Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Skzp-02 - Ustawienia, Porady


energotop
Wiadomość dodana przez marcin,

Tutaj piszemy ogólne pytania i odpowiedzi w temacie sterownika SKZP-02.

Wątek o aplikacji Wojszym | Wątek o sondzie Brager

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że 76 w nicku to nie rok urodzenia bo wypowiedź na poziomie 96.

A od kiedy to miarą mądrości jest długość brody, co ?

Zmień awatar proponuje lub popraw merytorykę wypowiedzi i nie zasmiecaj wątku jakimiś metrykami urodzenia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek76 oczywiście masz rację jeśli czekasz na to tyle czasu nie dziwię się że masz żal ,ale wiem też jedno że po dzisiejszej dyskusji Tomek postara się tą obietnicę spełnić . Tylko dziwi mnie to że przekonała Cię do zakupu obietnica a nie produkt już wyprodukowany ,ale ja nie miałem kontaktu z producentem w czasie zakupu i nie byłem i nie jestem w tej sytuacji co Ty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a może tak piwko dla spokojności? Co?

post-70418-0-83434100-1516653049_thumb.jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonał mnie właśnie sterownik do zakupu a nie obietnica ale wydawalo mi się ze rozmawiam z poważnym człowiekiem , który wie co mówi i mowi to z odpowiedzialnością. Zależało mi na takim właśnie alarmie przekraczania temperatury a śledząc wątek skzp od samego poczatku , wiedziałem że Tomek jest elastyczny w dodawaniu poprawek/ udogodnień zaproponowanych przez użytkowników , wiec zwyczajnie zapytałem czy jest możliwość , jeżeli jest i będzie ona w najbliższej przyszłości to kupuje ster z miejsca i kupi go jeszcze parę osób którym polecałem ten ster .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek76...szkoda słów. Oby jak najmniej takich pretensjonalnych użytkowników skzp

Ech a ty dalej masz problem ze zrozumieniem tego co napisałem.....

Ale wiesz co....? Mógłbym przecież napisać „ oby jak najmniej takich naciągających sprzedawców „ prawda ... ? Ale nie napisałem.....

Edytowane przez maniek76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zakończmy tę przepychankę. Coś z tym alarmem zrobimy w 2.11. 

Zebrało się już klika uwag/ pomysłów, więc można pomyśleć o aktualizacji.

A teraz piwko  :)

Edytowane przez TomekBrz
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolego oddaj sterowniki kup sobie inny i ciesz się ja jestem i 99% posiadaczy zadowolony i nie zaśmiecaj forum swoimi zalami to pana Tomka bo wszystkim już gula chyba ruszyłeś swoimi niepotrzebnymi nikomu opcjami.

A Ty tu sekte skzp zakładasz czy co że nie można tu krytyki wyrazić zasadnej bo jak kogut będziesz bronił tego sterownika ? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.Wszyscy,którzy mają pretensje do P.Tomka, że sterownik niema takiej czy innej opcji, to nie ta ,tamto nie takie.Pokażcie chociaż jednego innego producenta sterownika,który wysłuchuje sugestii użytkowników sterownika(chwała za to P.Tomkowi) Docencie to co macie ,a macie naprawdę dobry sterownik.

 

z poważaniem Szelest

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ale sie porobilo na forum to moze panowie spotkanie i bedzie okazja do pogadania na temat sterownika i nie tylko a przy okazji piwko.Wiadomo sterownik jest w calej Polsce wiec moze jakos lokalnie sie zgadamy.Ja Jestem z okolic Tarnowskich Gór woj Slaskie

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doceniamy , jak najbardziej doceniamy. W związku z tym postuluje aby od dziś już nikt nie mógł zgłaszać uwag czy sugestii co do zmian czy udoskonaleń w sterowniku ( choć sam Tomek o to zabiegał na samym poczatku) bo cieszmy się tym co mamy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojan, dnia 19 Sty 2018 - 11:28, napisał:

snapback.png

Gdzie można składać propozycje zmian w oprogramowaniu naszego sterownika? Najbardziej brakuje mi cyklicznego mieszania wody po osiągnięciu temperatury zadanej na czujniku pokojowym.

również jestem za tą zmiana mam podłogówkę i jak pompka przykładowo nie chodzi 3 godziny bo nie musi tyle grzac ,to zaś piec musi gonić i wchodzić  w górna modulacje  bo ma dużo wody do ogrzania a tak to po wyłączeniu pompy przez czujnik pokojowy sterownik mógł by mieszać ją dalej cyklicznie 

To jest pytanie do Tomka bo w tej kwestii sie nie wypowiedział 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam DVD. Na BLU RAY'u zróbmy. 

Ja poproszę wykutą na płycie granitowej, żeby mi się kartki nie sklejały! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech a ty dalej masz problem ze zrozumieniem tego co napisałem.....

Ale wiesz co....? Mógłbym przecież napisać „ oby jak najmniej takich naciągających sprzedawców „ prawda ... ? Ale nie napisałem.....

właśnie na pisałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zakończmy tę przepychankę. Coś z tym alarmem zrobimy w 2.11. 

Zebrało się już klika uwag/ pomysłów, więc można pomyśleć o aktualizacji.

A teraz piwko  :)

Że tak od poniedziałku? A tak na poważnie firma ElektroSystem nie chciała ruszyć tematu dopalania w Brulim nawet za pieniądze przewyższające wartość sterownika, więc nie zrzędzić tylko cieszyć się z następnej aktualizacji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy czym wy palicie i po co że macie takie temperatury wysokie ja nawet 20 lat temu na zasypowy z miarkownikiem ciągu a nie sterownik za taką kasę .

Myślałem że zamysł kupna takiego kotła z Timelem jest inny a nie palić z taką temperaturą .

Domyślam się że palicie na ruszcie awaryjnym ale to jest wbrew złotej myśli kupna kotła na eko groszek no na prawdę jestem w szoku może Tomek wam pośle nowe miarkowniki ciągu a nie aktualizacje do sterownika ,sory ale nie wytrzymałem .

A może do tych bardziej elektronicznych wypuści jeszcze instrukcję na płycie DVD bo książeczka nie wystarcza naprawdę wielki szok co się tu dzieje najpierw pierdoły o kopczyku potem o RCK potem soft potem alarm dźwiękowy może instalator powinien co nie którym założyć mały dzwoneczek na wifi że jak się coś zachce to wystarczy tylko nacisnąć .

 

Proponuję przed napisaniem zastanowić się i potem pytać .

Od dluższego czasu mialem ochote to samo napisac.

Infantylnosc co niektórych forumowiczow a niektorych przeswiadczenie o wszechwiedzy jest porazajaca.

Pozdrawiam i koncert zyczen rowniez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.