Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Kotla Skzp-02 - Aplikacja Mobilna, Konwertery


wojszym2244
Wiadomość dodana przez marcin

Tutaj piszemy tylko o aplikacji mobilnej dla SKZP autorstwa @wojszym2244.

Główną dyskusję o SKZP 02 znajdziesz klikając tutaj.

Rekomendowane odpowiedzi

O kurna teraz patrze i jest wykres --

no to ma opóźnienie

ale na komórce brak w dalszym ciągu.

Edytowane przez Ryszard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKZP 2017-01-14.apk https://drive.google.com/open?id=0B0qwCs6j6Kr0YkJ0NkZSaFVvemc

Ostatnia wersja współpracująca ze sterownikiem w wersji 1-83-1.86

- drobna poprawka w wykresach

- dodana na ekranie głównym temp. zadana co1 po korekcie pogodowej (tylko mieszacz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trzeba skończyć z tym koncertem życzeń, bo się w końcu kolega Wojtek wkurzy :) Robi to dla nas użytkowników skzp zupełnie za free poświęcając swój czas. Z tego co pamietam to producent miał zorganizować aplikację już na ten sezon grzewczy ! Chyba, że się mylę, jeśli tak to mnie poprawcie.

Edytowane przez Karoll76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziekuję za nową APK  chodzi jak ma teraz, wykres no i ta temp. wyliczona się przydaje ale.

Jak juz wyżej koledzy pisali to nie jest koncert zyczeń, cierpliwośc kolegi Wojszym  może się skończyć ale myslę że nie.

Ja jestem gotowy do dalszych testów.

Dzieki za kawał dobrej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa. w tym programem. Można jeszcze dać wizualny ubytek opału w kotle aby widzieć ile jeszcze go zostało. Do tego celu można było by ustawić w opcjach ilość wrzucanego opału i z czasem na rysunku podajnika by go ubywało w innym kolorze. Po załadowaniu go kliknęło by się i ponownie odejmowało by zużycie.  Fajna była by sprawa jak dla mnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę bardzo dobry pomysł ze zmianą koloru np. rezerwa parę kg na dnie i na czerwono miga a po załadowaniu klik i zileone np. bardzo intuicyjne by to było ja jestem za.W srerowniku to nie ma co takich pierdół aplikować bo szkada pamięci

Teraz koega wojszym naś ***  ale my na pewno jesteśmy bardzo grzeczni ,dziękujemy za dotychczasowe udogodnienia i prosimy o więcej.Jak coś mi się nasunie madrego to też napiszę.

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie używać wulgaryzmów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ale niestety aplikacjia nie działa prawidłowo wczoraj sterownik mi zaczął wrzucać błędy i się zawiesił i to na pewno przez aplikację. Kilka razy stanął wrzucając błędy przegrzania kotła mimo że było 55.7 stopnia. Aplikacjia pilnie do poprawy bo obawiam się że gidys dojdzie do tragedii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.87 ale po rozmowie z P. Tomkiem stwierdziliśmy że to aplikacjia.

Dodatkowo po restarcie pięć podawał kilka razy węgiel raz po raz

Edytowane przez KamilCK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam testową wersją 1,87 i na niej mi sterownik zapisał 5,1 st zamiast 55 na kotle ale rset stera i wszystko gra.

Później zauważyłem ze na wersji 1,86 oficjalnej tez  to zdarzyło.,była to moja wina bo za szybko po zmianie kliknołem zapisz od taki błąd.Lepiej nie robic zapisz albo poczekac z 5 sekund na przesłąnie do sterownika danych  ustawień po tem  zapisz i wtedy gra.

Dzieje się to nie zawsze tylko jak jest słaby sygnał wifi i odświeżanie co 5  6 sekund i to normalne nic złego nie ma w tym ,często przez radiowe łacza  się takie rzeczy dzieją.Teraz czekam i nie ma problemu nawet wykresy są.

Edytowane przez Ryszard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam testową wersją 1,87 i na niej mi sterownik zapisał 5,1 st zamiast 55 na kotle ale rset stera i wszystko gra.

Puzniej zauważyłem ze na wersji 1,86 oficjalnej tez  to zdarzyło.,była to moja wina bo za szybko po zmianie kliknołem zapisz od taki błąd.Lepiej nie robic zapisz albo poczekac z 5 sekund na przesłąnie do sterownika danych  ustawień po tem  zapisz i wtedy gra.

Dzieje się to nie zawsze tylko jak jest słaby sygnał wifi i odświerzanie co 5  6 sekund i to normalne nic złego nie ma w tym ,często przez radiowe łacza  się takie rzeczy dzieją.Teraz czekam i nie ma problemu nawet wykresy są.

Ja też przez chwilę miałem dobrze a ostatnio to był dramat sterownik robił co chciał ją na twoim miejscu nie czekał bym aż Ci całkiem program wywali że sterownika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez działa ,cały czas jak poczekam chwilkę i dam zapisz to nic sie nie dziej ale przecież to jest wszystko testowe i aplikacja

i apk i autor o tym wspomina że to nie jest oficjalna wersja kożdy robi na własną odpowiedzialność a jak się ktoś boi i nie daje 

z tym sobie rady to lepiej nie próbowac ,poczekać na oficjalną.Na spokojnie nic złego się nie dzieje.

Edytowane przez Ryszard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.