Pomocyklimosz Opublikowano 23 Grudnia 2021 #676 Opublikowano 23 Grudnia 2021 Tak, aktualnie wysyłki mocno się wydłużyły. Wg mnie jak jest miejsce i kasa to robić zapasy - taniej nie będzie. Tanio już było.
Fan Opublikowano 23 Grudnia 2021 #677 Opublikowano 23 Grudnia 2021 Właśnie robi się taniej, bo zapasy na składach są duże, do tego większość składów zaczęło promocje na poziomie 10-20% i cena węgla na świecie powędrowała w dół. Nie ma co się martwić, wszyscy będą musieli dostosować się do PGG lub zostaną ze swoimi zapasami.
gmaj22 Opublikowano 23 Grudnia 2021 #678 Opublikowano 23 Grudnia 2021 3 godziny temu, Speedo napisał: Pieklorz kupiony, opału mam do maja, kończę akcję, wszystkim UCZCIWYM polującym życzę powodzenia i Wesołych Świąt! 🙂 "Uczciwi" wg mnie nie maja szans w konfrontacji z różnymi web-monitorami czy auto-clickerami 🙂
Speedo Opublikowano 23 Grudnia 2021 #679 Opublikowano 23 Grudnia 2021 chodziło mi o uczciwych, którzy chcą ogrzać rodzinę na święta i żeby zostało jeszcze na np opłatek 😉 a nie o "uczciwych" co trudnią się "uczciwą" pracą (tzw biznesmeni) co kupują po 930 na pgg i <1100 na olx, ja paląc obecnie carbonem r z castoramy, który jest po 28,98 za worek zaoszczędziłem (głównie dzięki poradom na Forum) 519 kupując karlika i 504 kupując pieklorza, czyli razem 1023 złote, można za taką kwotę kupić coś dziecku na święta? pewnie tak, może nawet dwójce lub trójce... a sposoby z clickerami-monitorami są opisane tutaj, na tym Forum, co jest niewątpliwą zaletą dla części jego użytkowników, bo siedzieć dzień cały i wciskać F5 to każdy umie, nawet bez forum.info-ogrzewanie.pl 😉
Fan Opublikowano 23 Grudnia 2021 #680 Opublikowano 23 Grudnia 2021 28 minut temu, gmaj22 napisał: "Uczciwi" wg mnie nie maja szans w konfrontacji z różnymi web-monitorami czy auto-clickerami 🙂 2 minuty temu, Speedo napisał: chodziło mi o uczciwych, którzy chcą ogrzać rodzinę na święta i żeby zostało jeszcze na np opłatek 😉 a nie o "uczciwych" co trudnią się "uczciwą" pracą (tzw biznesmeni) co kupują po 930 na pgg i <1100 na olx, ja paląc obecnie carbonem r z castoramy, który jest po 28,98 za worek zaoszczędziłem (głównie dzięki poradom na Forum) 519 kupując karlika i 504 kupując pieklorza, czyli razem 1023 złote, można za taką kwotę kupić coś dziecku na święta? pewnie tak, może nawet dwójce lub trójce... a sposoby z clickerami-monitorami są opisane tutaj, na tym Forum, co jest niewątpliwą zaletą dla części jego użytkowników, bo siedzieć dzień cały i wciskać F5 to każdy umie, nawet bez forum.info-ogrzewanie.pl 😉 To tylko narzędzia, które mają ułatwić życie. Tego rodzaju aplikacje robione są jako wtyczki do przeglądarek lub jako samodzielne oprogramowanie. Większość to darmowe oprogramowanie. Programiści robią to jako ćwiczenia, więc będzie ich coraz więcej i nie ma co się denerwować.
Arnonim Opublikowano 23 Grudnia 2021 Autor #681 Opublikowano 23 Grudnia 2021 14 minut temu, Speedo napisał: chodziło mi o uczciwych, którzy chcą ogrzać rodzinę na święta i żeby zostało jeszcze na np opłatek 😉 a nie o "uczciwych" co trudnią się "uczciwą" pracą (tzw biznesmeni) co kupują po 930 na pgg i <1100 na olx, ja paląc obecnie carbonem r z castoramy, który jest po 28,98 za worek zaoszczędziłem (głównie dzięki poradom na Forum) 519 kupując karlika i 504 kupując pieklorza, czyli razem 1023 złote, można za taką kwotę kupić coś dziecku na święta? pewnie tak, może nawet dwójce lub trójce... a sposoby z clickerami-monitorami są opisane tutaj, na tym Forum, co jest niewątpliwą zaletą dla części jego użytkowników, bo siedzieć dzień cały i wciskać F5 to każdy umie, nawet bez forum.info-ogrzewanie.pl 😉 Są i tacy, którzy nie mogą siedzieć wiecznie przed kompem i są zadowoleni z tego, że mogą kupić na olx taniej niż na składach. Nie widzę w tym nic złego.
gmaj22 Opublikowano 23 Grudnia 2021 #682 Opublikowano 23 Grudnia 2021 Największą korzyść z tego ma najpewniej PGG. ilość wyświetleń, pozycjinowanie itp. Przekłada się to na korzyści z reklam- kto wie czy nie większe niż ze sprzedaży opału :)))) 1
Speedo Opublikowano 23 Grudnia 2021 #683 Opublikowano 23 Grudnia 2021 13 minut temu, Arnonim napisał: Są i tacy, którzy nie mogą siedzieć wiecznie przed kompem i są zadowoleni z tego, że mogą kupić na olx taniej niż na składach. Nie widzę w tym nic złego. pewnie tak, sam jakbym zobaczył, że sąsiad sprzedaje na olx po 1100 to zaraz bym jechał z taczką bo kontakty z kurierem poczty polskiej grożą silnym rozstrojem nerwowym i kosztownym leczeniem, więc te 170pln to drobne 😉 pisząc o uczciwości myślałem raczej o tym, że kupując i zaznaczając "do gospodarstwa domowego" i goniąc potem na olx no nie jesteśmy do końca uczciwi - ani wobec kupujących ani wobec składów, które zapłaciły akcyzę, podatek, kupiły koparkę i stara z demobilu oraz zatrudniły ciecia i 3 placowych a finalnie i tak są uważani za złodzieji a kolesie z olx za biznesmenów 😉 4 minuty temu, gmaj22 napisał: Największą korzyść z tego ma najpewniej PGG. ilość wyświetleń, pozycjinowanie itp. Przekłada się to na korzyści z reklam- kto wie czy nie większe niż ze sprzedaży opału :)))) jest w tym sens, ale nie no, przecież się nie narzucają nahalnie z tymi reklamami, no wcale a wcale 😉
sirocco Opublikowano 23 Grudnia 2021 #684 Opublikowano 23 Grudnia 2021 3 minuty temu, gmaj22 napisał: Największą korzyść z tego ma najpewniej PGG. ilość wyświetleń, pozycjinowanie itp. Przekłada się to na korzyści z reklam- kto wie czy nie większe niż ze sprzedaży opału :)))) Wyłączyłem na chwilę adblocka i zbaraniałem bo nie ma tam żadnych reklam, a nawalanie botów w stronę podbija tylko logi a nie daje korzyści z pozycjonowania. Ale faktycznie przy tym zdaniu jest soczysty emotikon zatem faktycznie: gdyby w kodzie strony pgg dać reklamy czy inne kopanie walut to zysk jakiś mógłby być 🙂
Barlinek Opublikowano 23 Grudnia 2021 #685 Opublikowano 23 Grudnia 2021 Z tymi zapasami na składach jestem bardzo ciekawy, bo u mnie np. lokalny sprzedawca mówi, żeby kupować, bo będzie jeszcze drożej 🤨 Mało tego, przez telefon mi powiedział, że na jedna "patelnię" z kopalni czekał 3 tygodnie. Zaiste ciekawe.
gmaj22 Opublikowano 23 Grudnia 2021 #686 Opublikowano 23 Grudnia 2021 Najmniej problemu z zakupem jest przy workowanym Karliku z odbiorem własnym. Potrafi wisieć na stronie po kilkanaście minut. Dla kogoś z okolic jkopalni ak znalazł.
kamis14 Opublikowano 23 Grudnia 2021 #687 Opublikowano 23 Grudnia 2021 @Barlinek nie wiem jak wygląda rzeczywiście sytuacja, ale tak może być ze przedsiębiorcy mają trudniejszy dostęp. Przecież nawet na chwilę obecną nie jest łatwo kupić kilka ton dla nas prywatnie. A taki przedsiębiorca potrzebuje setki ton. Oni dziennie sporo rozwożą. Także nie ma co się dziwić. Pamiętajcie giełda swoje a rynek swoje. W Chinach ceny już w listopadzie mocno spadły a ma składach jakoś tego nie widać. Generalnie cena powinna spaść wszędzie a jak będzie czas pokaże. Energia w górę gaz w górę to kto wie.
raxx Opublikowano 23 Grudnia 2021 #688 Opublikowano 23 Grudnia 2021 2 godziny temu, BrodatySQ napisał: długo teraz czekacie? W poniedziałek zakup 2t pieklorz wczoraj wysłany dziś na podwórku.
gmaj22 Opublikowano 23 Grudnia 2021 #689 Opublikowano 23 Grudnia 2021 (edytowane) Jak w Rzeszowie to na "polu" :)) Edytowane 23 Grudnia 2021 przez gmaj22
daromega Opublikowano 23 Grudnia 2021 #690 Opublikowano 23 Grudnia 2021 (edytowane) 1 godzinę temu, Fan napisał: Nie ma co się martwić, wszyscy będą musieli dostosować się do PGG lub zostaną ze swoimi zapasami. Zawsze tak było że duży może więcej. Pół sezonu za nami. Ludzie piszą, że na lokalnych składach ile było tyle jest. Ci od składów coraz bardziej nerwowi 🙂 . No bo jak wszystko w PGG kupuje po 800 to nie poleci na lokalne po 1500 płacić. Logiczne. Wiec zostało im pół sezonu. Albo cos zrobią z cenami, albo są zatowarowani na kolejny sezon 🙂. @Arnonim Sorry ale jak bym miał spekulantom i innym januszkom biznesu płacić tylko za to, że są cwani to bym urlop bezpłatny wziął na dzień nawet, bo żadna dniówka nie pokryje bonusu biznesmenów z olx 🙂 . Jeszcze coś dodam dla jasności. Już nie ma tylko godzin 7 / 11 / 13.30 i blokada strony w bonusie + 10 dni kupowania jednej tony jak ja miałem. Teraz mądrze zrobili i jest losowo o dowolnych godzinach po mniej. Nikt nic nie wie tak naprawdę co i o której będzie, więc jak się przypilnuje uczciwie, to się bez problemu w jeden dzień kupi zapas na cały sezon. Swoją drogą ci co wystawiają w PGG towar muszę mieć teraz niezły ubaw jak rzucają x ton i w 15 sekund sprzedane. Też bym się tak pobawił 🙂 Edytowane 23 Grudnia 2021 przez daromega
Maik Opublikowano 23 Grudnia 2021 #691 Opublikowano 23 Grudnia 2021 10 minut temu, gmaj22 napisał: Najmniej problemu z zakupem jest przy workowanym Karliku z odbiorem własnym. Potrafi wisieć na stronie po kilkanaście minut. Dla kogoś z okolic jkopalni ak znalazł. No i dla mnie to jest najlepsza opcja, do kopalni mam tzw. rzut kamieniem, zamawiam na siebie i żonę i nie muszę płacić za kuriera 130 zł bo za tą kasę mam już 8 worków. Dziś znów się udało zamówić 20 worków. Szkoda tylko że bardzo mało jest dostępne aby zakupić luzem( kilka razy w miesiącu)
Mirek1973 Opublikowano 24 Grudnia 2021 #693 Opublikowano 24 Grudnia 2021 (edytowane) ? Edytowane 24 Grudnia 2021 przez Mirek1973
YaroXylen Opublikowano 24 Grudnia 2021 #695 Opublikowano 24 Grudnia 2021 20 godzin temu, Fan napisał: To tylko narzędzia, które mają ułatwić życie. Witam. Super myślenie... wytrych to też tylko narządzie dla złodzieja ułatwiające jemu życie....tak jak skrypt dla hakera... przecież one są wszędzie dostępne tak jak raje podatkowe...Właśnie taki sposób myślenia że..... jak tak wielu tak robi to już jest ok i to najlepszy powód aby się pochwalić czy zaimponować (samozachwyt) Ale nic to.... taki jest już świat "facebookowych dzieci" ... czyli świat i myślenie Kalego... Wesołych Świąt. YARO
mkwapisz Opublikowano 24 Grudnia 2021 #696 Opublikowano 24 Grudnia 2021 Myślałem, że dzisiaj sobie może sprezentuję 1T pieklorza pod choinkę, a tu nici. Wszystkim Wesołych i Zdrowych Świąt.
Sławek007 Opublikowano 24 Grudnia 2021 #697 Opublikowano 24 Grudnia 2021 Do mnie dojechały 2t Karlika opłacone 16.12 przelewem tradycyjnym. Kierowca nie chciał żonie wjechać w 4m bramę 😉 1t Karlika kupiona 14.12 opłacona Bikiem jeszcze jedzie 😉 Wesołych Świąt
digi Opublikowano 24 Grudnia 2021 #698 Opublikowano 24 Grudnia 2021 (edytowane) Różnie bywa. Czasem lepiej jak nie próbują. https://esterownik.pl/gfx/upload/70b01d7f.jpg https://esterownik.pl/forum/posty,5217/opal-na-sezon-20202021-r-czyli-co-polecacie-i-czym-najlepiej-palic-?m=140711 Edytowane 24 Grudnia 2021 przez digi
snuff15 Opublikowano 25 Grudnia 2021 #700 Opublikowano 25 Grudnia 2021 A na profilu sklepu pgg po jakim czasie wan zamówienie wskoczyło w zakładkę zamówienia? Kupiłem 16 grudnia tonę karlika przez blik i do teraz nic nie ma.
Rekomendowane odpowiedzi