Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uwaga drastyczne, najpierw wyłącz ten temat, a później dopiero go przeglądaj


sambor

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie zaciął się przy goleniu.  Pozostaje współczuć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty czy jakiś znajomy? Wygląda jakby wpadł w sidła normalnie.....

Tak z ciekawości linka na jakieś górce była rozstawiona, bo wygląda to normalnie jak skalp!

Dwa niech się ta osoba cieszy bo jeszcze pół roku temu z takimi obrażeniami, umarłby w karetce albo czekając na nią oczywiście na kowida.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niezaprzeczalnie moja, oryginalna, własna osoba, zdjęcie z niedzieli po tygodniu od wypadku - rower, leśna droga i naraz gałąź postawiona na sztorc przez jednego z kolegów, weszła w koło- rower wytrzymał, ja gorzej - całe szczęście że były ze mną osoby mocno kompetentne i po ok 2h już szyli - ponad 50 szwów i klamer.

Do tego 1 jednostka krwi i niby nawet 2msc kuracji - straciłem 2x3cm dolnej wargi do dziąsła - 1 strona i tylko tyle.

Te szwy na Jokera są dane po to aby można było naciągnąć brakującą twarz do zszycia - to wbrew pozorom typowy lifting twarzy, kobietom robią to ładniej.

Najgorsze było to, że miał być to mój fajny tydzień - bez roboty, covidów itd....

A wyszło: 7dni na plecach, 3 dni na czczo, 4 dni karmienia sondą przez nos - okropne, i długie - dawka 0,5 podawana jest ok 5,5h i to 3x dziennie - czyli jedzenie przez prawie 17h i kroplówki.

Wczoraj rano ekipa, z resztą wspaniała - wypisała mnie do domu - pan do domu, a my na strajk!

Za 10 dni wyjęcie szwów.

Tu jedzenie : 3x po takiej zgrzewce + pompa.

PS

Kask był, ale to mało!

karmienie.thumb.jpg.303f17a2fdb78aca332e2acd0fdba672.jpg1825575549_jedzenie3xdz.thumb.jpg.e4837c1e1de9199620884edc3658db26.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowiej szybko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem tego komentować wcześniej, bo zdjęcie wygląd koszmarnie, prawie tak jakby komuś maszyna zdjęła skalp z twarzy. Teraz okazuje się, że to Twoje zdjęcie, więc jest to jeszcze większy szok. Mam tylko nadzieję, że czujesz się coraz lepiej. Zdrowia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde....serio przypadkowy patyk w szprychy w nieodpowiednim miejscu zrobił takie kuku?!? Jak to jest znaleźć się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie.....

Sambor ciesz się, że to teraz a nie pół roku temu bo byś już ziemię gryzł....

Znajomemu kolega co dorabia na karetkach opowiadał, że musieli fałszować wyniki/podawać fałszywe dane, że pacjent jest covidowy coby go przyjęli łaskawie do szpitala bo jak nie to wyrok śmierci!

Ile osób zmarło z powodu jakiś blachych powodów, że nie chcieli operować to włosy na głowie dęba stawaja!

Kuruj się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo kurde!!!! To żeś pojeździł ? Szczęście w nieszczęściu,
że żeś się nie podziurawił i oczy całe Współczuję ? Zdrowiej jak najszybciej

Pozdrawiam chłopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się Sambor,szybkiego powrotu do zdrowia życzę.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pie...  Chyba szczęście w nieszczęściu, że oczy całe. Szybkiego powrotu do zdrowia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję. Też kiedyś miałem wybór, wpaść przez szybe do niezdecydowanego hatchbacka, albo wybrać krawężnik. Wybrałem to drugie. Bez kasku, ale bez złamań. Z koła ósemka. Dobrze że było lato, bo spodnie by mi się kleiły do ran. Rower czy motor jest fajny, ale można sobie narobić starsznego dziadostwa. Najważniejsze że złamań nie ma.@sambor wracaj szybko do zdrowia, trzymamy kciuki.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sambor napisał:

Naprawdę - czuję się dobrze, są tylko kłopoty z jedzeniem i piciem.

Dobrze że jeszcze humor dopisuje , czasu nie cofniemy ale  możemy wierzyć że czas zagoi wszystkie rany .Wkurzony jestem że przytrafia się to osobie która pomaga na co dzień innym  to niesprawiedliwe . Życzę szybkiego powrotu do zdrowia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowiej szybko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę powrotu do zdrowia - oby jak najszybciej... ? 

  A tak na pocieszenie -  znam takiego który po takim podobnym wypadku ma trochę gorzej choć funkcjonuje  normalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkiego powrotu do zdrowia życzę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.