Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie kwestii kuriera - do mnie kurier za pierwszym razem jak był to w ogóle nie dzwonił. Co mnie zdziwiło, bo do mnie trafić (mieszkam w lesie) to mapy google nie pomagają w żaden sposób. Facet starszej daty i powiedział, że kiedyś pół świata bez GPS i komórki zjeździł to jak mógł nie trafić 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wyszła rosyjska ruletka czy dzwonią czy nie. Czekam na SMS-a z poczty i pozostaje zadzwonić pod wskazany numer.

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem lepiej, telefon od sąsiada że jakiś chłop stoi koło furtki i się drze. Tak to kurier z poczty, tak bez samochodu. Zostawił auto na parkingu 200 m. od domu. Na pytanie dlaczego nie telefonował nic nie powiedział. Po 5 godzinach SMS informujący że w dniu dzisiejszym będzie kurier. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczta to poczta nie wiem czy tam podejście kiedyś się zmieni. Jedyny plus to, że za przesyłkę jest niska cena. Piszę o tej paletowej za 130zł. Oczywiście czasami można trafić na dobrego kierowcę, który chętnie pomoze a i człowiek też się odwdzięczy. A jak na, dzień dobry w telefonie odezwie się gbur to się odechciewa. Praca lekka nie jest ale nikt mi nie powie jak ktoś uprzejmy to zyska dwa razy. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BrodatySQ napisał:

... Wystarczy przeczytać stronę wcześniej, pisałem na ten temat...

 

W której z 1400 odpowiedzi ? Nie rozumiem, piszesz żeby napisać, i nic z tego nie wynika. Udziel rzeczowej odpowiedzi albo albo omiń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednej z poprzednich 15 wypowiedzi użytkownika:
https://forum.info-ogrzewanie.pl/profile/96381-brodatysq/content/

Kolega BrodatySQ udzielił bardzo rzeczowej odpowiedzi. Nie podoba się? Omiń. Możesz też użyć opcji szukaj w tym temacie.

Edytowane przez sirocco
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ja już nie mogę. BrodatySQ udziela rzeczowej odpowiedzi a i tak dostaje zjebki. I skąd te 1400 odpowiedzi jak napisał, że na poprzedniej stronie. Boże gdzie jest moderator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze miał taki problem jak ja ? I w telefonie i w laptopie . Nie wiem czy kwestia internetu czy do tej pipidówy gdzie mieszkam nie chcą dowieźć hehe, ciagle obliczanie a na końcu wyrzuca stronę i jest niedostępna . Spróbujemy jutro może się uda 😏😏

75D6097D-A162-45D6-88C6-86D99CDE1973.jpeg

6AF9EE18-A998-4FD8-B1CF-4E9D41E1D46A.png

Edytowane przez Waldaspll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerwowo w kolejce się robi..... 

Drzewiej to tak rozwiązywali takie problemy 🙂

 

pojedynkowe.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pomocyklimosz napisał:

A pomyśl skąd się wzięło 1400 postów?
Właśnie z takich pytań jak Twoje i odpowiedzi w kółko tych samych.

Chyba nie robimy zakupów w tym samym sklepie z węglem, bo w tym o który ja pytałem czyli PGG sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie, a więc niema tu powtarzających się odpowiedzi, niema tez głupich pytań, co najwyżej mogą być nie rzeczowe lub głupie odpowiedzi.

Pozdrawiam

  • Nie zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, KrzysiekZet napisał:

Chyba nie robimy zakupów w tym samym sklepie z węglem....

Chcesz ? Ja Ci wszystko wyjaśnię. Czekam na odpowiedz, bo nie wiem, czy się rozpisywać 

Edytowane przez o6483256
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na sali moderator? pewnie za chwilę będzie tutaj pyskówka z powodu dowolnego...

Ze swojej strony proponuję ignorowanie pytań, na które padła już odpowiedź. Można ew. pytającego odesłać do wyszukiwarki, która całkiem sprawnie działa.

  • Zgadzam się 2
  • Nie zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.