Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mam koronawirusa i nikt o tym nie wie


Agni

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mieszkam z rodziną na północy Włoch, tylko dzisiaj zmarło 793 osoby - trzęsę porami powiem Wam. Z mojego punktu widzenia ten wirus przenosi się bardzo łatwo. Życzę zdrowia wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Jamjestcichy napisał:

media wiedziały o zakażeniu jeszcze przed wynikiem testów

Nie zdziwił bym sie. O to nie pytalem.

@szari moze tak być :), chociaz nie nadazam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, zorzk7 napisał:

Witajcie.

Mieszkam z rodziną na północy Włoch, tylko dzisiaj zmarło 793 osoby - trzęsę porami powiem Wam. Z mojego punktu widzenia ten wirus przenosi się bardzo łatwo. Życzę zdrowia wszystkim.


Mam znajomych tam okolice Arezzo daleko od Ciebie i mówią że jest tragicznie wywożą chorych na Sycylię bo miejsc brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, szari napisał:

@Jamjestcichy I wszystko się wyjaśniło, dziękuję "+"

@marcin

Dziwna sprawa bo faktycznie + widnieje,ale realnie go brak:)

Od wczoraj coś nie tak dzieje się z forum,czy ktoś z Was też to zaobserwował?

@zorzk7

Może opowiedz jak to wygląda z Twojego punktu widzenia.Dlaczego aż tak szybko we Włoszech to dziadostwo się rozprzestrzenia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, zorzk7 napisał:

Witajcie.

Mieszkam z rodziną na północy Włoch, tylko dzisiaj zmarło 793 osoby - trzęsę porami powiem Wam. Z mojego punktu widzenia ten wirus przenosi się bardzo łatwo. Życzę zdrowia wszystkim.

Współczuję Ci, tu może być niedługo podobnie.

To bardzo zaraźliwe cholerstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trener40

A na Białorusi normalnie odbywają się mecze piłki nożnej  z pełnym stadionem ludzi. 

Tam będzie niebawem kolejne epicentrum... 

Więc ta zaraza będzie się jeszcze wiele miesięcy ciągnęła... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ale panika ale sie ludki boją a ja właśnie wychodzę  :)) Będę się odkażał...

Teraz tylko czekam na ustawę, że w dniu wyborów jest zakaz zarażania się i wirusa to też dotyczy. Słyszałem na eremefie, że Jarek rozkazał zamontować w szpitalach przycisk do głosowania z napisem TAK :)) ale zostańcie w domach aż do wyborów :) Przychodnie, szkoły zamknięte ale wybory najważniejsze ta firma musi mieć utarg.

I tak większość się zarazi to nieuniknione, zaraza potrwa ze dwa lata i będzie mutować. 500 zarażonych i stan wyjątkowy, mogą legalnie zabierać wam samochody i rabować prywatne domy, śmieszne, taki parszywy czas, że geszefty swój interes na tym biją, reszta się boi. Ale... jak widać prawa natury zawsze działają.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może ile dzisiaj wykonano testów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Animus napisał:

Współczuję Ci, tu może być niedługo podobnie.

To bardzo zaraźliwe cholerstwo.

Zgadzam się z tobą w 100% . To jest dopiero początek a nasi mądrzy błądzą jak dzieci we mgle i nas okłamują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ryni napisał:

Wie ktoś może ile dzisiaj wykonano testów?

Teraz nie mówi się o ilości testów ale ile celebryci przekazali kasy na walkę koronawirusem.

Coronawirus dzięki ich pieniądzom i modlitwami powędruje dalej bez szkody na naszych rodakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo do kilku dni staram się śledzić jak im to idzie w stosunku do podawanych statystyk, by wyrobić sobie opinie jak bardzo to jest niewiarygodne. 

@Trener40 Mam podobny tylko z zieloną naklejką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jamjestcichy napisał:

Zależy od tego kto liczy:)

To tzw. kreatywna księgowość.  Testów wykonanych 100 ale poprawnych wyszło 5,pozostałe były zainfekowane nieznaną substansją.

Z TV to my się za wiele nie dowiemy jeden bullshit spada na każdą TV TVPiS, TVN jeszcze PolShit myśli ale tylko za siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba oglądać wszystkie, bo wszędzie propaganda, i jeden drugiemu błędy wytyka, a jak się pomyli to wrzuca trochę prawdy i to trzeba wyłapać, żeby wiedzieć co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uslyszalem w jaki sposob po akcji TBG identyfikowano osoby / personel do do testow (dla wszystkich nie ma lub stwierdzono niewielkie ryzyko) to wczesniejsze wrzutki tych ludzi i lekarzy o sytuacji dramatycznej sa prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ryni w Tv dawkują, rano zaraziło się 11, około 11:00 kolejnych 12 , a wieczorem kolejnych 50.

6 minut temu, Ryni napisał:

Dlatego trzeba oglądać wszystkie, bo wszędzie propaganda, i jeden drugiemu błędy wytyka, a jak się pomyli to wrzuca trochę prawdy i to trzeba wyłapać, żeby wiedzieć co się dzieje.

Trzeba włączyć radio krótkofalarskie aby posłuchać co mówią LUDZIE a nie marionetki w TV. Mam słucham, gadam i wiem że DUPIE jesteśmy. W sieci DMR mówią że jest źle, na falach HF mówią że jest tragedia w sklepach.

Oczwiście dysponuję licencją krótkofalarską SQ5NX(y)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cena wynika z popytu - takie kure...stwo,. Nie tylko my ich potrzebujemy.

Czy tego nie można produkowac u nas?

@Jamjestcichy Nie znam sie czy to dobre jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szari No właśnie przez cały dzień udało się znaleźć tyko około 70 przypadków, a logiczne jest, że to za mało, bo pewnie znowu wykonano około 1500 testów, no może 2000, a limit to 3000, bo więcej się nie da.

Tak naprawdę to teraz cała Unia zdaje egzamin i przypuszczam, że zadem rząd w europie tego testu nie zda, więc może przez wirusa możliwy jest reset całej Unii, a my możemy liczyć tylko na siebie w alce z wirusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.