Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, grzegorz665 napisał:

Kurcze.....coraz bardziej się zastanawiam czy to realne....

Wiele osób pisało, że się udało. Mi się udało już dodać do koszyka i przejść do kasy 🙂 Teraz składam zamówienie i płacę - jeśli się pojawi. 

 

Strona zaczyna się zacinać 😄 wygląda na to, że dużo osób sprawdza teraz. 

KUPIONE 🙂

Distill - dał mi notyfikacje jakieś 40 sekund za późno. Odświeżałem stronę ręcznie - dużo sprawniej mi poszło. Jak zamówiłem, to dostałem informację, że jest zmiana. BIGBAG jest dostępny od 7:09 i nadal można go kupić.

Edytowane przez Ekokoks
d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był nawet Greenpal, ale w porównaniu do Karlika w bigbagu, to zaledwie przez mgnienie oka 🙂

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Barlinek napisał:

Żałuję, że w Big Bagu nie wziąłem znowu bo bym na spokojnie to kupił, był dostepny z 2 minuty.

Nie wziąłbyś. Musiałbyś usunąć koszyk z workami i utworzyć nowy z bigbagiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kamis14 napisał:

Ciekawe komu udało się kupić karlik, bo ja miałem już wszystko gotowe, kliknąłem zapłać i zaczęło mielić, także kwestia kilku sekund 

Wczoraj miałem to samo, no ale nic trzeba próbować dalej. 

Mam w koszyku ale czekam do kolejnej wrzutki, by dokończyć zakup. 

Screenshot_20211228_080723_com.android.chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałem bardzo podziękować za wskazówki na tym forum. Również dzisiaj udało mi się zamówić Karlika i pozostało teraz czekać za dostawą. Tak że, tak jak kolega wyżej napisał, nic innego nie pomaga jak przeczytanie całego wątku i przede wszystkim cierpliwości.

 

Pozdrawiam

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gmaj22 napisał:

Nie wziąłbyś. Musiałbyś usunąć koszyk z workami i utworzyć nowy z bigbagiem

 

Wiem, znam procedury 😁 Ale dzisiaj był Karlik w Big Bagu z 2 minuty. Zdążyłbym usunąć stary koszyk, i kupić w Big Bagu. Ale na szczęście udało się kupić w workach dzisiaj. Z tego co obserwuje najtrudniejj dostępny Pieklorz i Greenpal. Ten ostatni dzisiaj był przez kilka sekund razem z Karlikiem workowanym i Big Bag. Gratuluję temu, któremu udało się dorwać Greenpala 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, coobah napisał:

Pieklorz wpadł na jakieś 30 sekund

Zgadza się, ale zanim doleciałem do laptopa, to już nawet smrodu spalin po nim nie było 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupuję i palę Karlikiem. Łatwiej dostępny 🙂 a spala się praktycznie tak samo jak Pieklorz (przynajmniej tak z filmów Jockey'a wynika). No i 15 pln w kieszeni zostaje na kilka piwek 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Boojak napisał:

Czy jeśli jestem na etapie Kasa i pojawi sie dostępny towar i kliknę "Złóż zamowienie i zapłać" to mnie wywali? Czy zawsze po dostępności zaczynać od Koszyka, nie Kasa?

Pozostań przy kasie, teraz pozostało aby oczekiwać jak tylko będzie dostępny towar to wówczas kliknij  "Złóż zamówienie i zapłać" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.