Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Vtc


palacz66

Rekomendowane odpowiedzi

Mam właśnie na drabince jeden na poddaszu i wydaje mi się, że on to chyba źle działa albo w ogóle. 

A czemu one są złe? 

A i jeszcze jedno słychać czasami takie przelewanie wody w grzejniku czym to może być spowodowane? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ok 0,7 m niestety tylko tyle i wyzej nie da rady! 

@sambora zapytam o odpowietrzanie CW powinien być odpowietrznik przy bojlerze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem przed samą wezownica przy wejściu do bojlera. 

Mówisz żeby lepiej zmienić ten automat przy drabince na piętrze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wytłumaczysz czemu te automaty Ci nie pasują? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tym bardziej, że naczynie zbyt nisko nad ostatnią drabinką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem odpowietrznik.

Dostałem dziś wczesnym rankiem nowa wkładkę od firmy Afriso do ATV 50C szok i zdziwienie ale i zadowolenie, oczywiście gratis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właściwa reakcja firmy na niezadowolenie klienta z wadliwie wykonanego odlewu (zadzior). 

Czy pisałeś do nich, czy czytają forum ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście napisałem nie mogłem się powstrzymać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wierzyć żeby na słowo Ci wkładkę przysłali. Coś mi tu śmierdzi kretem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby normalność na nasz rynek wkraczała? W innym wątku Kotłospaw do Slimko darmowego serwisanta wysyła, żeby klienta przeszkolić i był zadowolony. Tutaj Afriso za darmo wkładki termo wymienia.

Nic tylko pochwalić podejście do konsumenta.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie broń Boże nie mówię że kłamiesz. Sugeruję że "ktoś" to forum czyta.

 

Akurat z Kotlospawie tak jest. Rozmawiałem o tym z Kubą, firma rodzinna, dbają o klienta, ale tutaj to dziwne że w rozmowie klient mówi że ma zadzior a oni mu wkładkę przysyłają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem im info, że taka sytuacja i po kilku dniach do mnie się odezwali na email, że w ramach rekompensaty wyślą mi nową dla mnie też SZOK!!!

Ale cenie ich w takim razie za takie podejście chyba, że trafiłem na dobrego doradcę haha. Tylko się cieszyć, że jeszcze normalności choć trochę i uczciwości jest jednak w ludziach i firmach. 

@eliks co by mi zależało kogoś kłamać daj spokój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Afriso. To też pokazuje, że oni doskonale o tym wiedzą, że do sprzedaży wychodzą też wadliwe egzemplarze. Brak kontroli jakości, albo jest słaba. Takie rzeczy jak zadziory powinny być wyłapywane gołym okiem, bo to widać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, emigrant napisał:

Takie rzeczy jak zadziory powinny być wyłapywane gołym okiem, bo to widać

Kamera sie zabrudzila/uszkodzila i cala zmiane jechalo bez...

Golym okiem to tak do tysieca elementow na godzine przez dwie kobitki. Pozniej nic juz nie zauwazysz, jestes jak w Matrix'ie. Albo wyrywkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, emigrant napisał:

wyłapywane gołym okiem, bo to widać

A może jakościowiec miał gorszy dzień , a to w świat idzie -w koszty reklamy wrzucą , ale Afriso  to i w promowaniu  swoich produkcji to i w necie prężnie działa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, emigrant napisał:

Brawo dla Afriso. To też pokazuje, że oni doskonale o tym wiedzą, że do sprzedaży wychodzą też wadliwe egzemplarze. Brak kontroli jakości, albo jest słaba. Takie rzeczy jak zadziory powinny być wyłapywane gołym okiem, bo to widać. 

To ja wtrącę inną historię z Afriso, żeby im chociaż tak podziękować. Zgubiłem raz torebkę z zestawem sprzęgła siłownika z osią zaworu. Występuje on jako część zamienna, ale nigdzie tego w sprzedaży nie znalazłem. Machnąłem maila do Afriso z prośbą o kontakt do dystrybutora dysponującego tym zestawem lub sprzedaż bezpośrednią z ich magazynu. Tego samego dnia odpowiedź, że paczka nadana. Dzień później kurier pod drzwiami i miłe zaskoczenie, bo kasy nie chce. Tu nie było reklamacji. Chciałem tylko kupić część bezpośrednio od producenta, której w normalnej dystrybucji nie było, a dostałem ją gratis. Fakt, że nie było to coś kosztownego, ale dobre wrażenie pozostało. Duże firmy mają oczywiście budżety na takie "akcje" marketingowe, a wiedzieli, że po drugiej stronie mają instalatora.

Tak czy inaczej plus ewidentny i jak widać kolejnego klienta udało im się "zaskoczyć" pomocą w rozwiązaniu problemu z wkładką (pytanie, czy ten zadzior faktycznie był problemem, bo z lektury tematu wynika, że po spiłowaniu poprawy nie było).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, kiminero napisał:

Tak czy inaczej plus ewidentny i jak widać kolejnego klienta udało im się "zaskoczyć" pomocą w rozwiązaniu problemu z wkładką (pytanie, czy ten zadzior faktycznie był problemem, bo z lektury tematu wynika, że po spiłowaniu poprawy nie było).

Niestety ale ten zadzior w lekkim stopniu również uszkodził wkładkę, kawałek plastiku pękło. Między innymi też miało to wpływ na pracę gdyż zadzior do końca nie dał wkładce otworzyć sie od strony powrotu a zamknąć od strony zasilania. Kolejna sprawą było jego zawieszanie i to mną mocno zakrecilo bo raz było lepiej a raz gorzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sambor @gmaj22grzejnik na dole grzeje jak trzeba po tych przeróbkach ale zapowietrzają mi się grzejniki najbardziej 2 sztuki na poddaszu i ciągle jest to przelewanie wody. Czy masz jakiś pomysł czym to może być spowodowane? Przez to naczynie ze jest za nisko względem drabinki w łazience? A czy wpływ na to może mieć skręcony zawór zasilania na poddasze? 

 

Wyłączył się kocioł i w tym jednym z grzejników jak odkrece odpowietrznik woda ciagle leci bez powietrza ale słychać pssssss upuściłem ok 4 litry przez ten odpowietrznik i nadal to słychać tylko czy to powietrze? Zakrecac powrót do odpowietrzania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.