proszę za niego podeślę ustawienia 2abb5cdd95bcbc324f53346fb1059ac4.jpg4dea5c8a5602b5b8db3cf55d0ac422ba.jpg7b3ede598a0e318053296d7b38371799.jpg11f56591fa95f532fb3a852f91e9cce7.jpg17b0dbf76e3aaf185be20b281920bb0e.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tonie będzie bzdura ja bym zszedł z podawaniem na 2 sek kaloryczność na max włączył czyszczenie palnika co godzinę .powietrze potem... i czekam na zdjęcia .

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze nie udało ci się zaktualizować próbuj do skutku,też miałem coś takiego na początku uzytkowania ale za którymś razem poszło.Chyba że rzeczywiście coś się uszkodziło

Próbowałem trzecim kablem i nic z tego,sterownik piszczy nawet po odłączeniu od komputera,prawdopodobnie coś padło

ponieważ podajnik jest ciągle załączony ,siłownik oraz dmuchawa buczy.Wymontuje go i wyśle,pisałem do P.Tomka Brz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tonie będzie bzdura ja bym zszedł z podawaniem na 2 sek kaloryczność na max włączył czyszczenie palnika co godzinę .powietrze potem... i czekam na zdjęcia .

Zmiany wprowadzone Zobaczymy po pudniu

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia z palnika wrzuce po godz. 16 czy cos sie zmienilo, w moim imieniu pozwole, ze bedzie odpisywal Kamil ma dostep do mojego sterownika, wszelakich zmian i jestem z nim w ciaglym kontakcie by dojsc do jakiegos sensownego rozwiazania z piecem.

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale próbowałeś 2.10 ?

tak prubowałem i nieszło Pan Tomek wgrał mi 2,10 i jest Okey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego gangsta To jest kwadratowy palnik Witkowskiego? Jeżeli tak to już ten sam problem przerabialem u ojca mojego w piecu . Próbowałem u niego chyba z 6 czy 7 groszkow na wszystkich to samo . Ustawienia też wszystkie przelecialem aż w końcu się poddalismy. U niego też spalanie w okolicach 40 kg tylko piec 50 kw

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.