Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Kotla Skzp-02 - Aplikacja Mobilna, Konwertery


wojszym2244
Wiadomość dodana przez marcin

Tutaj piszemy tylko o aplikacji mobilnej dla SKZP autorstwa @wojszym2244.

Główną dyskusję o SKZP 02 znajdziesz klikając tutaj.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, np. dla cwu nie widać zielonego przycisku (tylko rąbek :), zapewne jest to przycisk Save

teraz nie mogę zamknąć okna z programem czasowym bo nie widzę przyciski close a klikanie w neutralne miejsce nie przechodzi do main page, trzeba odświeżyć stronę

Edytowane przez Oldek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, od kilku dni użytkuję skzp02, korzystam też z homeassistanta. chciałem umieścić stronę wojszym2244 w ramce iframe w panelu homeassistanta, jednak jest problem z zalogowaniem się. Myślę, że strona ma skonfigurowane tak pliki cookies, że nie są przekazywane przez stronę zewnętrzną, nie wiem czy dobrze to nazywam. Jest tak na pewno w chromie. W Firefoxie natomiast logowanie działa dobrze.  Gdy próbuję odświeżyć stronę wojszym wyświetloną w iframe w chrome to dostaje komunikat "Brak DevId w bazie lub niezgodny Pin", jednak dane do logowania podaję dobre, gdyż w osobnym oknie przeglądarki loguje się poprawnie, dlatego uważam, że coś jest z iframe i plikami cookies. Czy ktoś z Szanownych Kolegów wie może jak obejś ten problem w chrome?

pozdrawiam

Jakub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logowanie przez chrome na komputerze nie działa lecz z chroma na telefonie działa prawidłowo
Firefox komputer logowanie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrome telefon nie działa
Chrome komputer nie dziala
Eadge komputer telefon nie działa
Firefox telefon komputer działa
Aplikacja działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie dziala co tomoze byc ani na komputerze i telefonie , co zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy działa Wam oryginalna aplikacja Timel na serwerze Wojszym? u mnie pokazuje że połączył się, ale nie pokazuje żadnych wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.Na Chromie już działa :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.01.2022 o 16:27, Jakub82 napisał:

Witam. Świetna robota !!!

Czy próbował ktoś integrował dane ze strony z homeassistant'em?

Ja jedynie oddałem iframe do HA ze stroną wojszyma.

a Ty? integrowałeś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że moc aktualna wykazywana na wykresach na stronie jest inna niż w sterowniku? Chodzi o to, że moc kotła na stronie skorygowana jest o korektę paliwa. Np. mam ustawioną korektę paliwa 14% - paliwo 29,2MJ/kg- moc przy 90% modulacji wychodzi  11,6, a powinna być 13,5MJ/kg, ponieważ moc mojego kotła ustawiona jest 15kW. Podobnie przy innych korektach 16%-11,32, 17%-11,18, 18%-10,90MJ/kg wszystko przy modulacji 90%. Czyli moc kotła (ustawiona w sterowniku) jak by była zmniejszana jest waz z zwiększanie kaloryczności paliwa. Ale  może to  na stronie, źle jest wyliczana moc aktualna, nie uwzględniając korekty zwiększonej kaloryczności paliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj nie mogę otworzyć strony w przeglądarce Firefox, w apce wszystko działa. Czy to błąd po mojej stronie czy coś na stronie?

403 Forbidden

 

The webserver reported that an error occurred while trying to access the website. Please click here to return to the previous page.

URL: http://wojszym2244.usermd.net/

Client IP: 10.4.128.54
Server IP: 91.185.185.41
User name:
Group name:

Edytowane przez KBR69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jet ok. To chyba u mnie coś było nie tak, chociaż inne strony działały, jednak nie wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.