Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Verbomat- Nowe Podejście Do Procesu Spalania. Testy


energotop

Rekomendowane odpowiedzi

w moja strona pociskasz śmigusa czesław tak -to ja idę agregat uruchomić  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burza - brak prądu to i sterownik stoi - :( uuuu

post-26963-0-79512200-1492448781_thumb.jpg Taki oto zestawik pomaga w takich sytuacjach, a jego czas pracy zalezy od zastosowanego akumulatora no i zapotrzebowania urzadzien koncowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa  - może kiedyś się pokuszę o podobny zestaw. Z drugiej strony przerwy w dostawach prądu nie są u mnie jakimś problemem i zdarzają się rzadko.

 

Kocioł parę godzi wytrzymuje w przymusowym podtrzymaniu :) . Wczorajsza awaria to tylko przerwa na godzinkę tak, że było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie we wsi bardzo często wyłączają zasilanie ledwo co wiaterek się wzmoże -mam agregat prądowniczy dosłownie w 120 sekund i mam w całej chacie prund nie stety max 2 kv żałuję że nie kupiłem agregatu automatycznego w dizlu 6 kv  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam 1kW, prawie wszystko na nim idzie, oświetlenie, kocioł, lodówka, zamrażarka... ino kompa nie idzie odpalić - gdy próbuję włączyć, słychać jak agregat podnosi obroty, męczy się męczy i za chwilę ciemność widzę  :unsure: Wywala zabezpieczenie przeciw-przeciążeniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skarży się i zadowolony - jutro do niego zajrzę bo pewnie już po świętach wypoczął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skracaliśmy przerwy bo kopczyk miał nawet wysoki więc zostawiliśmy bez zmian :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm tego to nie wiem - ha ha mógł coś zataić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace na platformie powoli postępują do przodu. Oto pierwsza część schematów do wyboru.7aeb235357084b9b6e56fd6e124206f6.jpg1c5f0046a71ff7190f4990d42e17a06d.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się pospieszą - śnieg mi już dzisiaj spadł to trzeba chyba kolejny sezon zaczynać :(  - a sterownik musi mieć net :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na dobrą sprawę sezonu jeszcze nie skończyłem, więc nie mam co zaczynać

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie wiesz jak będzie szedł tegoroczny Retopal więc uważaj bo jeszcze z Jaretem będziesz się przepraszał

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czp01, co tam u sąsiada ? Pogoda sprzyja testom.. jeszcze :rolleyes:

 

Kocioł chodzi elegancko - zmian w ustawieniach nie dokonano.

 

Piotr mówi, że jak było parę dni cieplejszych i kocioł był prawie tylko w podtrzymaniu to mu jednak wymiennik trochę przykopciło - no ale teraz jak grzeje to wymiennik jest czystszy.  Komina nie rozszczelnił ale trochę przymknął czopuch.

 

Aktualnie testuje spalanie 100 kg to  wykalibruje dobrze ilość spalania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr mówi, że jak było parę dni cieplejszych i kocioł był prawie tylko w podtrzymaniu to mu jednak wymiennik trochę przykopciło - no ale teraz jak grzeje to wymiennik jest czystszy.

Hmm... nie powinno brudzić, może dopalanie trza dopieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.