Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie pojawia się Pn-Sb w godzinach 7-14, jak kolega wyżej powiedział warto sobie wtyczkę do przeglądarki zainstalować. Poczytaj sobie temat trochę wstecz, są mniej więcej godziny o jakich wpada najczęściej i kilka porad jak ustrzelić.

W pigułce:

-wtyczka do obserwacji,

-uzupełniony adres i pozostałe dane na koncie,

-jak uda się dodać do koszyka, to potem odświeżaj koszyk,

-najłatwiej kupić karlika, pieklorza także udało mi się spotkać, greenpala jeszcze nie widziałem, ale sporo osób potwierdza że także się pojawia.

 

Jak już kupisz, to przygotuj się na oczekiwanie, jednym wysyłają w przeciągu 2-3 dni, ja czekam już 7 dni i nadal jest w trakcie realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję koledze już trzeci raz kupić Karlika i otrzymują komunikat o błędnym adresie dostawy lub błąd połączenia przy obliczaniu płatności za transport ;-(

Tydzień temu Karlik w workach przeszedł bez problemu. Wpisałem swój adres dostawy i nadal błąd. Sam zamawiałem cztery razy dla siebie w ciągu tygodnia i bez problemu przy Karliku w workach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą był też Pieklorz na "kilka sekund" 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Marek111 napisał:

Jak to zrobić?? ja już miałem w koszyku i nie dałem rady zapłacić, to jakieś szaleństwo

Też miałem Pieklorza w koszyku ale też nie dałem rady - wywliłem go z koszyka i niedługo pojawiła się Karlik - poszło gładko

Edytowane przez robertokot25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było. O 06:19 był Karlik workach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, RomXa napisał:

Dzięki - czyli dobrze obserwuje ale dostępności jeszcze nie widziałem na oczy.

Ludzie czytające co było napisane na tym forum !!! To wszytko jest opisane a ktoś przychodzi, nie chce mu się czytać poprzednich wiadomości i zadaje te same pytania 🤦‍♂️ Trochę zaangażowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.