Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Kotla Skzp-02 - Aplikacja Mobilna, Konwertery


wojszym2244
Wiadomość dodana przez marcin

Tutaj piszemy tylko o aplikacji mobilnej dla SKZP autorstwa @wojszym2244.

Główną dyskusję o SKZP 02 znajdziesz klikając tutaj.

Rekomendowane odpowiedzi

Górny próg jest taki jaka jest wartość ustawionego powietrza max ( aktualnie w moim przypadku 80 ) ,ale po przekroczeniu tego progu automatycznie zwiększa się  nastawa maksymalnego powietrza czyli suma sumarum można dolecieć do 100%. 

Oczywiście nie jest to jakiś wielki problem , zawsze można to zmienić na samym sterowniku 😉

P.S. Podobnie jest z temp spalin , na sterowniku temp. spalin minimalna to 70 stopni 😉 Pozdrawiam 😉 

Edytowane przez goro79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem próg na 90.

Strona nie kontroluje zależności i można ustawić powietrze minimalne powyżej maksymalego co oczywiście nie ma sensu. Dlatego użytkownik musi wiedzieć co robi.

Należy zrobić force-refresh (w chrome ctrl-F5)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, wojszym2244 napisał:

Zmieniłem próg na 90.

Dzięki 😉

 

17 godzin temu, wojszym2244 napisał:

Strona nie kontroluje zależności i można ustawić powietrze minimalne powyżej maksymalego co oczywiście nie ma sensu.

Sprawdziłem . Po ustawieniu wyższej wartości pow. min. od nastawionego aktualnie pow. max. sterownik sam podnosi pow. max. wyrównując obie wartości pow. min. i max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zasobniku CWU powinny wyświetlać się porty 8800-8804 i odpowiednio ilość połączeń.

Dodawanie sterowników działa narazie tylko na porcie 8801.

Dla zmniejszenia obciążenia 8800 proszę jeśli to możliwe o wybranie mniej obciążonego portu. Zmiany dokonujemy tylko w sterowniku/konwerterze.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2021 o 10:02, Kijasr napisał:

Aplikacja Wojszym nie pamięta danych logowania. Wcześniej nie miałem z tym problemu oczywiście wszystkie ustawienia w tel. sprawdzone. Co może być przyczyną .
 

 

Edytowane przez Krzysiek1767
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#wojszym2244 Może użytkownicy nie wiedzą o zmianie portu? Dodaj informację na wizualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2021 o 18:44, Kijasr napisał:

Strona na 05 działa.@wojszym2244 jeszcze by się przydał wykres tlenu i było by zajebiście.

I możliwość zmiany nastaw na pozostałych dwóch obwodach grzewczych bo narazie jest podgląd i sterowanie tyko CO1 a CO2 i CO3 można uruchomić i zatrzymać. Jak by tak dołożyć jeszcze wykresy temperatury dla obwodów 2 i 3 to była by bajka. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam. Mój błąd. A jak to zrobić żeby były widoczne te dodatkowe cztery wersy przy ustawieniach mieszaczy bo u mnie jest tak?:

Screenshot_20211110-113820_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @wojszym2244. Z Twoją stronką dopiero zaczynam więc jeszcze wszystkich trikow nie znam. Muszę jednak przyznać że robisz świetną robotę. Na prawdę WIELKI SZACUN dla Ciebie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz konwerter? Timela czy alternatywny?

Edytowane przez RedEd
Punkt 15 zasad forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również nie przyjmuje komend ani przez apkę, ani stronę, ani przez apkę Timela. Sprawdziłem nastawy w sterowniku, resetowałem wszystko, zmieniłem serwer z 8803 na 8800 nic nie pomogło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zapisie ustawień do sterownika pośredniczy dodatkowy serwer Timela i chyba widocznie wysiadł. Efekt uboczny to to nawet 300% użycia procesora na hostingu (ze względu na ponawiane próby połączniea z serwerem Timela).

edit.

Serwer u Tomka zrestartowany. Zapis już działa.

Edytowane przez wojszym2244
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.