Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mam koronawirusa i nikt o tym nie wie


Agni

Rekomendowane odpowiedzi

No spoko,każdy ma swoje zdanie tyle,że ono wynika często z niewiedzy-chociażby w tym temacie to widać.

Pamiętaj,że na tym forum jest sporo takich osób...

W każdym bądź razie ja nie chcę oraz nie mam zamiaru nikogo uświadamiać:)

Wróćmy na odpowiedni tor tematu bo Nas moderator pogoni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, PioBin napisał:

Mądry generał  nigdy nie wyda rozkazu "NAPRZOOOOD!!!!"

On zawsze wydaje rozkaz: "ZA MNĄ!!!"

Przepraszam....a wojsku byłeś?

No już takie teorie to klęska.

Sorki już nie wytrzymałem.....

Yato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rząd  wprowadził stan epidemii, szkoły i uczelnie wyższe zamknięte do świąt wielkanocnych . Kary za złamanie kwarantanny 30 tyś i wszystko to żeby nie roznosić wirusa i nie zarazić seniorów. Popieram taką decyzję, ale jak widzę seniorów szwędających się po ulicach , ludzi z małymi dziećmi to pytam o co tu chodzi. Powinni wprowadzić: do świąt seniorzy i dzieci siedzą w domu , złapani na ulicy kara 30 tyś. I żeby nie było tak różowo , na niektórych oddziałach dostali dwa kombinezony i kilkanaście maseczek. Tak dbają o personel medyczny żeby się nie zaraził. Jak chcemy pomóc w walce z wirusem to jak to tylko możliwe siedźmy w domu , dbajmy o chigienę , żeby się nie zarazić i innych nie zarażać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz przyjeżdżał z Żagania zrobić podstawowe zakupy? Będę siedział w domu. Dodam iż Jamjestcichy i jego siostra nie mogą przyjechać gdyż przez ich czas kwarantanny zeszedł bym na inne przypadłości. Pozdrawiam Hermogenes

 ps. przepraszam Ciebie Jamjestcichy że posłużyłem się Twoim loginem dla przykładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, YaroXylen napisał:

Przepraszam....a wojsku byłeś?

No już takie teorie to klęska.

Sorki już nie wytrzymałem

Zakwalifikowany jako nie zdolny w czasie pokoju. Nie bede opisywal szczegolow.

Źle użyłem "mądry". 

Gardze (dla mnie tchorze) ludzmi krzyczacymi naprzód gdy sami zostaja na "tylnim siedzeniu".

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,, mam  korona wirusa i nikt o tym nie wie,,  ja nie wiem , Wy też tego nie wiecie dopuki nie zrobicie badań . Życzę zdrowia. Pozdrawiam Albert.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@albodek

Spacery możliwie często są jak najbardziej wskazane,ale z zachowaniem ostrożności.Od tego siedzenia w domu to człowiek tylko się rozchoruje i jeszcze sobie wmówi,że załapał wirusa.

Przypominam,że wirus rozprzestrzenia się drogą kropelkową.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tematem polecam kanał na tego Youtubera 

Gość mieszka od 10 lat w Chinach i ciekawe opowiada jak faktycznie tam jest i głównie na temat walki z koronawirusem na podstawie tamtejszych doświadczeń. Mówi ciekawie - mi się spodobał i oglądam jego filmiki - głównie by dowiedzieć się więcej o koronawirusie i jak z nim walczyć. Przekazuje dużo wiedzy i dementuje różne niusy z którymi mamy do czynienia ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jak wygląda sprawa filtrów HEPA / ULPA które to mają w domyśle "skutecznie" zabezpieczać przed wirusami?

 

41 minut temu, szari napisał:

Widzieliście lotnisko Chopina w Warszawie 4 samoloty się zleciały i w ścisku stali 4h aby wszystkich przebadali. A wciskają kit że 14 nowych zakażeń pewnie tylko 14 testów zrobili.

Jak wygląda sprawa na pokładach samolotów/statków/pociągów itd. (dystans 1,5m przestrzeń zamknięta?) Środki ochrony indywidualnej dla załogi i obsługi pasażerów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś podlinkowałem wywiad dziennikarza Rafała Gębury na jego portalu 7 metrów pod ziemią
Wtenczas wywiad był przeprowadzony z byłym żołnierzem wojsk specjalnych JWK w Lublińcu, medykiem pola walki o ksywie "WIR".

Dziś polecam tele-wywiad pana Rafała z lekarzem panią Katarzyną Woźniak.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piecuch19

W Chinach jest taka cenzura,że nagranie i puszczenie filmu uderzającego w tamtejszy rząd grozi... 

Także Pan powyżej może jedynie dementować bzdury puszczane na tvp,tvn,polsat itd,ale raczej nie odważy się na filmiki mówiące prawdę-tej nigdy się nie dowiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Jamjestcichy napisał:

@Piecuch19

W Chinach jest taka cenzura,że nagranie i puszczenie filmu uderzającego w tamtejszy rząd grozi... 

Także Pan powyżej może jedynie dementować bzdury puszczane na tvp,tvn,polsat itd,ale raczej nie odważy się na filmiki mówiące prawdę-tej nigdy się nie dowiemy.

Dobrze że chociaż merytoryczne dementuje te bzdury puszczane na .......

Jeśli chodzi o koronawirusa to ja wolę korzystać ze wskazówek osób, które miały z tym problemem bezpośredni kontakt niż od tych nieświadomych, ale wszystko wiedzących ( szczególnie w mediach).

Dlaczego nie mówią że inkubacja wirusa trwa 14 dni - bezobjawo nawet bez żadnych dolegliwości? ( kto ich testuje? - nie realne przy takich mocach przerobowych laboratorium i ilości testów)

Co z tymi ludźmi, którzy bezobjawowo i nieświadomie zarażają innych? - i przy tym kumulują w sobie dawkę wirusa?

Ostatnio mówi się że młodzi ludzie ( nie tylko starzy i schorowani) umierają bo byli przez długi czas eksponowani na wirusa ( długo sobie bagatelizowali bo nie mieli objawów - nosiciele bezobjawowi). Włochy są tego przykładem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piecuch19

W pełni się z Tobą zgadzam.Dementowanie plotek jest wskazane,ale myślisz,że dlaczego pojawiają się takie plotki?

Bo media tego potrzebują i nierzadko sami sobie coś dopowiadają.

Zauważ co się dzieje w telewizji/internecie.Nikt nie chce siać paniki a cały dzień nawijają o jednym.Po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na czym mają się lansować? Nic się w kraju nie dzieje. Samochody nie jeżdżą,  krew się nie leje; a że Hermogenes uszczypnie Cichego czy Piecucha to żadna sensacja jest. Pozdrawiam Hermogenes 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moja plotka jest taka że umiera też duża ilość młodych osób, które nie chorowały na jakieś przewlekłe choroby ( nie tylko starych i schorowanych) i jest to wynikiem długotrwałej ekspozycji na wirusa ( zobaczymy czy się sprawdzi? - czas pokaże).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z testami jest jeszcze gorzej niż mogło by się wydawać, jak donosi portal e-poznań NFZ refunduje tylko testy wykonane osobą hospitalizowanych w kwocie 460zł.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja patrzę na te otyłe garbate zombi z podsiniaczonymi oczyma wylewające się z transportu szkolnego to się wcale nie dziwię.

Jaki jest cel robienia testów osobom bez oznak choroby?

Pozdrawiam Hermogenes 

Edytowane przez Hermogenes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.