Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

w pgg z przesyłką 930zł/tona

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełno jest takich cwaniaczków . Na olx  ".Witam,
mam do sprzedania nadwyżkę węgla 5 ton karlika w workach. Całość lub po tonie." Cena 1250 .

Tak że coś tam dorobi . Jak się uda sprzedać .

Masz nadwyżkę bo tyle można na raz zamówić . Eh . Zainwestował myśląc że dorobi , oby nie wyszedł ten plan . 

Edytowane przez FAFAŁ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wolny rynek, ale węgiel który ktoś kupił na handel. Ktoś mógł kupić w normalnej cenie na PGG. Nie wspomnę już o łamaniu prawa. Bo węgiel na handel nie jest zwolniony z akcyzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko rynek wolny i nie powiem że nie .gdyby gość krzyknął +100 do ceny zakupu z pgg to bym przemyślał . W końcu na miejscu i od ręki . A taki chce ponad trzy stówki bo mu się udało zakupic . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień wcześniej SMS z informacją o dostawie. W dniu dostawy telefon od kuriera. Kurier nigdy nie chciał dowodu osobistego. Dawał tylko do podpisu potwierdzenie dostarczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Premier napisał:

Będę wiedział w który dzień zawita kurier, jakiś sms lub dzwoni?

Chyba nie ma na to konkretnej odpowiedzi i zależy od rejonu. U mnie w łodzkim za pierwszym razem śledzenie nie działało do ostatniej chwili i dopiero w dzień dostawy sms około 8:50, że dziś będzie dostawa i telefon od kuriera 15min przed przyjazdem.

Za drugim razem zamówienie wysłane przez pgg w piątek śledzenie pojawiło się w sobotę i w poniedziałek późnym wieczorem było już w ostatnim punkcie z którego wydają do doręczenia. Tak wisiało do piątku koło 10 kiedy przyszedł sms, że dziś dostarczą przesyłki. Koło 15 kurier podjechał już bez telefonu (ten sam co poprzednio). Tak więc ju newer noł.

3 godziny temu, Premier napisał:

Mam jakiś papier drukować, wypełniać? Czy tylko dowód wystarczy?

Chyba warto sobie wydrukować to upoważnienie jeśli może się zdarzyć, że nie będzie Cię w domu a odbierał będzie ktoś inny. Ja o dowód pytałem i nie chciał, tylko 2 papierki do podpisania jeden przyjęcie towaru drugi do akcyzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze pytanie odnośnie transportu, z ulicy mam wąski wjazd do siebie na podwórko, więc jeśli kurier wozi kilka ton to może mieć problem by wykręcić. Czy oni mają przy sobie jakiegos paleciaka by w razie czego te kilka metrów przewieźć paletę z węglem przez podwórko? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy kurierzy jeżdżący z paletami mają jakiegoś paleciaka. Nieważne czy to Pocztex, DHL, czy UPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest wąsko to będzie problem bo dość dużym transportem wożą (solówka 3 osiowa czy jakoś tak kurier to nazwał). Paleciak jest oczywiście bo inaczej na windę by nie wjechał ale żeby tą paletę wciągnąć na podwórko to musi być naprawdę równo i twardo. No chyba, że 3 chłopa do pchania będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.57 Pieklorza rzucili, był koło minuty.

9:27 Karlik w workach 🙂

Edytowane przez BrodatySQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że warto mieszać Karlika z Greenpalem?

Btw. W czym Pieklorz jest lepszy od Karlika? Prócz tego że droższy 15zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jest Karlik na tony w workach. Był dziś ekomiał?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.